Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1
  Üyelik tarihi
  03.Ekim.2014
  Mesajlar
  3,101
  Aldığı Teşekkür
  54
  Ticaret Puanı
  0

  Standart 1 Kasım Genel Seçimleri CHP Milletvekili Aday Listesi

  CHP'de 1 Kasım sürprizleri belli oldu!

  CHP'nin 1 Kasım genel seçimi için milletvekili aday listesinde önemli ölçüde bir değişiklik yaşanmadı. Ancak Genel Başkan Yardımcısı Murat Özçelik aday gösterilmedi. Ankara'da Ali Balkız, Hatay'da Servet Mullaoğlu aday gösterildi.  CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, 1 Kasım'da yapılacak 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde aday gösterilen 550 kişilik listeyi Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) teslim etti. Seçime giren partilerden YSK'ya milletvekili aday listelerini teslim eden ilk parti CHP oldu. CHP'den YSK'ya teslim edilen listeye ilişkin yapılan açıklamada, 7 Haziran Genel Seçimlerinde milletvekili seçilen 131 ismin 128'i yerlerini koruduğu bildirildi. Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu 'nun yine İzmir ikinci bölge ikinci sıradan aday olduğu listede, 2 MYK üyesi yer almadı.

  CHP'DE ŞENER AÇIKLAMASI
  Listeyi teslim eden CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Ak Parti kurucularından olan Abdüllatif Şener'in CHP'den aday olup olmayacağına ilişkin ise "Abdüllatif Şener'le adaylık görüşmesi olmadı" dedi.Tezcan, CHP Genel Başkan Yardımcısı Murat Özçelik'in de kendi iradesiyle aday olmadığını söyledi. Ercan Karakaş İstanbul'da yapılan ön seçimde kendisine yer bulamamıştı. Orhan Düzgün ve Mehmet Şeker listede yer almadı. CHP Merkez Yönetim Kurulu'nun (MYK) ardından toplanan PM'de, MYK'dan gelen liste üzerinde bazı sürpriz değişiklikler yapıldı. 1 Kasım seçimlerinde Ardahan birinci sırada, IŞİD'in elinde 49 gün rehin kalan eski Musul Başkonsolosu Öztürk Yılmaz aday gösterildi. Kahramanmaraş birinci sırada RTÜK üyeliğinden istifa eden Ali Öztunç aday gösterildi. Kars'ta ise eski milletvekili Selami Yiğit aday oldu.


  ÖZÇELİK'E FATURA KESİLDİ

  CHP Parti Meclisi'nde adı Durdu Özbolat ile yumruklu kavgaya karışan Genel Başkan Yardımcısı Murat Özçelik ise liste dışı kaldı. Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu Özçelik'i aday göstermeyerek kavganın faturasını kesti.


  Öte yandan Murat Özçelik de dünkü MYK'da duygusal bir konuşma yaparak istifasını sundu. MYK'dan erken ayrılan Özçelik MYK'nın ardından toplanan PM'ye katılmadı. Özçelik'in sırasına, 9. sırada yer alan Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Bekaroğlu kaydırıldı. Bekaroğlu'nun yerine Sibel Özdemir getirilirken, Genel Başkan Yardımcısı Seyhan Erdoğdu da 10. sıradan aday gösterildi.

  ŞENER ADAY GÖSTERİLMEDİ
  Ak Parti’nin kurucu isimlerinden eski bakan Abdüllatif Şener'in, CHP'den milletvekili adayı olacağı yönündeki sürpriz de gerçekleşmedi. Şener aday gösterilmedi. Şener dün katıldığı bir televizyon programında da, "Şu anda benim de bilgim dahilinde bir adaylık durumu yok ama bu olmaz diye bir şey yok. CHP'den siyasete devam edebilirim" demişti. Kulislerde değiştirileceği ifade edilen Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer tekrar aday gösterildi.


  ALİ BALKIZ ANKARA'DAN ADAY
  Alevi Bektaşi Federasyonu Başkanı Ali Balkız Ankara 1. Bölge 8. sıradan aday gösterildi. CHP 7 Haziran seçimlerinde bu bölgeden 7 aday çıkarmıştı. CHP Hatay'da da 4 aday çıkarmıştı 1 Kasım seçimlerinde Hatay 5. sıraya Hatay eski İl Başkanı Servet Mullaoğlu'nu aday olarak gösterdi.


  KORAY ÇALIŞKAN LİSTEYE GİREMEDİ
  MYK'da İstanbul 3. Bölge 9. sıra için Boğaziçi Üniversitesi öğretim üyeliğinden istifa eden Doç. Dr. Koray Çalışkan'ın ismi belirlenmişti ancak Çalışkan aday gösterilmedi. Parti Meclisi üyelerinin Koray Çalışkan, ismine itiraz ettiği ve yapılan oylama sonucu Çalışkan'ı listeden çıkarttıkları öğrenildi. İstanbul 3. Bölge’de Genel Başkan Yardımcısı Seyhan Erdoğdu listeye girerek, aday oldu. Erdoğdu, 7 Haziran seçimlerinde milletvekili adayı gösterilmemişti.


