Merhabalar Herkese bu tür korku hikayelerini telefonum'dan yazıp kaydediyorum umarım keyifli okuma verir bunu wattpad'deki hesabımdan alıntı yaparak paylaşıyorum

----------------------- YAŞAYAN ÖLÜM MELEKLERI VOL 2 ---------------------------------
Not : Hikayelerimi telefonumdan yazıyorum yazım hatası kusra bakmayın :/

Gloria Resersa öldükten sonra bir lanet gibi herkesin ölümleri başladı. Ben şuan kim miyim ? Gloria'nın küçüklük arkadaşıyım. Öldüğünü duyunca üzüldüm ve olaylardan sonra ailesiyle konuştum. Olanları bilmediklerini,kızlarının evde yalnız yaşadığını ve yalnız başına öldüğünü söylediler. Bende onlara ''Gloria'nın evine gidip bakmak istiyorum ölümü bana acı veriyor'' dedim. Sonra anahtarı verdiler ve avucumun içinde Gloria'nın Gloria'nın kanları bulaşmış bir şekilde anahtar vardı. Acı noktası ise Gloria'nın deli olduğuna inanıyorlardı. Bende inanacak mıydım? Yoksa evde bir şeyler mi bulucaktım? Gloria'nın evinin kapısına geldim ve içimdeki bir ses burada bir şeyler olduğunu söylüyordu. Haklıydı içimdeki ses. İçeriye girdim, girmemle şoka girmem bir oldu. Çünkü yerde bir ceset yatıyordu. Aniden kapı kapandı ve kitlendi. Geri gitmem gerektiğini biliyordum ama çok geçti. Direk evi gezmeye başladım. Mutfakta yarım kalan yemek sanırım Gloria'nın ölmeden önce yediği yemekti. Salonu temizdi sanırsam ölmeden önce temizlik yapıyordu fakat polislerin izleri ortalığı kirletmişti. Banyosuna geçtim küvet kanla doluydu fakat yerler tertemizdi. Garipti çünkü Gloria'nın izleri sadece mutfak,salon ve yatak odasındaydı. Sanırım ceset kanlı küvetten çıkmıştı. sanki bir canavar yemişcesine parçalanmıştı ceset. Kanlı bir küvvet ve ceset olan bir giriş yeri. Ürkütücü olan ise kapının kilitli olması. Bu evde bir gün geçirmem gerekiyor akşam bişiler olucakmı yoksa olmucakmı görücem.
Akşam: şuan kokudan zor duruyorum ama bu Gloria'nın hatrına değer di. Gece oldu odasına gittim gayet normal gözüküyordu fakat ben yanılmıştım. ışığı kapatmam la bir pencerede 2 Tane kıpkırmızı gözün beni izleyişini gördüm. başta ürkmüştüm fakat gözleri izlemeye başladıktan sonra bu korkum gitti. artık sadece gözleri inceliyordum. Yavaş adımlarla pencerenin sol bölümden bakmaya başladım. Sanki kloni gibiydiler yavas yavas sayısı artmaya başladı gözlerin sayısı. Sanki yeni kurban bekliyorlardı. Onları görmeye çalıştım ve başarılı oldum. İp incecik kanatları,Simsiyah Gözleri ve dikenli vucutlarında diken vardı. Korkutucuydu ellerinde mızrağa benzeyen bir alet vardı. Bi an daha rahat izleyebiiceğim yer bulmak istedim dolap gayet iyi fikirdi fark ettirmeden dolaba girdim. Araladım artık net şekilde izleyebiliyordum. Bir insan gibi uzun boylu ayyakları kolları fakat dikenliydiler. Elindeki tutuğu mızrak ise tamamen güçle doldurulmuş gibi parlıyor adetta bir elmas gibi kendine çekiyordu. Bi anda yanımdaki telefondan mesaj gelmişti fakat burada çekmeyen telefon nasıl olurda mesaj alabilir ? Artık iyice korkmaya başlamıştım mesaja bakmaktan korkuyordum. Cesaretimi topladım telefonu açıp mesaja baktım korkum git gide artmıştı mesaj da şunu gördüm "Saklandığın yerden çık seni buradan görüyoruz ve komik görünüyorsun" birden arkamdan nefes sıcaklığını hissetim aniden kapıyı açarak alt kata indim bodrum tarafı karanlık ve soğuktu bu dahada korkutucuydu. Prizi aradım fakat bulamadım artık korkum beni öldürücek gibiydi yukkarı dan sesler duydum direk saklandım bir köşeye. Sesler artıyor ve yakkınlaşıyordu bi anda telefona yine mesaj geldi telefonu yere attıp kırmaya başladım bi an karşım da 1.90 boyunda elleri,kolları ve tüm vücutdunda dikenleriyle addeta bir dikenli sarmaşık gibiydi ve elindeki mızrak karnıma saplandı beni taşıyordu yukkarıya çıkardı tüm hayattım gözlerimin önündem geçti bunları yazarken sanırım kan kaybından ölücem. Fakat bir gerçek vardı Gloria'nın Şizofren olmadığı yada deli olmadığının kanıtıydım.
-Haberler;
Gloria'nın evinden 2 Ceset daha çıktı biri parçalanmış bir kadın diğer ölen kişi ise erkek ve karnın dan deşilmiş şekildeydi tıpkı Gloria ya gibi.