Basın Duyurusu: Qualys QSC EMEA 2021 Ücretsiz Sanal Kullanıcı Konferansı Başladı4000’den fazla kayıtlı katılımcı 55’i aşkın öğrenim oturumu içinden seçim yapabilecek


FOSTER CITY, Calif. 25 Ocak 2021 - Qualys, Inc. (NASDAQ: QLYS), öncü ve lider bir bulut tabanlı BT, güvenlik ve uyumluluk çözümleri sağlayıcısı olarak bugün, bir sonraki sanal kullanıcı konferansı olan QSC EMEA 2021’i başlattı. 25 Ocak’ta başlayan ve 9 Şubat’a kadar devam edecek olan QSC EMEA 2021, 4.000’in üzerinde müşteriyi, stratejik ortağı ve sektör uzmanını düşünce liderliği, öğrenim ve uygulamalı eğitim için bir araya getiriyor.


Konferansta, yol haritası tartışmaları ve ürün tanıtımları Qualys Bulut Platformu ve uygulamalarının neden ve nasıllarını ortaya koyarken güvenlik uzman ve liderlerine sektörün yüz yüze geldiği yıkıcı değişikliklere içeriden bir bakış sunuluyor.

Qualys, daha büyük çeşitlilikte oturumlar, ilave EMEA örnek olay çalışmaları sunarak EMEA’ya bu yenilikçi sanal formatı getirmekte ve ilk kez olarak da EMEA tabanlı müşterilerine ücretsiz eğitim sunuyor. İki hafta süresince katılımcılar, 55’i aşkın öğrenim oturumu içinden seçim yapabilecek.


Oturumlarda Neler Bulacaksınız?


• Qualys yöneticileri olan yönetim kurulu başkanı ve CEO Philippe Courtot’nun ve genel müdür ve baş ürün sorumlusu Sumedh Thakar’ın açılış konuşmaları

• CRH, AXA, Amadeus ve Qualys’ten uzman CISO’lar, bir açık oturumda dijital dünyadaki tehditleri azaltma stratejileri


• VMDR, Multi-Vector EDR, Container Security, Policy Compliance, Web Uygulama Güvenliği ve yakında çıkacak olan XDR çözümü dahil olmak üzere Qualys uygulamalarının tanıtımları

• Önde gelen EMEA tabanlı müşteriler olan WINDTRE, Uphold, EPAM, Bankmed ve Cembra’dan konuşmacılar

• VMDR, Multi-Vector EDR, Cloud Security Assessment and Response, Container Security Assessment and Response, Birleştirilmiş Uyumluluk, Web Uygulaması ve API Güvenliği üzerine altı günlük ücretsiz eğitim ve sertifika kursları.


Kayıt

QSC EMEA 2021 için www.qualys.com/qsc/2021/emea/ adresinden kaydolun. Bu etkinliğe canlı katıldığınızda soru sorabilecek, yanıtları görebilecek ve Qualys mühendisleri ve diğer katılımcılarla iletişim kurabileceksiniz. Ana temaların tümü Fransızca, İspanyolca, İtalyanca ve Arapça alt yazılı olacaktır. Oturumların tamamına katılamayanlar oturumları kayıttan tekrar izleyebilecektir.