  ÖZKES'İN YERİNE YAKUP AKKAYA SÜRPRİZİ
  PM'de diğer bir sürpriz Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya ismi üzerinde yaşandı. CHP'den istifa eden eski Üsküdar müftüsü İhsan Özkes'in yerine, sıra kaydırılarak Akkaya listeye girdi. Yakup Akkaya, İstanbul Birinci Bölge 11. sıradan aday gösterildi. Akkaya da, 7 Haziran seçimlerinde milletvekili adayı gösterilmemişti.


  İLGEZDİ YERİNİ KORUDU
  Hakkındaki bazı iddialar nedeniyle, yeniden aday olup olmayacağı merak konusu olan Gamze Akkuş İlgezdi, İstanbul Birinci Bölge ikinci sıradaki yerini korudu.
  Yeni dönemde aynı bölgede Şafak Pavey, Gürsel Tekin, Barış Yarkadaş, Mahmut Tanal, Akif Hamzaçebi, Oğuz kaan Salıcı, Onursal Adıgüzel, İlhan Kesici ve Ali Özcan da listedeki yerini korudu. Eski Genel Başkan Deniz Baykal ile Muharrem İnce de yerini koruyan milletvekillerinden oldu. Baykal, Antalya ikinci sıradan, İnce ise Yalova birinci sıradan tekrar aday gösterildi.


  ŞEKER ADAYLIKTAN ÇEKİLDİ
  Gaziantep Milletvekili, birinci sırada yer alan Mehmet Şeker'in yerine Gaziantep Belediye Başkan adayı olan Akif Ekici getirildi. Şeker, 4. sıraya kaydırıldı. Karara tepki gösteren Mehmet Şeker adaylıktan çekildiğini açıkladı. Tokat Milletvekili, birinci sırada yer alan Orhan Düzgün'ün yerine de Kadim Durmaz aday gösterildi.
  Tunceli'de de değişikliğe gidilerek iş adamı Gürsel Erol birinci sıradan aday gösterildi. Adana'da kritik 5. sıraya ise eski il başkanı Burhanettin Bulut'un aday gösterildi.


  TEZCAN: KENDİSİ ADAY OLMADI
  Bu arada CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Terzcan ise CHP listelerini YSK'ya teslim ettiği sırada yaptığı açıklamada "Sayın Özçelik listelerde yer bulamamış değildir. Kendisi aday olmamıştır" dedi.


  UMUT ORAN ADAY GÖSTERİLMEDİ
  Adaylık başvurusu yapan Sosyalist Enternasyonel Genel Başkan Yardımcısı, 24. Dönem İstanbul Milletvekili Umut Oran ve Genel Başkan Başdanışmanlarından Erdal Aksünger aday gösterilmedi.


  SERTEL YENİDEN ADAY
  7 Haziran seçimlerinde ön seçimden çıkan ancak Anayasa Mahkemesi engeline takılarak aday olamayan Atila Sertel İzmir 2. bölgeden yeniden aday gösterildi. Sertel'in 6. ya da 7. sıradan aday gösterildiği belirtiliyor.


  ESKİ MUSUL BAŞKONSOLOSU ADAY
  Özçelik dışında, MYK üyelerinden Ercan Karakaş da aday listesine giremedi. Kılıçdaroğlu'nun danışmanlarından Fatih Gürsul Elazığ'dan aday olurken; Kahramanmaraş'ta eski RTÜK üyesi Ali Öztunç, Ardahan'da eski Musul Başkonsolosu Öztürk Yılmaz, Niğde'de geçtiğimiz yıllarda Kartal Belediyesi'nde görev yapmış Ömer Fethi Gürer liste başı olarak aday gösterildi. Hafta sonu yapılan eğilim yoklamasından çıkan Gürsel Erol da Tunceli'de birinci sıraya konuldu.
  Diyarbakır'da eski Güneydoğu gazeteciler Cemiyeti Başkanı Naci Sapan'ın, Şanlıurfa'da eski CHP milletvekili Mehmet Vedat Melik'in listeye girdi. Malatya 2. sıradan eski milletvekili Mevlüt Aslanoğlu'nun oğlu Erdem Aslanoğlu'nun aday gösterildi.


  BEKAROĞLU'NUN YERİNE, SİBEL ÖZDEMİR GELDİ
  CHP, İstanbul 3. bölgede Genel Başkan Yardımcısı Murat Özçelik'ten boşalan 7 sıraya, Mehmet Bekaroğlu'nu getirdi. Bekaroğlu'nun yerine ise, daha önceki seçimde 10. sırada olan Sibel Özdemir, bir sıra öne alınarak, 9. sıraya taşındı. 10. sıradan ise Genel Başkan yardımcısı Seyhan Erdoğdu aday gösterildi. Bölgede CHP 9 vekil çıkarmıştı.


  DİYARBAKIR'A GAZETECİ ADAY
  CHP'nin Diyarbakır'da 1. sıra adayı ise, bir gazeteci oldu. Naci Sapan, Diyarbakır 1. sıradan Diyarbakır adayı oldu.
  Van'da ise 7 Haziran seçimlerinde 1. sıra adayı olan Nadir Kartal değiştirildi. Van 1. sıraya Cemal Şan getirildi.


  BOLU'DA LİSTE DEĞİŞTİ
  CHP, 7 Haziran seçimlerinde bir vekil çıkardığı Bolu'da da liste değişikliğine gitti. 1. Sıradaki Tanju Özcan yerini korurken, 7 Haziran seçimlerinde 3. sırada olan Mehmet Burak Cop, 2. sıraya alındı.


