Baduist.com Badu Ajans bünyesine ait bir proje olup 2017 yılında hayata geçirilmiştir. Konsept olarak farklı bir çalışma yürüttüğümüz Baduist Projesi’nin asıl amacı sosyal medya destek paketleri hizmetleri sunmaktır. Aynı zamanda ise günümüzde insanlara yanlış empoze edilen İslamiyet dinini eğlendirerek doğru bir şekilde öncelikle kendi milletimize ve ulaşabildiğimiz kitle doğrultusunda bütün dünyaya ulaştırmaktır. Bu proje kapsamında din kesinlikle eğlence amacıyla kullanılmayacak olup mizahi bir şekilde insanlara öğretme amacı ile aktarılmaya çalışılmaktadır.
Baduist.com ayrıca bilginin yanında bir çok hizmet sunuyor. Bu hizmetler ile sosyal medyanın gücünü anlayacak ve sizde tam anlamıyla kullanmaya başlayacaksınız. Peki nedir bu www.baduist.com hizmetleri ? Bu hizmetler instagram takipçi satışı, instagram beğeni satışı, instagram yorum satışı ve instagram video görüntülenme satışları. Bitti mi ? Hayır !
Hizmetlerimiz tüm sosyal medya platformlarını kapsamaktadır. Yani ister kişisel ister kurumsal hesaplarınızın tüm işlemlerini baduist.com yardımı ile kolayca halledebilirsiniz. Diğer hizmetlerimizden bazıları ise twitter takipçi satış, twitter favori ve retweet satışı, twitter trend topic hizmeti. Tabiki yine bitmedi.
Baduist.com ile daha bir çok hizmeti minimum fiyatlar ile alabilirsiniz. Diğer hizmetlerimizi merak ediyorsunuz değil mi? Düşük maliyetler ile büyük işler yapabileceğiniz Baduist.com 'un diğer hizmetleri arasında ; Facebook sayfa beğenisi, youtube izlenme, youtube like ve youtube disslike mevcut.

Neden hala bekliyorsunuz? Hemen Baduist.com 'un sosyal medya hesaplarını inceleyerek dini bilgilere sahip olabilir yada www.baduist.com adresine girerek tüm hizmetlerimizi ve en düşük fiyatlarımızı görebilirsiniz. İsterseniz kredi kartı ve havale ile anında hizmetleri satın alabilirsiniz!