Arkadaşlar sizlere Android telefonlar için hazırlanmış olan bir uygulama tanıtayım. Bu uygulama ile istediğiniz parçayı aratıp video ya da mp3 ( video and mp3 download ) formatında indirebilirsiniz. Aramaları Youtube üzerinden yaptığı için bulamayacağı şarkıcı ya da şarkı yok. Bu arada sadece müzik olarak değil, dilediğiniz videoyu video ya da mp3 ( youtube mp3 download ) formatında indirebilirsiniz. Ben denedim ve sorunsuz olarak kullandım. ( youtube video download ) Uygulamayı kullandıktan sonra Google Play Marketten yorum ve yıldız vermeyi unutmayın.

(-) Arama işlemine başladıktan sonra lütfen sabırla bekleyiniz.

(-) Arama ve indirme işlemi sunucu yoğunluklarından dolayı gecikmeli başlayabilmekte.

(-) Ama İşleminiz gecikmeli de olsa başlayacaktır.

(-) İhtiyacınız olan Video ya da MP3’ü mutlaka edineceksiniz.

İNDİRMEK İÇİN ==> https://play.google.com/store/apps/d...p3vevidyoindir

NASIL KULLANILIR ==> https://www.facebook.com/DevamliMati...25872/?xts[0]=68.ARAFoXmQREI4VDbq_VrvMHKIYPkIQ4FwgSTVyDJnxEZblW ui7VUmA47yLGniDnHST3s9HDdEb7QOda7FQ7xfRAWt_oiwTxzx NtI4ALbhLkUgdUpToQYPc2Sd7OFKO1vq_IQXbpKdo3Nxkw9Pp ln15oXz_GEVvgp_OT9a72Kpruq65-YA1FY2me9xzXTN7wqDv9kPk9Jg_0H7lLv4EeQ24RdQvk_P725N O3J_c6DlJDRWVHqeq7P0twcJwo7lrBc2e0MaGxJlse8JGPWZI3 QlTolu315SozGNEqfo2ZyFtgAyPIVKaUauFtJLjE7mn7s9x8F WB_XSoz7OZeLYxbsgTOs4XhHbwuADo&__tn=-R

Video&mp3 indir, telefona Video&mp3 indir, ücretsiz Video&mp3 indir, Video&mp3 indirme uygulaması, Video&mp3 download, Video&mp3 ücretsiz indir, ücretsiz Video&mp3, bedava Video&mp3, ücretsiz şarkı indir, bedava şarkı indir, parasız şarkı indir, en güzel Video&mp3 indir, en hit şarkılar indir, şarkı indir, popüler şarkılar indir, müzik indir, bedava müzik indir, ücretsiz müzik, hızlı müzik indir, müzik bul, şarkı bul, hızlı Video&mp3 müzik indirme uygulaması, video&mp3 download, android video&mp3 download, free video&mp3 download, video&mp3 download apps, mp3 download, video download, music download, search music, search video, fast music search, fast video search,