  RİZE'YE REKTÖR ADAY
  CHP, Rize'de ise Maltepe Üniversitesi eski Rektörü Prof. Dr Kenan Köymen'le seçim yarışına giriyor. Köymen, Rize'de birinci sıra adayı.
  Şanlıurfa'da ise ilk sıra eski parlamenter Mehmet Vedat Melik'in oldu. Parti Meclisi üyesi ve Alevi Bektaşi Federasyonu Başkanlarından Fevzi Gümüş İstanbul 3 Bölge 11'inci sıradan milletvekili adayı oldu. Kayseri'de, CHP'nin 'Efsanevi Belediye Başkanı' olarak nitelendirilen merhum Niyazi Bahçecioğlu'nun oğlu İbrahim Bahçecioğlu ikinci sıra adayı oldu.


  VE İSTATİSTİKLER
  CHP'nin 1 Kasım seçimleri aday listesindeki bazı istatislikler de şöyle;
  Listede 425 Erkek, 125 kadın Aday var. 14 seçim bölgesinde, ki bu bölgeler arasında İstanbul, Ankara ve İzmir'in tüm seçim bölgeleri de bulunuyor, kadın adaylar ilk sıralarda. Listedeki adaylardan 13'ü İlkokul, 11'i Ortaokul, 79'u Lise, 447'i ise Üniversite mezunu.
  CHP Listelerinde genç kontenjanından toplam 28 aday var.


  TOKAT, ANTEP VE İSTANBUL'DAN ÜÇ VEKİL LİSTE DIŞI
  CHP'de, 7 Haziran seçimlerinde TBMM'ye giren vekillerden sadece üç tanesi, 1 Kasım listelerinde yer almayacak. İstanbul'dan vekil seçilen Genel Başkan Yardımcısı, kendisi aday olmadı, dolayısıyla vekil listesinde yer almayacak. Gaziantep'ten 7 Haziran seçimlerinde 1. sıra adayı olan ve seçilen Mehmet Şeker, 1 Kasım listesinde 4. sıraya konuldu. Şeker, yerinin değiştirilmesi nedeniyle adaylıktan istifa etti. Gaziantep'te birinci sıraya, CHP'nin eski vekillerinden Mehmet Ekici getirildi. Tokat'ta ise 7 Haziran'da CHP bir milletvekili çıkarmıştı; Orhan Düzgün liste dışı kaldı. Düzgün'ün yerine Tokat 1. sıraya öğretmen Kadim Durmaz getirildi.


