Sarı-kırmızılılarda krize yönetim el koydu. Teknik direktör Hamzaoğlu, kötü futbol ve kötü sonuçlar sebebiyle rapor verecek.

Galatasaray yönetiminde gözler Hamza Hamzaoğlu'na çevrildi.

Galatasaray'da Astana maçında kötü futbol masaya yatırılıyor. Galatasaray Yönetimi, futbol takımının gidişatından endişe duymaya başladı ve teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nu görüşme odasına çağırdı.

Sarı Kırmızılı Yönetim Astana karşısında elde edilen 2-2'lik beraberlikten çok, oynanan futboldan endişe duyarak, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'ndan çok ayrıntılı bir rapor istedi.

Yönetici Fatih İşbecer ise Astana maçında skor ve futbolun kendilerini çok üzdüğünü belirterek, "Hocamız ile oturup enine boyuna konuşacağız. Sorun ne ve biz yönetim olarak kendisine nasıl yardımcı oluruz. Astana maçındaki futbol doğrusu bizi endişeye sevketti. Biz iyi takımız ve bunu en kısa sürede toparlanarak göstermeliyiz" yorumu yaptı.

Galatasaray Yönetimi, teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu'na karşı ilk kez böyle bir tavır takınırken, genç teknik adamın yönetimin bu talebi karşısında hayal kırıklığına uğradığı ancak gerekli raporu yönetime hazırlayacağı öğrenildi. (Sporx)