Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Standart Mailpoet eklentisi için kısa kod istegi

Selamlar arkadaşlar,

Mailpoet eklentisi kullanıyorum ve bir aboneme mail gönderdiğim zaman mailin içerisine eklediğim kısa kod ile o içeriği başka bir arkadaşına yönlendirebilmesini istiyorum. Mail zaten tarayıcıda görüntülendiği zaman o link herkeste acılıyor yani bir kodla o tarayıcıda görüntüleme linkini başka birisine postalamasını istiyorum kullanıcının. Mümkün mü böyle bir kısa kod?

Kendiliğinden yayılan e-posta spam hatta virüs olarak görünür. Amacınız buysa başarılı olamazsınız.
    Alıcının kendisi yönlendirecekse zaten isterse yapar bu işi.
    Siz adresleri bilmeden neye göre yapacaksınız? Adresleri bilseniz zaten onlara da gönderebilirsiniz. Kişinin rehberine göndermeyi düşünüyorsanız bu da spam/virüs olarak algılanır.
    Yani mantıklı, masum bir sebeple bu işi yapmak pek mümkün görünmüyor.

Unhappy

Alıntı erkolay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendiliğinden yayılan e-posta spam hatta virüs olarak görünür. Amacınız buysa başarılı olamazsınız.
    Alıcının kendisi yönlendirecekse zaten isterse yapar bu işi.
    Siz adresleri bilmeden neye göre yapacaksınız? Adresleri bilseniz zaten onlara da gönderebilirsiniz. Kişinin rehberine göndermeyi düşünüyorsanız bu da spam/virüs olarak algılanır.
    Yani mantıklı, masum bir sebeple bu işi yapmak pek mümkün görünmüyor.
    Sanırım ben doğru anlatamadım. Tekrar daha açıklayıcı olarak anlatayım;
    Bir web sitem var ve abonelerime günlük düzenli olarak bir bülten gönderiliyor. Zaten abone olan herkes bunu bilerek ve isteyerek kabul ediyor. Bültenin altına bir buton ekleyelım veya link üzerinde de mesela desin ki "bir arkadaşına armağan et". Maili alan kişi bu butona tıkladığı zaman göndermek istediği kişinin mailini yazsın ve içerik aynen ona postalansın.
    Sanırım kısa kod değilde bunun için bambaşka bir eklenti gerekiyor. Spam olarak kullanmaya çok müsait gözüküyor 3. şahıslar tarafından. Bir şekilde sınırlandırma da getirmek lazım.
    Aydınlatın beni

Edit: Gerçi gönderim, yani bir başkasıyla paylaşım kişinin kendi e-postası üzerinden yapılacak, spam olarak bir sıkıntı çıkmaz o zaman.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)