KS-EKO
₺20.00
YILLIK
Hemen Satın Al

• 200 MB Disk Alanı
  • 4GB Aylık Trafik
  • 50 Adet E-Posta
  • cPanel Kontrol Paneli

Giriş Seviyesi Web Hosting

Bu paket, ilk kez web sitesi açacaklar yada düşük trafik ve web alanı ihtiyacı olan sitelere başlamak için harika bir pakettir.
Web siteniz büyüdükçe gelecekte kolaylıkla yükseltebilirsiniz.
[IMG]file:///C:\Users\x\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip _image002.gif[/IMG]
[IMG]file:///C:\Users\x\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip _image003.gif[/IMG]
Bu paketle birlikte ücretsiz CMS kurulumu dahildir
İçerik Yönetim Sistemi Dostu

Bu paket, Word Press ve Joomla gibi popüler içerik yönetim sistemlerini destekleyebilir.
KS-BRONZ
₺40.00
YILLIK
Hemen Satın Al

• 450 MB Disk Alanı
  • 9 GB Aylık Trafik
  • 100 Adet E-Posta
  • cPanel Kontrol Paneli

Gold Seviyesi Web Hosting

Bu paket, web sitesi açacaklar yada trafik ve web alanı ihtiyacı az olan sitelere başlamak için harika bir pakettir.
[IMG]file:///C:\Users\x\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip _image002.gif[/IMG]
[IMG]file:///C:\Users\x\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip _image003.gif[/IMG]

Bu paket, Word Press ve Joomla gibi popüler içerik yönetim sistemlerini destekleyebilir.
KS-SİLVER
₺55.00
YILLIK
Hemen Satın Al

• 1 GB Disk Alanı
  • 15 GB Aylık Trafik
  • Sınırsız Adet E-Posta
  • cPanel Kontrol Paneli

Premium Seviyesi Web Hosting

Bu paket, orta halli web sitesi açacaklar yada trafik ve web alanı ihtiyacı orta olan sitelere başlamak için harika bir pakettir.

KS-GOLD Paket
₺70.00
Aylık
Hemen Satın Al

• 2 GB Disk Alanı
  • 20 GBs Aylık Trafik
  • Limitsiz Adet E-Posta
  • cPanel Kontrol Paneli

Master Seviyesi Web Hosting

Bu paket, webmaster veya e-ticaret sitesi açacaklar yada trafik ve web alanında sınır tanımayan sitelere başlamak için harika bir pakettir.

WEB HOSTİNG ÖZELLİKLERİ
99.9% Uptime Garantisi
Esnek Kullanımı Kolay Kontrol Paneli
2 Gün İçerisinde Para İade Garantisi
HER HOSTİNG PLANI İLE ÜCRETSİZ
100'den fazla şablon ve resim içeren ücretsiz Web Sitesi Oluşturucu
Web Site Transferi, Alan Adı Aktarımı, Komut Dosyası Transferi
400+ Ücretsiz scriptler birkaç tıklama ile hesabınıza anında yüklenebilir
CPANEL KONTROL PANELİ
Son Sürüm cPanel Kontrol Paneli
Parola Korumalı Dizinler ve Özel Hata Sayfaları
A. Alışveriş Sepetleri, Bloglar, Portallar, Forumlar, Sayaçlar ve Form Postaları
AWStats, Webalizer, Ham Günlük Yöneticisi, Yönlendiren ve Hata Kayıtları

KraLSheLL Bilisim
2009 Yılının ilk çeyreğinde ticaret hayatına merhaba diyen KraLSheLL İnternet Hizmetleri Web Hosting , reseller , radyo hosting ,domain , web tasarım , yazılım , dedicated , vps hizmetleri vermektedir. Dürüst,güvene dayalı ve düzgün satış politikası ile çok kısa sürede sektörde bulunan büyük firmalar arasında yerini almış ve sağlamlaştırmıştır.Daimi bir süreç olan yenilenme ve teknolojiye ayak uydurmak KraLSheLL İnternet ve Hosting Hizmetleri için standart yapılanmadır. Web tasarım ve yazılım hizmetlerinde ise takip edilmesi gereken bir firmadır.7/24 destek ,mail-ticket-tel ile anlık ve hızlı iletişim , uygun fiyatlar, sanal pos ile online satış bunların hepsi siz değerli müşterilerimiz için standartlarımız.Hizmet vermek bir zevktir. Elinizden geldiğince bize bu zevki yaşatın.

YS BELGE SAHİBİ: Ahmet Turan Memiş.

SATIS ÖNCESİ MAİL ADRESLERİMİZ: [email protected]

TEKNİK DESTEK MAİL ADRESLERİMİZ:[email protected]

TELEFON NUMARAMIZ: 0544 257 97 93

SKYPE ADRESLERİMİZ: info-kralshell ~ teknik_266

ADRESİMİZ: Soğanlı Mahallesi Halide Edip Adıvar Cad. 32/2

AD. DEVAMI: İSTANBUL / Bahçelievler