Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Standart Demicoin Ücretsiz 20 Coin Kazanma fırsatı

Coin'imizin İsmi Demicoin

Yeni Üyelere 20 Demicoin ücretsiz sunuyor.

Güncel 1 Demicoin fiyatı 0.75 $ dolardan sunuyor ve sitenin Şubat 2018 beklentisi ise 1 Demicoin 55$ bu kadar yükseleceğini sanmıyorum ama denemekten zarar gelmez.

Üyelik İşlemi;

1-) Kayıt Adresi REFLİ LİNK LÜTFEN BURADAN DESTEK OLALIM
    2- Mail Adresinizle kayıt olduktan sonra mail adresinize şifreniz gelecektir.
    ( Şifrenizi kopyala/yapıştır yapmayın direk yazın hata verebilir.)

3- Giriş yapın ve 20 Demicoin inizin keyfini sürün

Kayıt olun dursun bir yerde ne olur ne olmaz birgun zengin ola biliriz

Neye dayanarak iki ay sonra 70 kat artış bekliyormuş bunlar yaw? Kendileri öyle mi fiyatlandıracakmış? İnsanları dolduruşa getirip para toplamaya çalışıyor olmasınlar...

Alıntı erkolay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neye dayanarak iki ay sonra 70 kat artış bekliyormuş bunlar yaw? Kendileri öyle mi fiyatlandıracakmış? İnsanları dolduruşa getirip para toplamaya çalışıyor olmasınlar...

vallahi ben artık birşey diyemiyorum. bitcoin vs vb kripto paralar sayesinde iyice paranoyak olduk. bir umut zengin oluruz diye kim nederse hemen uye oluyoruz. valla ben şahsım artık pes ettim nalet gelsin bitcoin ve diğer coinlere. adsense yönelin yönelenin ama bitcoin iyice bizi bunalıma soktu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)