Site Adı: http://www.asksozleri.net
site içerik: Aşk sözleri, Sevgi sözleri güzel sözler sitesi
Site yaşı: 13
Kullanılan program: wordpres

Merhaba öncelikle bu tanıtımını yaptığım sitenin tamamen benim olduğunu söylemek istiyorum. Büyük bir proje olarak adandırmak istediğim asksozleri.net söz site olarak bilmenizi istiyorum. Tanıtımını yaptığım site içerikleri bir çoğu hep özgün olup kendim yarattığım sözlerdir. Öncelik olarak Aşk sözleri ve bir çok Güzel sözler olup özgün bir site olmasını istedim. Facebook ve instagram kullanıcılarının açmış olduğu özel paylaşım sayfalı olarak paylaşım için googleden arattıkları Kısa aşk sözleri ve bir çok Anlamlı aşk sözleri'ni kendi paylaşım sitelerinde paylaşmak istiyorlar. Fakat hep aynı sözlere denk gelip sıkıldıklarını ve hep aynı sözlerle karşılaştıklarını görmekteyiz. Bizlerde bu konuya değinerek sitemizde bulunan sevgi sözleri'ni tamamen özgün kılmakta olup daha güzel sözlere sahip olmalarını istedik.

Çok şık bir tasarım ve kolay bir arayüzü ile şekillendirdik. 2 Ayrı tema ile Mobil tema+ Masa sütü tema ile donanımını ve kullanımını basitleştirdik.
Sizlerde sitemizi ziyaret edip Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi aktarabilirsiniz. Ve biz bundan memnuniyet duyarım.