İstanbul’un genelinde Bilgisayar Teknik Servis desteği için doğru adreste bulunuyorsunuz.
Bilgisayarınız canınızı sıkan hareketlerde bulunuyor, beklentilerinize istediğiniz gibi karşılık vermiyorsa ve onunla konuşmanız kar etmiyorsa farklı bir dil gerekiyor demektir. Biz o dilin uzmanı olarak 0539 493 60 14 numaralı telefonda yardım etmek üzere haber vermenizi bekliyoruz. Haber verdiğiniz takdirde İstanbul’un hangi bölgesinde olursanız olun ve saatin akrebi ile yelkovanı hangi rakamları gösterirse göstersin, o sırada size en yakın uzman arkadaşımızı adresinize yönlendiriyoruz. Hemen hemen her şeyin mevcut olduğu servis araçlarımızla bilgisayarınızın ihtiyaç duyduğu bakımı ve tamiri sağlayıp sizi özlediğiniz şekliyle bilgisayarınızla baş başa bırakıp memnuniyetinizden emin olarak çıkıyoruz. Sonrasında işimizin bittiğini düşündüğümüzü söyleyemeyiz. Ürününüze yapılan Teknik Servis Hizmeti sonrasında da herhangi bir konu hakkında bilgi almak isterseniz de Çağrı Merkezindeki arkadaşlarımız sorularınızı memnuniyetle cevaplandıracaktır. İstanbul’da Bilgisayar Teknik Servis Hizmeti veren kuruluşumuz Yerinde Bilgisayar Servisi, tarafınıza bilgisayar bakımı, internet sitesi bakımı ve teknik servis konusunda tarafınıza destek vermek üzere 7/24 hazır beklemektedir.

bilgisayar servisi

Apple mac serisi ile başladığı macerayı mackbook pro ile devam ettirdi ardından macbook air çıkardı . Tüm Apple ürünleri muadillerinden çok daha kaliteli üretilmekte bu nedenle fiyatı da biraz yüksek bu nedenle apple bozulduğunda atıp yenisini almak yerine tamir etirmek daha mantıklı bu bağlamda bilgisayar teknik servis sizin için apple’nızı tamir edebilir. bilgisayar teknik servis apple ürünleri konusunda yüksek deneyime sahiptir.

bilgisayar servisi

YERİNDE BİLGİSAYAR SERVİSİ
VERDİĞİMİZ HİZMETLERDEN BAZILARI

esenler bilgisayar servisi

Bilgisayar Tamir Servisi
Notebook Tamir Servisi
Apple Tamir Servisi
Hard disk Dosya Kurtarma
Network & Ağ Kurulumu
Yıllık Bakım Anlaşması
Web Tasarım Hizmetleri
Antivirüs Satış ve Destek