Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Aldığı Teşekkür
    9
    Ticaret Puanı
    0

Standart Bedava 150 GH/s Cloud Mining

SierraHash Cloud Mining

Evet 150 gh/s bedava mining yapan bir site var, sadece üye olmanız yeterli. 5 günde 0.00020 btc kazıyor ve minimum çekme tutarı 0.00020 BTC...

İlk ödemeyi almak için en az 0,001 BTC ödeme yapmanız gerekiyor.

Sonraki birikimleri her 24 saatte bir çekebilirsiniz.

Not: Bu tür sitelerin ne zaman ne yapacağı belli olmaz. Yatırım yapacaksanız, sizi üzebilecek miktarları girmeyin lütfen!

3 seviye referans sistemi var:

1. seviye %7
    2. seviye %2
    3. seviye %1

oranlarında komisyon veriyor.

Sistemin Bitcoin bakiyesini https://live.blockcypher.com/btc/add...qmqCT1srYesM9/ adresinden kontrol edebilirsiniz.

Siteye Gitmek İçin TIKLA

NOT: Sistemde 6 Aralık'tan bu yana ödeme yapılmıyor!

2. Media Network kullanıcısının bu mesajına teşekkür edenler...

erkolay (28.Kasım.2017)

Aldığı Teşekkür
    54
    Ticaret Puanı
    0

Refinle üye oldum bakalım. Sana %10 daha güç mü kazandırdım şimdi?

Daha güçlü kazmak için satın alma istiyorlar. 0,001 BTC ile güç 400 Gh/s oluyormuş. Bu ödeme ne kadar süre için oluyor? Günde mi bu kadar istiyor, ayda mı? Yoksa bir kez ödemek yetiyor mu?

Aldığı Teşekkür
    9
    Ticaret Puanı
    0

Alıntı erkolay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Refinle üye oldum bakalım. Sana %10 daha güç mü kazandırdım şimdi?

Daha güçlü kazmak için satın alma istiyorlar. 0,001 BTC ile güç 400 Gh/s oluyormuş. Bu ödeme ne kadar süre için oluyor? Günde mi bu kadar istiyor, ayda mı? Yoksa bir kez ödemek yetiyor mu?

Refli üye çekersen reften gelenler ile çekiyor

Aldığı Teşekkür
    54
    Ticaret Puanı
    0

3 seviye referans sistemi var:

1. seviye %7
    2. seviye %2
    3. seviye %1

oranlarında komisyon veriyor.

Aldığı Teşekkür
    54
    Ticaret Puanı
    0

0,0002 BTC çekilebiliyor denmiş. İlk ödemeyi almak için birikimin 0.001 BTC'ye ulaşması ve o miktarı da güç için harcamak gerekiyor. Bu da 150 GH/s güçle yaklaşık 1 ayı buluyor.

O kadar beklemek istemiyorsanız 0,001 BTC yatırarak sürekli çekim yapabilirsiniz. Tabi yine minimum çekme tutarının 0,0002 BTC olması gerekiyor.

Aldığı Teşekkür
    42
    Ticaret Puanı
    0
    Blog Başlıkları
    3

Uyarı: badbitcoin.org sitesinde bir kişi şöyle bir rapor yazmış:

Sierrahash.com If you are ever visiting the North Pole, do drop in and visit the mining farm. Say hello to Santa, the Lead Engineer, and Rudolf the red faced scammer. 11/16/17
    http://www.badbitcoin.org/thebadlist/index.htm adresinde S harfine tıklayınca görünüyor bu not.

"Eğer Kuzey Kutbu'nu ziyaret ediyorsanız çiftliğe girin, kurşun mühendisi olan dolandırıcı Noel Baba ve kırmızı suratlı Rudolf'a 'merhaba' deyin" diyor.

Bu rapor doğru mudur değil midir bilmem ama buraya yazmak zorundayım.

Yani yatırımlarınız küçük olsun ve minimum çekme limitine ulaştığınızda çekim yapın sürekli. En azından ana paranız kadar çekmiş olun. En önemlisi de Bitcoin adresinizi sık sık değiştirin.

8. The Following 2 Users Say Thank You to deniz For This Useful Post:

erkolay (05.Aralık.2017), Media Network (05.Aralık.2017)

Aldığı Teşekkür
    9
    Ticaret Puanı
    0

@deniz bu sierra da en az 10 dolar para yatırman gerekiyor. günlük kazdığını çeke bilmen için..

ama ben pek sıcak bakamadım bu siteye. içime sinmedi. minimun çekim yapmak için 13 veya 2 btc diyo yahu 13 veya 2 btc olsa ben nıye mining yapayımki

sabrınız varsa burda oyun oynuyarak da bitcoin kazana bilirsiniz http://btcheat.com/?i=586979
    soracak olursanız nasıl oyun oynuyarak para veriyo. adamlar bir network ağ kurmuşlar pop up reklamlardan kazanıyorlar. bir forumda adamın biri ödeme kanıtı eklemişti. kanıtı almayı unuttum pc geçmişini silmiştim aklıma gelmiyor..

Aldığı Teşekkür
    54
    Ticaret Puanı
    0

bu sierra da en az 10 dolar para yatırman gerekiyor. günlük kazdığını çeke bilmen için..

ama ben pek sıcak bakamadım bu siteye. içime sinmedi. minimun çekim yapmak için 13 veya 2 btc diyo yahu 13 veya 2 btc olsa ben nıye mining yapayımki
    10 dolar değil, 0,001 BTC harcamak gerekiyor. Bunun dolar olarak karşılığı her an değişiyor.

0,001 BTC'yi ister dışardan yatırın isterseniz sistemde biriktirip 0,001 BTC'ye ulaşınca birikiminizi harcayın. Minimum çekim yapmak için bu yeterli. 13 veya 2 BTC gibi bir rakama rastlamadım ben.

Referansımla bir arkadaş kendisi için 0,002 BTC harcadı. 950 GH/s güce ulaştı. Her 24 saatte 0,00027 BTC civarında çekim yapıyor. Onun referansı ile üye olan başka biri de 0,012 BTC yatırdı. O da 4951 GH/s güçle her 24 saatte 0,0013 BTC civarında çekim yapıyor.

Arkadaş, bu işi sevdi. Bana da 0,001 BTC yatırdı. Oradan 400 GH/s güç geldi. Birkaç referansla da 212 GH/s güç geldi. Sierra da 150 GH/s güç vermişti zaten. Toplam 762 GH/s güçle ben de günlük 0,00019 BTC kazanmaya başladım.

Arkadaşın bana yatırdığı 0,001 BTC'yi harcayınca, sistemde biriken 0,00028 BTC'yi çektim. Mevcut hız (762 GH/s) ile her 25 saatte 0,0002 BTC çekebilirim.

Ancak deniz arkadaşın uyarısını dikkate almakta fayda var. Bu tür sitelere fazla para yatırmamak lazım. Arastırman için teşekkürler @deniz.

Aldığı Teşekkür
    9
    Ticaret Puanı
    0

@erkolay sen hangi cüzdanı kullanıyorsun

Aldığı Teşekkür
    54
    Ticaret Puanı
    0

Alıntı Media Network Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @erkolay sen hangi cüzdanı kullanıyorsun
    Paribu'yu önerdiler. Ben de oradan açtım.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)