Şahin Rulman 1986 yılından beri kendi alanında uzmanlaşmış üreticilerin son teknoloji rulmanlarının ithalat ve distribütörlüğünü yürütmektedir. İhtiyacınız olan rulmanları siz kullanıcılar ve satıcılara toptan ve perakende olarak en hızlı şekilde ulaşımını sağlamaktadır. Rulman üreticileri tarafından her gün gelişmekte olan rulman modellerini, step motor ve servo motor ürünlerini şahin rulman olarak takip ederek imalat programlarımıza almaktayız. Yeni nesil rulman modellerini, servo motor ve step motor modellerini siz makine imalatçılarımıza en hızlı şekilde ulaştırmayı amaç edinmekteyiz. Bünyemizde yer alan ürünlere her geçen gün yeni bir model ekleyerek hızla ürün yelpazemizi genişletiyoruz. Şahin rulman bünyesinde bulunan 20 değişik marka ve binlerce çeşit ürünü ve bu tip rulmanların tasarım ve montajlarındaki ihtiyaçlarınızı tek bir çatı altında toplayarak sahinrulman.com sitesi üzerinden sizlere en uygun fiyatlarıyla ulaştırıyoruz. Şahin rulman sitesi online olarak satış yapmaktayız. Ürünlerimize erişiminizi kolaylaştırmak adına Mekanik Ürünler ve Elektronik Ürünler olarak ayırdık.Mekanik ürünler içerisinde yer alan lineer ray ve arabalar kategorimizde yer alan Lineer araba, Lineer Kızak, Minyatür Lineer Ray Araba ve Minyatür Lineer Kızak ürünlerini şahin rulman olarak kendimiz üretmekteyiz. Lineer ray araba ihtiyaçlarınızı online olarak sipariş verebilir aynı zamanda lineer kızak ihtiyaçlarınızı istediğiniz ölçüye göre fiyatlandırarak satın alabilirsiniz. Mekanik ürünler arasında yer alan lineer ray araba ve lineer kızakların yanı sıra* Minyatür Lineer Ray Araba ve Minyatür Lineer Kızak, Lineer rulmanlar, Alt Destekli Mil, Kramayer Dişli Pinyon, CNC Router Parçaları vb. ihtiyaçlarınızı Şahin Rulman sitesi üzerinden kredi kartına indirimli fiyatlar ve* taksit seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

Vidalı millerin çeşitleri arasında yer alan;* Vidalı Mil Somun, Vidalı Mil Somun Gövde, Hassas Kaplin, Vidalı Mil Uç Yatakları, Rulmanlı Yataklar, Vidalı Mil Döner Somun Gövde çeşitlerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.İhtiyacınız olan vidalı millerin fiyatları seçmiş olduğunuz vidanın uzunluğuna ve adedine* göre değişiklik göstermektedir.* Sitemizde yer alan vidalı miller ve aksamları 15$ ile 100$ arasında seçmiş olduğunuz vidalı millerin serisine ve çeşidine göre değişim göstermektedir.

Elektronik Ürünler içerisinde yer alan Servo Motor Sürücü, Step Motor Sürücü, Enkoderli Step Motor Sürücü, MACH3 CNC ve Eksen Kontrol Kartları, Spindle Motor Sürücü, Toroid Trafo, CNC Router Parçaları ve Hız Kontrol Kartı ürünlerini ve ürün özelliklerini sitemiz üzerinden online olarak inceleyebilirsiniz. Servo motor sürücüleri satın aldığınız zaman içerisinde Ac Servo Motor + Servo Motor Sürücü + Motor Ve Sürücü Kablolari + Si̇nyal Kablosu İle Beraber Set olarak size ulaştırılacaktır.* İhtiyacınız olan ekipmanları adet ve serisine göre değişen fiyatları ile toptan ve perakende olarak satın alabilirsiniz. Makine ekipmanları üreticileri arasında fiyatları ve ürün kalitesi ile ön planda olan şahin rulman kredi kartına vade farksız satış imkanı da sunmaktadır.

Şahin rulman olarak makine ekipmanları üretimi sırasında kaliteli malzeme kullanarak ekipmanlarımızın uzun ömürlü kullanılmasını amaçlamaktayız. İhtiyacınız olan makine parçasını istenilen ölçü üzerinden fiyatlandırarak sektörümüzde alışıla gelmişin dışında bir yol izledik ve bu yöndeki olumlu geri dönüşler doğru yolda olduğumuzu bizlere gösterdi. Günden güne büyüyen şahin rulman olarak siz kullanıcılar ve satıcılar için online olarak indirimli fiyatlar ve taksit seçenekleriyle satış yapmaktayız.