Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor
  1. Standart Ücretsiz Backlink Kaynakları Rehberi (Otoriter, .edu/.gov vs.)

Ücretsiz olarak backlink almak ister misiniz?
    Kişisel blogum üzerinden paylaştığım, tamamen denenmiş ve test edilmiş backlink kaynaklarını sizlere sunuyorum.

Listeyi sürekli olarak güncel tutacağım. Bu konuda sizden de yardım istiyorum. Kullandığınız, faydalı gördüğünüz siteleri buradan veya pm ile belirtirseniz listeme ekleyeceğim.

75 Türkçe Forumdan Ücretsiz Profil Backlink Alma
    Şu ana kadar 75 forum sitesinden nasıl profil backlink alınacağını anlattım.
    Listeyi 100'e genişletme amacındayım, yakın zamanda güncelleyeceğim.
    İncelemek için Tıklayın.

Otoriter Sitelerden Profil Backlink Alma Rehberi
    Şu an paylaşılan site sayısı 24. Önümüzdeki günlerde listeyi güncelleyip 50'ye çıkartacağım.
    Nasıl backlink alacağınız detaylı olarak yazmaktadır. Ayrıca Alexa, DA/PA değerlerini de belirttim.
    İncelemek için Tıklayın.

Ücretsiz .edu/.gov Sitelerden Yorum Backlink Alma
    Şu an paylaşılan site sayısı 24. Listeyi güncellemek için araştırmaya devam ediyorum.
    Nasıl backlink alacağınız detaylı olarak yazmaktadır.
    İncelemek için Tıklayın.

Ücretsiz .edu / .gov Profil Backlink Alma

Bu konuya çok fazla yoğunlaşamadım, şu an test ettiğim 5 site bulunuyor. Fakat sayıyı arttıracağım.
    Nasıl backlink alacağınız detaylı olarak yazmaktadır.
    İncelemek için Tıklayın.

Tavsiyelerinizi, ve değerli yorumlarınızı bekliyorum. Şu ana kadar 3000 kelimeye yakın bir anlatım olmuş. Umarım işinize yarar.

Hayırlı forumlar.

2. Standart

Güzel bir paylaşım olmuş teşekkür ederim.

teşekkür ederim

teşekkürler bilgi için

Bu arakdaşın sitesini takip ediyordum, taki yaptığımız yorumları kendine çevirene kadar. Çok ahlak dışı bir hareket. Sitene isim site adı ve mail adresi satırı bıraktıysan gelen yorum backlinlerini kafana göre değiştiremezsin. Bize link alma hakkını sunup insanları enayi yerine koymak hiç yakışmadı. Ha kaldırırsın yorum yap kısmından o sitedeki web site satırını istediğine ulaşırsın.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)