  İŞTE CHP'NİN 550 VEKİL ADAYI

  İl Adi Bölgesi SıraNo Adı Soyadı
  ADANA 1 ELİF DOĞAN TÜRKMEN
  ADANA 2 ZÜLFİKAR İNÖNÜ TÜMER
  ADANA 3 İBRAHİM ÖZDİŞ
  ADANA 4 AYDIN USLUPEHLİVAN
  ADANA 5 BURHANETTİN BULUT
  ADANA 6 MÜZEYYEN ŞEVKİN
  ADANA 7 ORHAN TOKLU
  ADANA 8 NESRİN GÖÇHAN
  ADANA 9 KEMAL DERİN
  ADANA 10 RUKİYE ÇİNKILIÇ
  ADANA 11 YÜKSEL KARAASLAN
  ADANA 12 GÜLCAN ABALI
  ADANA 13 İBRAHİM DEMİR
  ADANA 14 ETEM TOK
  ADIYAMAN 1 SIDDIK ŞAHİN
  ADIYAMAN 2 FATMA ULUBEY
  ADIYAMAN 3 DENİZ ÇAKMAK
  ADIYAMAN 4 MUSTAFA HAKKAN KILINÇ
  ADIYAMAN 5 ZEYNEP SAYA
  AFYONKARAHİSAR 1 BURCU KÖKSAL
  AFYONKARAHİSAR 2 HATİCE GÖK
  AFYONKARAHİSAR 3 BEKİR KASAP
  AFYONKARAHİSAR 4 İSMAHAN NERGİZ
  AFYONKARAHİSAR 5 ADNAN ÇELİK
  AĞRI 1 KAZIM GÜZEL
  AĞRI 2 ERKAN SAYAN
  AĞRI 3 MEHMET SIDDIK YEL
  AĞRI 4 KASIM ASLAN
  AKSARAY 1 İSMAİL HAKKI AÇIKALIN
  AKSARAY 2 MERAL KOÇAR
  AKSARAY 3 HASAN ALİ ELİBOL
  AMASYA 1 MUSTAFA TUNCER
  AMASYA 2 HASAN ACAR
  AMASYA 3 ARİFE SERPİL SARAÇOĞLU
  ANKARA 1.Bölge 1 AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN
  ANKARA 1.Bölge 2 NECATİ YILMAZ
  ANKARA 1.Bölge 3 TEKİN BİNGÖL
  ANKARA 1.Bölge 4 AYLİN NAZLIAKA
  ANKARA 1.Bölge 5 LEVENT GÖK
  ANKARA 1.Bölge 6 ALİ HAYDAR HAKVERDİ
  ANKARA 1.Bölge 7 BÜLENT KUŞOĞLU
  ANKARA 1.Bölge 8 ALİ BALKIZ
  ANKARA 1.Bölge 9 GAMZE TAŞCIER
  ANKARA 1.Bölge 10 MEHMET HADİMİ YAKUPOĞLU
  ANKARA 1.Bölge 11 SELAHATTİN EMRE
  ANKARA 1.Bölge 12 SEMA AKSOY
  ANKARA 1.Bölge 13 FARUK ÖZDEMİR
  ANKARA 1.Bölge 14 ERDOĞAN KILIÇ
  ANKARA 1.Bölge 15 TURHAN İÇLİ
  ANKARA 1.Bölge 16 SEZGİN KAYA
  ANKARA 1.Bölge 17 AHMET ERSEN ÖZSOY
  ANKARA 1.Bölge 18 MURATCAN IŞILDAK
  ANKARA 2.Bölge 1 ŞENAL SARIHAN
  ANKARA 2.Bölge 2 MURAT EMİR
  ANKARA 2.Bölge 3 AHMET HALUK KOÇ
  ANKARA 2.Bölge 4 NİHAT YEŞİL
  ANKARA 2.Bölge 5 ALİ RIZA ERBAY
  ANKARA 2.Bölge 6 CELALETTİN KOÇ
  ANKARA 2.Bölge 7 SEMRA DİNÇER
  ANKARA 2.Bölge 8 BARIŞ OZAN VURAL
  ANKARA 2.Bölge 9 ALİ YILMAZ
  ANKARA 2.Bölge 10 SELMA ERGEN
  ANKARA 2.Bölge 11 ABİDİN ŞAHİN
  ANKARA 2.Bölge 12 EMRE AYDIN
  ANKARA 2.Bölge 13 CANAN GÜLLÜ
  ANKARA 2.Bölge 14 EROL BEKTAŞ
  ANTALYA 1 NİYAZİ NEFİ KARA
  ANTALYA 2 DENİZ BAYKAL
  ANTALYA 3 ÇETİN OSMAN BUDAK
  ANTALYA 4 MUSTAFA AKAYDIN
  ANTALYA 5 DEVRİM KÖK
  ANTALYA 6 FİGEN ALBUGA ÇALIKUŞU
  ANTALYA 7 RAFET ZEYBEK
  ANTALYA 8 NUSRET BAYAR
  ANTALYA 9 DENİZ FİLİZ
  ANTALYA 10 SULTAN YEGEN
  ANTALYA 11 SEVİNDİK GİZLİ
  ANTALYA 12 CAVİT ARI
  ANTALYA 13 BARIŞ İŞBİLEN
  ANTALYA 14 MERAL MENGİ
  ARDAHAN 1 ÖZTÜRK YILMAZ
  ARDAHAN 2 ERDEM UYĞUR
  ARTVİN 1 UĞUR BAYRAKTUTAN
  ARTVİN 2 MUSA ULUTAŞ
  AYDIN 1 BÜLENT TEZCAN
  AYDIN 2 METİN LÜTFİ BAYDAR
  AYDIN 3 HÜSEYİN YILDIZ
