Kasımpaşa-Çaykur Rizespor maçının hakemi canlı yayında özür diledi

Kasımpaşa-Çaykur Rizespor maçının son dakikasında tartışmalı bir penaltı kararına imza atan hakem Deniz Çoban, mücadele sonrası canlı yayında özür diledi. Çoban, "Çok üzgünüm. Kendimle ilgili kısa sürede bir karar vermem gerektiğini de düşünüyorum. Kariyerimin sonuna geliyorum" dedi.

Kasımpaşa - Çaykur Rizespor maçını yöneten hakem Deniz Çoban , hatalı kararları nedeniyle canlı yayında iki takımdan da özür diledi.

Maçın sonunda tartışmalı bir penaltı kararı veren Deniz Çoban, maç sonu Rıza Çalımbay'ın yayıncı kuruluşa verdiği röportajı sırasında canlı yayına katılarak açıklamalarda bulundu.

'ÇOK YANLIŞ YAPTIĞIMI BİLİYORUM AMA...'

Hakem Çoban, şunları söyledi:
Belki de yapmamam gereken bir şey yapıyorum. İçeri girer girmez izledim pozisyonu. Çok üzüldüm. Hem Rize'nin aleyhinde yaptığım hatalar için, hem de Kasımpaşa için. Çok yanlış yaptığımı biliyorum buraya gelirken. Federasyon Başkanımızdan, Merkez Hakem Kurulu Başkanımızdan ve üyelerimizden özür diliyorum. Çok üzgünüm. Kendimle ilgili kısa sürede bir karar vermem gerektiğini de düşünüyorum. İki taraftan da özür diliyorum. Bir hakemin yapmaması gereken bir şeyi yaptığımın çok net farkındayım. Gelip konuşmak istedim. Kimsenin yapmadığını yaptım. Belki kariyerimin sonuna doğru geliyorum ama iki takımdan da özür diliyorum.

(DHA)