Merhaba arkadaşlar,
Önümüzdeki pazar günü eşimin iş yemeği olacak. Orada çalışan kızlardan eşim sık sık bahseder oldukça kıskanç ve güzel giyineni çekemeyen kızlarmış. Ben de ev hanımı halimle onlarla elbette rekabet edemeyeceğimi düşünüyorum ama böyle ezik de davranmak istemiyorum. Bir de bu yemek buyuk bir organizasyon ama cok böyle abiye tarzı elbiseler değil de ya da düğün tarzı değil de sade ama şık kıyafetler gıyılecekmıs. bır pazarlama fırması , muhtesem yuzyılın bıle dıger ulkelere pazarlamasını yapan fırma. dusunun hurrem sultan bıle gelecek o aksam cok az zamanım kaldı ama ne gıyecegıme karar veremıyorum bana yardımcı olabılırmısınız?bazı ıs arkadaslarıyla ılk defa tanısacagım esımın. Beni ilk kez dugunde gorduler düğünden beri sımdı ilk kez gorucekler şık ve guzel olmak ıstıyorum. 1,69 boyundaydım kumralım 54 kıloyum beyaz tenlıyım bunları soyluyorum kı vucut yapımada gore fıkır vermenızı rıca edecegım bu arada hafıf gobegım cok dar elbıse giymek istemiyorum. Aslında elbise dışında da bir şeyler önerebilirsiniz ama sanırım böyle bir davette elbise modelleri dışında pek bir şey giyilmez. Ama yine de bu işten iyice anlayan emin ellere teslim ediyorum kendimi Bırde esımden uzun oluyorum topuklu ayakkabı gıyınce ama elbıse gıyersem altına gıydıgım sıyah rugan ayakkabılarım var ama onla baya uzun yapıyor beni. Dolayısıyla eğer elbise önerir seniz ayakkabı modeli de önermenizi rica edeceğim. Bir de üzerime ne tür bir mont almalıyım? Eşim parlak montlar önerdi ama ben pek sıcak bakmıyorum açıkçası.
Şimdiden fikirleriniz için çok teşekkürler,

iyi günler dilerim