  AYDIN 4 MEHMET FATİH ATAY
  AYDIN 5 TAYFUN TALİPOĞLU
  AYDIN 6 FERDA ÇAĞLAR ERKUT
  AYDIN 7 FULYA ÜSTÜNDAĞ
  BALIKESİR 1 MEHMET TÜM
  BALIKESİR 2 AHMET AKIN
  BALIKESİR 3 NAMIK HAVUTÇA
  BALIKESİR 4 ENSAR AYTEKİN
  BALIKESİR 5 FİKRET ŞAHİN
  BALIKESİR 6 ALİ KEMAL DEVECİLER
  BALIKESİR 7 ALİ ER
  BALIKESİR 8 NEŞE ZENGİN İĞDIR
  BARTIN 1 MUHAMMET RIZA YALÇINKAYA
  BARTIN 2 AYSU BANKOĞLU
  BATMAN 1 MANSUR OBUT
  BATMAN 2 ORHAN CİHAN
  BATMAN 3 HAMİT KESKİN
  BATMAN 4 KEMAL DEMİR
  BAYBURT 1 MURAT BÜLBÜL
  BAYBURT 2 TAHSİN DEMİR
  BİLECİK 1 YAŞAR TÜZÜN
  BİLECİK 2 HÜSEYİN ELMAS
  BİNGÖL 1 KAZIM ALINAK
  BİNGÖL 2 KEMAL SATICI
  BİNGÖL 3 HÜSEYİN NEGÜZEL
  BİTLİS 1 VEYSİ UYANIK
  BİTLİS 2 FERHAT ŞAHİN
  BİTLİS 3 İSMAİL NACAR
  BOLU 1 TANJU ÖZCAN
  BOLU 2 MEHMET BURAK COP
  BOLU 3 ELFAZ TEMİZ
  BURDUR 1 MEHMET GÖKER
  BURDUR 2 KADİR KOÇ
  BURDUR 3 OKAN KURD
  BURSA 1 LALE KARABIYIK
  BURSA 2 CEYHUN İRGİL
  BURSA 3 ORHAN SARIBAL
  BURSA 4 ERKAN AYDIN
  BURSA 5 NURHAYAT ALTACA KAYIŞOĞLU
  BURSA 6 MUSTAFA ŞENYURT
  BURSA 7 ASÜDE ŞENOL
  BURSA 8 NURAY ÇOHAN
  BURSA 9 İSMET KARACA
  BURSA 10 DENİZ BAYKAL
  BURSA 11 ŞADİ ÖZDEMİR
  BURSA 12 İNAN KESER
  BURSA 13 FATMA BELGİN GÖKÇE
  BURSA 14 FEVZİ SAYAN
  BURSA 15 SUNA SOYDAŞ
  BURSA 16 SEMİH ÖZDEMİR
  BURSA 17 ÖZKAN KAYAOĞLU
  BURSA 18 ALPAY AYDIN
  ÇANAKKALE 1 MUHARREM ERKEK
  ÇANAKKALE 2 BÜLENT ÖZ
  ÇANAKKALE 3 METİN ÜMİT URAL
  ÇANAKKALE 4 ADİL CAN
  ÇANKIRI 1 MURAT BERAT ATALAY
  ÇANKIRI 2 NERMİN AYDINLI
  ÇORUM 1 TUFAN KÖSE
  ÇORUM 2 MUHARREM BOZDOĞAN
  ÇORUM 3 DİNÇER SOLMAZ
  ÇORUM 4 SAİM TOPGÜL
  DENİZLİ 1 MELİKE BASMACI
  DENİZLİ 2 KAZIM ARSLAN
  DENİZLİ 3 GÜLİZAR BİÇER KARACA
  DENİZLİ 4 ADİL DEMİR
  DENİZLİ 5 AHMET DİVARCI
  DENİZLİ 6 HALİS ÖDEL
  DENİZLİ 7 AZMİ ERMİŞ
  DİYARBAKIR 1 NACİ SAPAN
  DİYARBAKIR 2 HÜSEYİN CİHAN TAŞKIRAN
  DİYARBAKIR 3 İLHAN BARAN
  DİYARBAKIR 4 HAMİT FİDAN
  DİYARBAKIR 5 NURDAN ERDİŞ
  DİYARBAKIR 6 SERDAR KILIÇOĞLU
  DİYARBAKIR 7 RECEP LEYGARA
  DİYARBAKIR 8 EMRAH ANLI
  DİYARBAKIR 9 ASLI AÇIKGÖZ
  DİYARBAKIR 10 MEHTAP ULUBA
  DİYARBAKIR 11 ENGİN DAYANIK
  DÜZCE 1 ZAFER TEBER
  DÜZCE 2 ZEKERİYA YANMAZ
  DÜZCE 3 ABDULLAH ŞAHİN
  EDİRNE 1 OKAN GAYTANCIOĞLU
  EDİRNE 2 ERDİN BİRCAN
  EDİRNE 3 GÜRKAN GÜNESER
  ELAZIĞ 1 FATİH GÜRSUL
  ELAZIĞ 2 FEVZİ ŞENGEZER
  ELAZIĞ 3 YILBAY ÇELİK
  ELAZIĞ 4 LALE AYDIN
  ERZİNCAN 1 ERDOĞAN ÖZYALÇIN
  ERZİNCAN 2 YALÇIN TANRIVERDİ
  ERZURUM 1 TUNCER AKTAŞ
  ERZURUM 2 YAVUZ POLAT
  ERZURUM 3 ORHAN BOZKURT
  ERZURUM 4 HAYDAR BULUT
  ERZURUM 5 HAKAN CEBECİ
  ERZURUM 6 NECİP AKTAŞ
  ESKİŞEHİR 1 GAYE USLUER
  ESKİŞEHİR 2 UTKU ÇAKIRÖZER
  ESKİŞEHİR 3 CEMAL OKAN YÜKSEL
  ESKİŞEHİR 4 METİN TOMSUK
