Site Adresi: Pm
İstenilen Fiyat : 7.000
Google Indexi : 14.100
Alexa Dünya Sırası : 231,030
Alexa Ülke Sırası : 5.184
Alexa Backlink : 38
Yandex Indexi : 16.248
Domain Yaşı : 1 yıl 7 ay ( 7 Aydır yayında )
Sitenin Aylık Getirisi : 650 TL 'sadece iki ayrı pop'
Sitenin Kategorisi: Film izleme
Günlük Tekil Hit Sayısı: 8 10k
Satışa Hosting Dahilmi?: Hayır.
Banlı Olduğu Sponsor: Hayır
Banlı Olduğu Arama Motoru: Hayır.
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: Evet Tahamatav5 Orjinal Botlu Teması dahildir.

Özel Notlar: Site 7 8 aydır yayında, farklı sitem olduğundan domain kapalı kaldı, İlk zamanlarda host kullanıyordum 2 ay önce vds sunucuya geçiş yaptım.

#Site tamamen özgündür, elimde site kalmadı için 3 4 aydır her gün bu siteyle ilgilendim, filmlerin çoğunu farklı sitelerden elle alıp ekledim. Site 12k' yı gördü. Belli bir süredir 11 12k hit alıyordu, Bazı sorunlar nedeniyle Ocak Şubat ayında 4 defa sunucu değişikliği yapıldı, Sonra Clouflare geçiş yaptım hit 'de düşüş oldu, Şuan 8 9 10k arasında. ( Yükseliyor )

#Siteye reklam almayı düşünmüyordum aslında, 3 4 ay video üstü video altı video önü reklam aldım toplam aylık 400 TL + popads + popcash = 650 TL bırakıyordu, Sunucu sorunları nedeniyle reklamları kaldırdım.

# 2 3 Tanıtım yazısı alındı, edu gov tr baclink çalışması yapıldı. Thumblr ve bir kaç siteden link alındı.

Satma taraftarı değildim aslında, satacağım aklıma gelse açıkcası özenle severek ilgilenmezdim Ciddi alıcılar yazsın Lütfen, Konuyu baltalama gibi bir girişimde bulunmazsanız sevinirim.

Skyp: x.MarjinaL.X
Mail : [email protected]

0cak - Şubat - Mart İstatistik