Blog-defteri size tanıtacağım kişisel blogumun adıdır. Bugün, teknolojik gelişmeleri yakından izlemek oldukça kolaylaştı. İnternet teknolojisinin verdiği nimetlerden yararlanarak gerekli konuyla ilgili haber ve bilgilere ulaşmak mümkündür. Kişisel blogumla bu konuda size yardım etmek niyetindeyim. Tekno Haber, Nasıl Yapılır, Blogger Dünyası, Hayatın İçinden, Sitenizi tanıtabileceğiniz bölüm, Hayatın içinden bilgiler ve Teknolojik cihazlar için genel bilgilerin olduğu kişisel bir blogtur.

Doğru ve güncel haber kaynaklarını takip etmek son derece önemlidir. Örneğin, mobil teknoloji konusu ile ilgileniyorsanız, bu konuda blogumdaki ilgili yayınlar ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Mobil cihazlarda nasıl yapılır gibi bilgileri öğrenmek istiyorsanız, 'Nasıl Yapılıri' başlığı altında sunulan haberler ilginizi çekecektir. Bu bölümde, telefonunuzun nasıl yedekleneceği, kişisel bilgilerinizin nasıl yedekleneceği, telefonunuzla nasıl daha iyi fotoğrafların çekileceği hakkında birçok bilgi bulacaksınız. Buna ek olarak, bu bilgilerin haricinde bir web siteniz varsa, tanıtım amaçlı reklamlar verebilirsiniz, daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Bir webmaster adayı olma amacında iseniz bu konuda da bilgiler bulabilirsiniz. Web sitenize organik hit sağlayabileceğiniz bilgilendirici bilgiler ve sürpriz çekilişler olacaktır. Teknik olarak ikramda bulunamasam da blog yazısında en iyi olanı görmek için bizi ziyarete gelin, ancak bu boşluğu iyi niyetle ve iyi bilgilerle kapatacağımıza emin olabilirsiniz

Blogdaki makaleler ve son haberler hakkında bilgi almak istiyorsanız, ancak internete girmek için zamanınız yoksa merak etmeyin, sizin için bunu daha kolay hale getiriyorum. Blogdaki en son haberleri görmek için yalnızca 'abone ol' bölümüne e-posta adresinizi girmeniz ve daha sonra abonelik işlemini tamamlamak için size gönderilen postayı etkinleştirmeniz yeterlidir. Tüm bu işlemler için 1 dakika sürebilir. Onlarla uğraşmak yerine facebook, Twitter ve Google+ gibi sosyal medya araçlarıyla da bağlantıda kalabilirsiniz.