Saha satış otomasyonu ile firmanızın satış ve dağıtım işlemlerini düzenleyebilir, saha satış ekibinizin yapmış olduğu işlemleri tek bir noktada toplayarak işlerin yürümesini hızlandırabilirsiniz. Ofis ortamını sahaya taşıyacak olan saha satış programı ile ihtiyacınız olan tüm verilere anlık olarak erişim sağlayabilirsiniz. Akılcı ve Ayrıcalıklı çözümler sunan Sales Plus saha yönetim uygulamaları ile sahada güç sizin ellerinizde.

Muhasebe programı olan LOGO yazılımı ile %100 verim elde edebileceğinizlogo mobil saha satış otomasyonu üzerinden irsaliye, fatura ve cari hesap işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Logo soğuk satış programınızı Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sahadaki Gücünüz SALES PLUS Saha Yönetim Uygulamalarının Öne Çıkan Özellikleri;

Etkin ve gelişmiş müşteri risk yönetimi
Çoklu firma desteği
Kolay kullanılabilir CRM yönetimi
Konum bilgileri ile harita üzerinde işlem gösterimleri
Müşteriye özel Hatırlatıcı not, bilgi formu, fotoğraf vb. verilerin kayıt edilebilme imkanı
Sanal Pos desteği ile hızlı ve güvenilir tahsilat özelliği
Müşteri bazlı hesap analizleri
Saha satış ekiplerinin görev yönetimi ve takip edilmesi

Müşteri bazlı özel sipariş, özel indirim ve özel ödeme planı hazırlanabilmesi
Sipariş girişlerinde barkod desteği
Saha satış kullanıcılara özelleştirilmiş yetkiler verilebilir
Logo mobil saha satış uygulaması ile kampanya uygulayabilme

Rekabetçi pazarda Sales Plus saha satış otomasyonu ile iş performansını arttırarak yapılan işlemlerden daha fazla verim elde edeceksiniz. Saha satış ekibinizin yönetimini gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz. Sahada bilgi güçtür. Sizde gücü elinize almak için Sales Plus ile iletişime geçebilir demo talebinde bulunabilirsiniz. Güç Artık Sizde!