Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Standart Yeni nesil para kazandıran sosyal medya uygulaması WhatsAround

Arkadaşlar merhabalar. İnternet üzerinden para kazanmak ile ilgili olarak uzun süredir araştırma yapıyorum.
    Yeni bir uygulama buldum.
    Mantık olarak instagramla çok benzer sadece tek farkı anlık foto atabiliyorsunuz. Yani galeriden seçme imkanımız yok.

Uygulama şu şekilde çalışıyor.
    Her fotoğraf eklediğinizde ve bunlara her beğeni geldiğinde sp kazanıyorsunuz ve bu Sp'ler sizlere level atlatıyor. Her level atladığınız da daha çok shotcoin kazanıyorsunuz.

Uygulamanın bir marketi var. Bu kazandığınız shotcoinleri etherium, play market kredisi, starbucks ve appstore kredisi olarak çevirebiliyorsunuz.

Hızlı kazanmak için işin püf noktası ilgi çekici fotolar çekmek ve arkadaş sayısını çoğaltmak. Sistemde bir çok Türk var ve uygulama konumdan size yakın olanları gösteriyor.

https://www.whatsaround.com/signup/ArJZG

Siteye burdan üye oluyoruz ve uygulamayı indirip profilimizi düzenliyoruz. Başta bize bu profil düzenleme işlemini yaptıktan sonra 13 shotcoin veriyor.

Referans üye yapılabiliyor sadece 1 derinlik var.

Detaylı anlatım için üye olduktan sonra yazabilirsiniz.

Umarım hep birlikte kazanırız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Standart

beğenmedim bu uygulamayı

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)