  ESKİŞEHİR 5 ERDAL ÇAKICIER
  ESKİŞEHİR 6 ERDAL CAFEROĞLU
  GAZİANTEP 1 AKİF EKİCİ
  GAZİANTEP 2 MEHMET GÖKDAĞ
  GAZİANTEP 3 ALİ PERİ
  GAZİANTEP 4 COŞKUN ÖZKAYA
  GAZİANTEP 5 NACİ KILIÇ
  GAZİANTEP 6 HASAN ŞAHİN
  GAZİANTEP 7 ADİLE MERVE ALTINBAŞ
  GAZİANTEP 8 FATMA KILIÇ
  GAZİANTEP 9 MEHMET TURAN GÜNDOĞDU
  GAZİANTEP 10 CEMAL ÇANKAYA
  GAZİANTEP 11 HAKAN KORKMAZ
  GAZİANTEP 12 HASAN AKTAŞ
  GİRESUN 1 BÜLENT YENER BEKTAŞOĞLU
  GİRESUN 2 BASRİ GÜRSOY
  GİRESUN 3 İBRAHİM AKGÜN
  GİRESUN 4 SEVGİ UTLU GÜNGÖR
  GÜMÜŞHANE 1 EVREN MURAT ÖZTEKİN
  GÜMÜŞHANE 2 RÜSTEM AKDEMİR
  HAKKARİ 1 ŞÜKRÜ ÇİVİ
  HAKKARİ 2 MELEK ÇALLI
  HAKKARİ 3 GİYASETTİN KOÇ
  HATAY 1 HİLMİ YARAYICI
  HATAY 2 MEVLÜT DUDU
  HATAY 3 SERKAN TOPAL
  HATAY 4 BİROL ERTEM
  HATAY 5 MEHMET RİYAT KIRMIZIOĞLU
  HATAY 6 SERVET MULLAOĞLU
  HATAY 7 DÖNDÜ DİLAN BEDİR
  HATAY 8 MEHMET GÖZEL
  HATAY 9 BİLGEN DUMAN
  HATAY 10 SONAY AYKUT
  IĞDIR 1 HALİL DUMAN
  IĞDIR 2 FATMA ZOR
  ISPARTA 1 İRFAN BAKIR
  ISPARTA 2 İSA ÖNDER DİNÇTÜRK
  ISPARTA 3 MUSTAFA CEYHAN
  ISPARTA 4 İZZET BEYDOĞAN
  İSTANBUL 1.Bölge 1 ŞAFAK PAVEY
  İSTANBUL 1.Bölge 2 GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ
  İSTANBUL 1.Bölge 3 GÜRSEL TEKİN
  İSTANBUL 1.Bölge 4 BARIŞ YARKADAŞ
  İSTANBUL 1.Bölge 5 MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ
  İSTANBUL 1.Bölge 6 MAHMUT TANAL
  İSTANBUL 1.Bölge 7 İLHAN KESİCİ
  İSTANBUL 1.Bölge 8 OĞUZ KAAN SALICI
  İSTANBUL 1.Bölge 9 ONURSAL ADIGÜZEL
  İSTANBUL 1.Bölge 10 ALİ ÖZCAN
  İSTANBUL 1.Bölge 11 YAKUP AKKAYA
  İSTANBUL 1.Bölge 12 METİN AĞIRMAN
  İSTANBUL 1.Bölge 13 KADİR GÖKMEN ÖĞÜT
  İSTANBUL 1.Bölge 14 CEM HAYDAR BEKTAŞ
  İSTANBUL 1.Bölge 15 BİRSEN TURSUN DEMİREL
  İSTANBUL 1.Bölge 16 İRFAN KARACAN
  İSTANBUL 1.Bölge 17 BERHAN ŞİMŞEK
  İSTANBUL 1.Bölge 18 DERYA ŞENTÜRK
  İSTANBUL 1.Bölge 19 NECDET SARAÇ
  İSTANBUL 1.Bölge 20 HASAN UZUNYAYLA
  İSTANBUL 1.Bölge 21 İLKAY ORHAN
  İSTANBUL 1.Bölge 22 ERKAN BAŞBOĞA
  İSTANBUL 1.Bölge 23 NURETTİN SARIBAL
  İSTANBUL 1.Bölge 24 HÜSNİYE KAYA
  İSTANBUL 1.Bölge 25 ÖZGEN NAMA
  İSTANBUL 1.Bölge 26 SÜLEYMAN GÜZEL
  İSTANBUL 1.Bölge 27 İSMAİL ALTAY
  İSTANBUL 1.Bölge 28 SÜLEYMAN BAYRAKTUTAN
  İSTANBUL 1.Bölge 29 HAVANA BAŞARAN
  İSTANBUL 1.Bölge 30 UMUT ÇAKIR
  İSTANBUL 1.Bölge 31 YELDA GARGUN
  İSTANBUL 2.Bölge 1 SELİNA DOĞAN
  İSTANBUL 2.Bölge 2 AYKUT ERDOĞDU
  İSTANBUL 2.Bölge 3 MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU
  İSTANBUL 2.Bölge 4 DURSUN ÇİÇEK
  İSTANBUL 2.Bölge 5 SÜLEYMAN SENCER AYATA
  İSTANBUL 2.Bölge 6 GÜLAY YEDEKCİ
  İSTANBUL 2.Bölge 7 KADRİ ENİS BERBEROĞLU
  İSTANBUL 2.Bölge 8 DİDEM ENGİN
  İSTANBUL 2.Bölge 9 MUSTAFA SARIGÜL
  İSTANBUL 2.Bölge 10 ÇETİN SOYSAL
