Bohem giyim nedir?

Tüm dünyayı kasıp kavuran ülkemizde de geniş kitlere hitap eden bohem giyim kendini rahat hissedenlerin tarzı olarak bilinir. Bohem giyim nedir sorusunun aslında cevabı çok basit, kendi üzerine yakışanı giymesini sevenler geniş ve bol takılanlar bu tarzı benimser bohem, bir nevi içinizdekileri dışa vuruş şeklidir. Sanata düşkün, anı yaşamayı sevenler boho stili hayat felsefesi haline getirmiştir. Günümüzde de hala moda olan bu seneye damga vuran bu stil özgürlüğünüzü yansıması ve benliğinizin simgesidir. Aksesuarlarla harika bir görünüm kazanacağınız etek veya şalvarlarla kombin oluşturabileceğiniz stilde kafanıza göre takılmakta serbestsiniz.

Bohem giyim tarzı nasıl oluşturulur?Rahat takılmayı sevenler bohem stilli aksesuar ve takıları ile buluşturabilir. Şalvar veya etek üzerine gömlek tercih edebilir şık bir kombin oluşturabilir. Bu seneki bohem stilde, tribal desenler, çiçekli figürler ön plana çıkıyor. Haki, nar rengi ve siyah tonların ağır bastığı tarzda bu senenin renkleri olacağa benziyor. Özel olarak tasarlanan bu kıyafetleri günlük yaşamınızda veya gittiğiniz davetiyelerde rahatlıkla giyebilirsiniz. Tunik, kaftan, viskon veya uzun kollu otantik elbiseler tercih edebilir tarzınızla adınızdan söz ettirebilirsiniz. Kıyafetlerin tonları ve desenleri bu bohem tarzını belirleme de veya otantik bir hava katmanızı sağlamada en temel unsur olarak gözlemlenebilir. Bu tarzın da temel tonları bahar tonları olarak tanımlayabiliriz. Bu tarzı yansıtan desenler de genel olarak suzani ve tribal tarzı desenlerdir. Özellikle aksesuar seçiminde bohem tarzın sıkça kullandığı şey püsküllerdir. Püsküller doğal olarak kıyafetlere ayrı bir hava katıyor.

Bohem giyim elbiseleri nerede satılıyor?


Özel olarak tasarlanan sezonluk ürünler Türkiye’nin en büyük Online Otantik ve Bohem Kadın Giyim mağazası olan Etnik Esintiler de satılıyor. Tüm dünya butiklerine ihracatı yapılan dokunmuş kumaş ve doğal elyaftan üretilen elbiseler %100 yerlidir ve el işçiliğidir. Pamuktur ve renk atması olmaz. Sezon sonu indirim avantajları ve fırsat reyonundaki indirimlerden yararlanabilir birçok otantik elbiseye buradanf rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kapıda ödeme imkanı, aynı gün kargo, kredi kartına taksit gibi alternatiflerden faydalanabilir hayalini kurduğunuz kombini burada oluşturabilirsiniz.