İnternet'in tüm nimetlerinden faydalanan bir guru olarak Otel Gurusu oldum. Bugün bakıldığında bir çok indirim ve ücretsiz imkanları değerlendirip sonuç alan ve buna göre hareket ederek büyük tasarruflar yapmış bir insanım. Sonuçta hayatımız iyi koşullarda az ödemeler ile planlayacak kaliteyi gerekirse yüksek gerekirse uygun fiyata almak var. Otellerin fiyat konusunda bir alt sınırı yoktur bunun nedeni rezervasyon yoğunlukları olmadığı ve dönemsel işlerin düşüşte olduğu zamanlarda büyük kampanyalar ile doluluk oranını ve ortalamasını yükseltmek için ummadığınız rakamlarda odalarını kiralamaktadır. Otel Perisi İnternet sitesi keşfimde bunu tam anlamı ile teşhis ettim. Çünkü çok modern ve kaliteli ya da aşırı butik olmasına rağmen fiyatları pansiyon fiyatlarına yakın otellerde konaklama imkanım oldu ve cebimden çıkan paranın son kuruşuna kadar hak eden hatta hak ettiğinden daha az fiyata çalışan otelleri keşfettim.

Suit otelleri çok merak eder fakat bu otellerde konaklama imkanımın olmayacağını düşünürdüm. Zira bu tür otellerin kabarık fiyatları bir pansiyonda aylık bedele eş değer fiyatlar sizi bu konuda temin ederim ki iyi bir kampanya ve güzel bir suit yakalar iseniz mutlaka konaklama için hemen rezervasyon yapınız. Suit konaklama hizmeti otelciliğin tamamen zirvesi mutlaka ölmeden önce kalmanız gerek konaklama tavsiyemdir.

Gezi ve tatil yapacağınız zaman mutlaka kalacağınız semt üzerinden arama yapmaya başlayın. Örneğin İstanbul, Taksim semtinde konaklayacaksınız o zaman Taksim Otelleri hakkında bilgi ve araştırma yapmanızda fayda var.

Ben İstanbul genelinde gezineceğim herhangi bir semti de olabilir derseniz o zaman aramanızı İstanbul Otelleri üzerine biraz daha genişleterek daha uygun fiyatlı otellere rastlayabilir bunlar üzerinden ön ödeme yapmadan online rezervasyon işleminizi Otel Perisi sitesinde yapabilirsiniz. Mutlaka bu konuya dikkat edin çünkü bir çok online rezervasyon sitesi hem ön ödeme almakta hemde bunun içerisinde komisyon almaktadır. Normal şartlarda müşteriye ihtiyacı olan oteller olduğu için otelde konaklayacak kişiden komisyon alınması biraz saçma geliyor bana ama Otel Perisi bu saçmalığı bir kenara bırakmış ön ödeme de almayarak müşterileri üzerinden değilde rezervasyon yapılan otellerden komisyon alarak tatil ve konaklama rezervasyon hizmeti vermektedir.

https://www.otelperisi.com