SATA EĞİTİM KOÇLUĞU

Eğitim koçluğu dendiği zaman pek çoğumuzun aklına gelen kişiye özel ancak her bireyin başvuramadığı, cep yakan veya ağır şartları bulunan özel bir alanda verilen eğitim sistemi geliyor olsa gerek... İşte biz de Sata Eğitim Koçluğu ailesi olarak akıllarda kalan bu ön yargıları kırmak ve tüm soru işaretlerini kaldırarak sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Neden Sata Eğitim Koçluğu ?

Lise eğitimini tamamlayan her bireyin hiç şüphesiz en büyük hayali iyi bir üniversitede istediği bölümü en iyi şartlarda almaktır. Çalışmak elbetteki birinci kural ancak hedeflere ulaşmak için sadece çalışmak yetmez, bunun yanı sıra bir de iyi bir yol haritasına ihtiyacı vardır öğrencinin. Işte tam da bu nokta da eğitim koçluğu devreye giriyor.
Sata Eğitim Koçluğu, lise eğitimi sonrasında üniversite sınavlarında yeterli başarıyı sağlayamayan veya Makedonya Üniversiteleri nde eğitim almak isteyen öğrencilere bir yol haritası çizerek bu üniversitelere kayıt işlemlerinde izleyecekleri yolları adım adım gösteren, her bireye tek tek eğitim koçluğu hizmeti vermektedir.

Bunu bir örnekle açıklayacak olursak;

Örneğin; Türkiye'de lise eğitimini tamalamış, tıp eğitimi almak isteyen ancak üniversite de yeterli puanı alamayan öğrencinin Sata Eğitim Koçluğuna başvurması halinde Makedonya Tıp

eğitimi veren üniversitelerden birine yönlendiriyor, kayıt işlemlerinde gerekli olan tüm evrakları ve izleyeceği yolu gösteriyor, hatta Makedonya üniversiteleri denklik hususunda da kendisine rehberlik etmekteyiz.

vücut analiz cihazı

Web Sitemiz: https://www.sataegitimkoclugu.com/