ORTACA ELIT NAKLIYAT
Ortaca Elit Nakliyat, Marongozlu, Asansörlü, Taşımacılık
Gökhan ÖKSÜZOĞLU: 0 530 344 45 75


Ortaca Evden eve nakliyat uzman kadrosu sayesinde taşınma sırasında kullanılan malzemeleri ve diğer tüm özellikleri ile müşterilerine Sorunsuz Nakliyat sözü vermektedir. Bizi daha yakından tanımak için sitemizde ilgili bölümlere gidebilir, bizi telefonla arayabilir , istersenizde iletişim formumuzu kullanarak evden eve nakliyat konusunda bizim size dönmemizi bekleyebilirsiniz.


Firma bünyesinde bulunan araçlarımız, şehirlerarası ortaca nakliyat için üretilmiş özel çelik kasa, logolu araçlardır. Eşyalarınız iklim koşullarından etkilenmeksizin taşınacaktır.


Günümüzde teknolojiyide işine katarak asansörlü taşımacılıkta ortacada öncü olmuştur.
Uzun yol ve kısa yol olarak kapalı büyük boy ve küçük boy kamyon ve kamyonetlerle 2+1, 3+1, 4+1 ev lerinizi bir defada ülkemizin heryerinden getirip götürme görevinini anbaljlama ve paketleme marongozlu taşımacılıgı ile temizlik personeli ile hem öncesi hem sonrası temizlik hizmeti verebilmektedir.


Evden eve, iller, ilceler, şehirler arası asansörlü ortaca nakliye işlerinde 7/24 hizmet vermekteyiz eşyalara hiçbir zarar vermeden düzenli olarak aldığımız gibi emanet ederiz bize güvenebilirsiniz.
Elit nakliyat firması nakliye hizmetine aile işi ile geçmişten bu güne Gökhan öksüzoglu ile devam ettirmektedir.