XenForotr olarak tüm kullanıcılarımızı selamlarız.
Kısaca bu platformun kuruluş amacını sizlere açıklamaya çalışarak kendimizi tanıtacağız;

Öncelikle, Biz kimiz?

Biz, xenForo kullanıcılarının ortak sorunlarına birlikte çözüm arayıp , Türkiye' de bu konuda yaşanan bilgi eksiklikliğini biraz olsun ücretsizce aşmaya çalışan ve bunu forum anlayışı içerisinde topluluk oluşturarak çözmeyi hedefleyen bir ekibiz.

Neden xenForotr?

xenForo üzerinde uygulamak istediğiniz şablon değişikliklerini, eklentileri, hayalini kurduğunuz uygulamaları gerçekleştirebilmeniz için her adımınızda yanınızdayız.

Site içeriğimizde,
  • XenForo Nedir? Nasıl Çalışır? Neler Yapılabilir?
  • Sistem Gereksinimleri Nelerdir?
  • XenForo Güvenlik işlemleri
  • XenForo Kurulum ve Güncelleme
  • XenForo Eklenti ve Eklenti Dil Yamaları
  • XenForo Dil Paketleri,
  • XenForo Temaları,Kısaca kullanımı kolaylaştıracak, merak ettiklerinizi öğretecek verilen ip uçları ile daha etkili bir yönetim sağlayacak şekilde hazırlanmış anlatımlar, makaleler, videolar ile xenforo kullanıcılarına merhaba diyoruz.

Destek ekibimiz, eğitmenlik edasıyla talep ettiğiniz tüm noktalarda desteğini görsellik içeren dokümanlar ile zenginleştirerek tüm kullanıcılarımızın xenForo sistemini öğrenmesini, kavramasını kolaylaştırır.

Ne Öneriyoruz?

Burada hep birlikte bir şekilde, sıcak ve samimi bir ortamda sizlerinde cebine ve bütçesine en ufak zarar vermeyecek şekilde bilgi birikimimizi sizinle paylaşmayı öneriyoruz.

Ümit ediyoruz ki, ziyaretçilerimizin yada katılımcılarımız desteği ile biz bize bazı sorunların, arayışların, çözüm odakları olacağız.

Gayemiz Nedir?

Tüm sosyal paylaşım alanlarının, çeşitli sitelerin , marketlerin , grupların , derneklerin gayesiz kurulması söz konusu değildir mutlaka bir amaca yönelik ışık tutmayı hedef almışlardır.

xenForotr olarak bizlerinde gayesi sizlerle birlikte xenForo kullanıcılarına yurdumuzun dört bir yanından ulaşmak ve bu kullanıcıların , yani sizlerin bu konudaki bilgi birikimlerinizi paylaşmanıza, düzenlenecek ücretsiz eğitimlere imza atmanıza, yaşanan sorunları birlikte daha kolay çözeceğimizin kavramını aşılamaya ön ayak olmaktır.

Biz yöneticiler ve tüm üyelerimizin bilmesi ve her daim eksiksiz uygulaması gereken temel misyonlarımız söz konusudur. Bunların ana temeli sevgi, saygı ve mütevazilik üzerine oturtulmuş olup her ortamda öğreti bilincini aşılamaktır.

Biz yöneticiler hiçbir zaman yönetici havasında değil, ana misyonumuz olan sevgi, saygı ve mütevazilik ile sizlere iyi örnek olamaya çabalayarak, kişileri yönetmekten ziyade yukarıdaki belirttiğimiz amaçlar doğrultusunda kurulmuş olan bu platformun düzenini sağlamakla görevli olduğumuzu unutmamayı prensip edindik.

“ Bilgi paylaşıldıkça değer kazanır” sözünü hatırlatarak aramızda bulunduğunuz ve bizlere destek olduğunuz için hepinize teşekkür ederiz.

"XenForotr Yönetimi".

Forum adresimiz: https://www.xenforotr.com