  İSTANBUL 2.Bölge 11 MELDA ONUR
  İSTANBUL 2.Bölge 12 YÜKSEL MANSUR KILINÇ
  İSTANBUL 2.Bölge 13 CENGİZ ALP
  İSTANBUL 2.Bölge 14 HÜLYA ÇİĞDEM ANAD İBRAHİMHAKKIOĞLU
  İSTANBUL 2.Bölge 15 GÜL YÜKSEL
  İSTANBUL 2.Bölge 16 ZEYNEL ÖZTÜRK
  İSTANBUL 2.Bölge 17 İNAN GÜNEY
  İSTANBUL 2.Bölge 18 ÖZGÜR KOÇAK
  İSTANBUL 2.Bölge 19 GÜVEN KARATAŞ
  İSTANBUL 2.Bölge 20 MUSTAFA OZAN ŞER
  İSTANBUL 2.Bölge 21 YUSUF ERGÜVEN
  İSTANBUL 2.Bölge 22 KEMAL BÜYÜKBAYRAK
  İSTANBUL 2.Bölge 23 FATMA GENÇ
  İSTANBUL 2.Bölge 24 FİDAN ASLAN EROĞLU
  İSTANBUL 2.Bölge 25 KADİR DEMİRGÖZ
  İSTANBUL 2.Bölge 26 HALİT ÖZYURT
  İSTANBUL 3.Bölge 1 BİHLUN TAMAYLIGİL
  İSTANBUL 3.Bölge 2 İLHAN CİHANER
  İSTANBUL 3.Bölge 3 ENGİN ALTAY
  İSTANBUL 3.Bölge 4 ALİ ŞEKER
  İSTANBUL 3.Bölge 5 ERDOĞAN TOPRAK
  İSTANBUL 3.Bölge 6 EREN ERDEM
  İSTANBUL 3.Bölge 7 MEHMET BEKAROĞLU
  İSTANBUL 3.Bölge 8 ZEYNEL EMRE
  İSTANBUL 3.Bölge 9 SİBEL ÖZDEMİR
  İSTANBUL 3.Bölge 10 SEYHAN ERDOĞDU
  İSTANBUL 3.Bölge 11 FEVZİ GÜMÜŞ
  İSTANBUL 3.Bölge 12 EMİNE GÜLİZAR EMECAN
  İSTANBUL 3.Bölge 13 ALİ ÖZGÜNDÜZ
  İSTANBUL 3.Bölge 14 GÖKHAN GÜMÜŞDAĞ
  İSTANBUL 3.Bölge 15 SÜLEYMAN ÇELEBİ
  İSTANBUL 3.Bölge 16 ÇETİN ÇAPAN
  İSTANBUL 3.Bölge 17 EFKAN BOLAÇ
  İSTANBUL 3.Bölge 18 ÖZGÜR KARABAT
  İSTANBUL 3.Bölge 19 HÜSEYİN ÖZKAHRAMAN
  İSTANBUL 3.Bölge 20 ERHAN BOZAN
  İSTANBUL 3.Bölge 21 TÜLAY ATEŞ
  İSTANBUL 3.Bölge 22 MEHTAP ALBAYRAK
  İSTANBUL 3.Bölge 23 RIZA AKPOLAT
  İSTANBUL 3.Bölge 24 KEMAL ÇEBİ
  İSTANBUL 3.Bölge 25 ŞAHANIM METER
  İSTANBUL 3.Bölge 26 TAŞKAN UYSAL
  İSTANBUL 3.Bölge 27 SELÇUK MÜSNAT HAZİNEDAR
  İSTANBUL 3.Bölge 28 ÖZLEM DURDAĞI DOKUYUCU
  İSTANBUL 3.Bölge 29 TÜRKAN KEBECİ
  İSTANBUL 3.Bölge 30 BAŞAK MERİH ERİÇOK
  İSTANBUL 3.Bölge 31 SEDA ÖNDER
  İZMİR 1.Bölge 1 SELİN SAYEK BÖKE
  İZMİR 1.Bölge 2 MUSA ÇAM
  İZMİR 1.Bölge 3 AHMET TUNCAY ÖZKAN
  İZMİR 1.Bölge 4 TACETTİN BAYIR
  İZMİR 1.Bölge 5 ÖZCAN PURÇU
  İZMİR 1.Bölge 6 ALİ YİĞİT
  İZMİR 1.Bölge 7 MURAT BAKAN
  İZMİR 1.Bölge 8 MUHSİN KURT
  İZMİR 1.Bölge 9 ALİ HIDIR ULUDAĞ
  İZMİR 1.Bölge 10 EDNAN ARSLAN
  İZMİR 1.Bölge 11 SEVDA ERDAN KILIÇ
  İZMİR 1.Bölge 12 NİLAY KÖKKILINÇ
  İZMİR 1.Bölge 13 MUZAFFER EMİR CÖMERT
  İZMİR 2.Bölge 1 ZEYNEP ALTIOK
  İZMİR 2.Bölge 2 KEMAL KILIÇDAROĞLU
  İZMİR 2.Bölge 3 ZEKERİYA TEMİZEL
  İZMİR 2.Bölge 4 MUSTAFA ALİ BALBAY
  İZMİR 2.Bölge 5 AYTUN ÇIRAY
  İZMİR 2.Bölge 6 ATİLA SERTEL
  İZMİR 2.Bölge 7 KAMİL OKYAY SINDIR
  İZMİR 2.Bölge 8 ALİ ENGİN
  İZMİR 2.Bölge 9 HÜSEYİN SEZER
  İZMİR 2.Bölge 10 ÜLKÜMEN RODOPLU
  İZMİR 2.Bölge 11 ALİ KEMAL ELİTAŞ
  İZMİR 2.Bölge 12 SİBEL PARMAKSIZ
  İZMİR 2.Bölge 13 NURGÜL UÇAR AKTUĞ
  KAHRAMANMARAŞ 1 ALİ ÖZTUNÇ
