Herkese merhabalar, günlerdir hatta 1 haftadır hazırlamaya çalıştığım ve en sonunda tüm hazırlığını bitirip yayınladığım wordpress tema konulu makalemi sizler ile paylaşmak istedim. Makalemde listelediğim 574 Adet wordpress temalarının tamamı ücretsiz olarak yapımcılar tarafından paylaşılan temalardır. Hiç bir şekilde W4rez değildir.
1 Haftalık emeğimin karşılığı olarak sadece sizlerden tek ricam sitemdeki makalemin altına "bir yorum" bırakmanızdır. O beni mutlu eder.

Makalemin içerisinde olan tema kategorileri şunlar;

Tasarım, Blog, Çocuk, VC, Danışmanlık, Dernek, Dişçi, DJ, Magazin, Doğa, Dövmeci, Düğün, E-Ticaret, Eğitim, Eğlence, Emlak ve Gayrimenkul, Etkinlik, Parti, Evcil Hayvan, Finans, Fitness, Forum ve AVM, Fotoğrafçılık, Galeri, Güzellik, Hastane, İnşaat, İş ve İşçi Bulma, Kilise, Kılavuz, Koçluk ve Antrenörlük, Minimalist, Moda, Müzik, Otel, Pastane, Genel Paylaşım, Pazarlama, Portfolyo, Restoran, Sağlık Merkezi, Seyahat, Sigortacılık, Startup, Temizlik, Bakım, Tesisatçı, Uygulama, Video, Vitrin, Yaşam, Yazarlık, Yılbaşı, Yoga

574 Adet Ücretsiz WordPress Responsive Temalar makalemi incelemek için alt taraftaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

574 Adet Ücretsiz WordPress Responsive Temalar

Dilerseniz farklı platformlarda kaynakça olarak konu linkini belirterek paylaşabilirsiniz.