İskenderun taşıma firmaları içerisinde uzun yıllar hizmette olan İskenderun evden eve firması başarılara imza atmaya devam ediyor.


Evinizi mi değiştireceksiniz? O zaman aradığınız çözüm burada. Günümüz sorunlarından biri haline gelen İskenderun evden eve taşımacılık hizmetinde yaşanan aksaklıkların hiçbir tanesi bizim firmamızda yaşanmıyor. Peki neden mi?İskenderun şehirler arası evden eve taşıma firması olarak 10 yıldır hizmet veriyoruz. Firmamız bünyesinde yer alan kadromuz eğitimli, deneyimli, tecrübe sahibi ve hoşgörülü insanlardır. Firmamızı arayıp randevu aldığınız takdirde sabah evinize gelen İskenderun evden eve taşıma firmamız eşyalarınızı paketlemeye başlar. Eşyalarınız paketlenirken her türlü çarpma ya karşı özen gösterilir. Eşyalarınız paketlendikten sonra firmamız personelleri eşyayı arabaya taşıyarak yerleştirir bu işlemleri çok hızlı ve güvenilir şekilde yapan elemanlarımız yeni evinize eşyaları çıkartarak İskenderun evden eve taşıma hizmetini bitirir.

İskenderun asansörlü evden eve taşıma hizmetimizi de siz değerli İskenderun halkına sağlıyoruz. Apartmanınızın katı yüksek ise asansörlü taşımayı firmamızda tercih etmeniz sizin yararınıza ve zamanınızın karına olacaktır. İskenderun evden eve nakliyat firmamız eşyaları paketler ve asansöre yükler. Ardından aşağıda bulunan personellerimiz asansörü çağırı ve asansörün üstünde bulunan yükü indirir. Daha sonra arabaya yükleyerek yeni taşınacak evinize doğru yola koyulur. Eşyalar yeni evinize çıkarılarak isterseniz paketlerinden çıkarılır. Ve boş paketler İskenderun evden eve taşıma firmamız personellerince çöpe atılır. Bu sayede İskenderun evden eve taşıma hizmeti son bulur.


İLETİŞİM:

Servet Ataş

Telefon: 0532 233 5927

Telefon 2: 0544 618 3627

Adres: Dumlupınar Mah. İskenderun/Hatay

https://www.iskenderuntasima.com/