Site Adı: ESS Güvenlik

Site Adresi : https://www.essguvenlik.com.tr/

Sitenin kullandığı altyapı : Wordpress

Açıldığı Tarih: 08.04.2015

Pagerank değeri : PR Belirsiz

Site İçeriği & Amacı :
Yapıların En Büyük İhtiyacı Güvenlik Sistemlerdir
Yaşam alanlarının güvenlikleri her şeyden önce gelmektedir. Çünkü toplu halde yaşamanın handikaplarından biri de hırsızlık ve kötü niyetli kişilerin toplumumuzda bulunmasıdır. Bu durumdan dolayı alın teri ile çalışılıp alınan her eşyaya sahip çıkmalı ve gerekli güvenlik önlemlerini almalıyız. Yapılardaki güvenlik önlemlerinin başında ise kamera ve alarm sistemleri gelmektedir. Bu sistemler sayesinde yapı çevresinde dolaşan veya özel mülke girmeye çalışan her türlü kötü niyetli kişi görülmüş ve yakalanmış olacaktır.
Güvenlik Zafiyetini Yok Eden Sistemler

Yapılara olan herhangi bir saldırı veya hırsızlık vakalarında emniyet güçlerinin ellerinde yeterli done olmadığı zaman suç teşkili eden bu kişilerin yakalanması gecikmekte hatta bazı durumlarda bu kişiler yakalanamamaktadır. Fakat bütün bu sorunlar İzmir güvenlik sistemleri sayesinde sorun olmaktan çıkmıştır. Alanında uzman teknik ekibin ve kaliteli bir görün sağlayan kamera sistemlerinin olduğu yapılarda bu tür vakaların yaşanması asla mümkün olmayacaktır.
Kaliteli Malzeme Kullanımı Ve Profesyonel İşçilik Hizmeti
Kullandığı tüm malzemelerde kaliteden ödün vermeyen güvenlik şirketi yüksek görüntü kalitesi sunan kamera sistemleri ile hem yapının hem de sizin tüm güvenlik önlemlerinizi sağlamaktadır. Güvenlik sistemlerinin uygulanmasından önce yapılara gelen keşif ekipleri tüm yapıyı inceleyerek güvenlik zafiyeti olan bölgeleri tespit etmekte ve ona göre kamera sayısı belirlemektedir. Kamera sistemleri uygulandıktan sonra ise yapı etrafında hiçbir kör nokta kalmamaktadır. Kaliteli işçilik hizmeti sayesinde ise yapı kenarlarından sarkan fazla kabloların oluşturduğu çirkin görüntülerin önüne geçilmektedir. Bu güvenlik sistemleri ile evlerinizde rahat geceler geçirebilirsiniz.

Sitenin ilerleyen günlerdeki hedefleri : İzmir'in ve Türkiye'nin Güvenlik Sistemleri sektöründe önde gelen firmalarından biri olmak.