1996 yılında kurulan ve kurulduğu gün itibariyle başarılı çalışmaları sayesinde sektörde adından sıklıkla söz ettiren Nice Türkiye, aynı zamanda dünyaca ünlü bir İtalyan markası olan Nice’ı da ülkemize getirmiştir. Kurulduğu ilk yıllarda panjur imalat, montaj ve servis anlamında hizmetler veren firma daha sonra sektördeki yerini de genişletmek adına otomasyon sektöründe de kendini kanıtlayan çalışmalara da imza atmıştır.

Bu firma aynı zamanda her bütçeye uygun seçenekler sunması ile de otomasyon konusunda birçok ihtiyaca cevap verecek niteliktedir.

Nice motor kapıları ile standart kapıların dışında sensörler ile çalışan ve kumanda ile yönetilebilen kapıların hayatımıza girmesine olanak sağlamıştır. Bu anlamda hem güvenlik açısından hem de kullanım kolaylığı açısından farklı olarak hizmetleri bir arada sunmuştur.

Güvenlik anlamında yine kapılar kadar önem taşıyan Nice bariyer de akıllı sistemleri ile birçok kurum ve iş yerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Araç tanımlama sistemi ile daha kolay bir güvenlik sağlanmasını da beraberinde getiren bu sistem aynı zamanda kullanım açısından da kolaylıkları bir arada sunmaktadır.

Bu sistemlerin kontrolü ise yine Nice kumanda ile de sağlanabilmektedir. http://www.niceturkiye.com.tr/