  KAHRAMANMARAŞ 2 ALPER KETEN
  KAHRAMANMARAŞ 3 EYLEM ÇAĞRAŞ
  KAHRAMANMARAŞ 4 İNAN KESEN
  KAHRAMANMARAŞ 5 MEHTAP KOÇAK
  KAHRAMANMARAŞ 6 MUSTAFA GEDİK
  KAHRAMANMARAŞ 7 YUNUS PINAR
  KAHRAMANMARAŞ 8 BİLGE KAĞAN TAŞKESEN
  KARABÜK 1 ERDOĞAN DİNCEL
  KARABÜK 2 GÜLSÜN BENİÇ
  KARAMAN 1 SAİM SEZEN
  KARAMAN 2 YAKUP SELVİ
  KARS 1 SELAMİ YİĞİT
  KARS 2 CENGİZ DAŞDEMİR
  KARS 3 SAFFET ÖZDEMİR
  KASTAMONU 1 HÜSEYİN SELAMİ ÇELEBİOĞLU
  KASTAMONU 2 YILMAZ KARAKOÇ
  KASTAMONU 3 ORHAN DANA
  KAYSERİ 1 ÇETİN ARIK
  KAYSERİ 2 İBRAHİM BAHÇECİOĞLU
  KAYSERİ 3 AŞKIN GENÇ
  KAYSERİ 4 TÜRKER TOK
  KAYSERİ 5 TÜLİN TEMEL
  KAYSERİ 6 ŞEFİKA ASLI ESKİCİ
  KAYSERİ 7 MUSTAFA UTKU SARI
  KAYSERİ 8 KIVILCIM AKDAĞ
  KAYSERİ 9 NAZLI ERDOĞAN
  KIRIKKALE 1 HASAN BİÇER
  KIRIKKALE 2 MUSTAFA DEMİRAL
  KIRIKKALE 3 ADEM ŞAHİN
  KIRKLARELİ 1 TÜRABİ KAYAN
  KIRKLARELİ 2 VECDİ GÜNDOĞDU
  KIRKLARELİ 3 MEHMET TUNA SOYKAN
  KIRŞEHİR 1 OSMAN KÖK
  KIRŞEHİR 2 MEHMET ALİ EKİCİ
  KİLİS 1 ALİ TUNA
  KİLİS 2 REŞİT TAYFUN ALAN
  KOCAELİ 1 FATMA KAPLAN HÜRRİYET
  KOCAELİ 2 HAYDAR AKAR
  KOCAELİ 3 TAHSİN TARHAN
  KOCAELİ 4 TURAN DUMLU
  KOCAELİ 5 CUMA KARAVAR
  KOCAELİ 6 MEHMET TAMER SOLAKOĞLU
  KOCAELİ 7 KEMAL NİŞANCI
  KOCAELİ 8 UTKAN GÜNEŞ
  KOCAELİ 9 ASUDE FIRAT ÖZKAN
  KOCAELİ 10 YAKUP TÖRK
  KOCAELİ 11 MÜZEYYEN TOPÇU TAN
  KONYA 1 MUSTAFA HÜSNÜ BOZKURT
  KONYA 2 ALİ CEMAL CÖMERT
  KONYA 3 GÜLSÜM FİLORİNALI
  KONYA 4 MEHMET TURGAY BİLGE
  KONYA 5 DENİZ İNDİBİ ÇELİK
  KONYA 6 HÜSEYİN YAĞCI
  KONYA 7 MUSA GÖKÇE
  KONYA 8 EMİNE BALIK
  KONYA 9 MEHMET GAYRETLİ
  KONYA 10 NECATİ SARIHAN
  KONYA 11 SEFER İPEK
  KONYA 12 HAKKI DİNDAR
  KONYA 13 DURSUN KAPLAN
  KONYA 14 ORHAN KAYA
  KÜTAHYA 1 ALİ FAZIL KASAP
  KÜTAHYA 2 FİSUN YILDIZ
  KÜTAHYA 3 HÜSEYİN DALKILINÇ
  KÜTAHYA 4 HÜSNÜ İNANÇ
  MALATYA 1 VELİ AĞBABA
  MALATYA 2 ERDEM HÜSNÜ ASLANOĞLU
  MALATYA 3 BERNA KARADAŞ
  MALATYA 4 MEMBA KUŞCU
  MALATYA 5 YUSUF SÜRÜCÜ
  MALATYA 6 ETEM KÖRÜKMEZ
  MANİSA 1 ÖZGÜR ÖZEL
  MANİSA 2 MAZLUM NURLU
  MANİSA 3 TUR YILDIZ BİÇER
  MANİSA 4 MUSTAFA BAŞGÜLŞEN
  MANİSA 5 SABRİ TEMEL
  MANİSA 6 ABDULLAH SAKA
  MANİSA 7 ZERRİN MASTAN
  MANİSA 8 HAYRİYE HACET
  MANİSA 9 HAKAN TATAR
  MARDİN 1 MEHMET MUHİTTİN ARAÇ
  MARDİN 2 ABDÜLVAHAP AY
  MARDİN 3 BAYRAM ADNAN KAYA
  MARDİN 4 ABDÜLAZİZ SAYĞIN
  MARDİN 5 ABDULHALİM TAŞ
  MARDİN 6 ŞÜKRÜ AKMAN
  MERSİN 1 HÜSEYİN ÇAMAK
  MERSİN 2 DURMUŞ FİKRİ SAĞLAR
  MERSİN 3 AYTUĞ ATICI
  MERSİN 4 SERDAL KUYUCUOĞLU
  MERSİN 5 SİBEL GAZİ TABEL
  MERSİN 6 EBRU ÇALIŞKAN
  MERSİN 7 SEYİT ÖZANANAR
  MERSİN 8 SEMRA KABASAKAL
  MERSİN 9 NEVİN ZAİMOĞLU
  MERSİN 10 CELAL ÇELİK
  MERSİN 11 ŞERİFE ARICI YILDIZ
  MUĞLA 1 AKIN ÜSTÜNDAĞ
  MUĞLA 2 ÖMER SÜHA ALDAN
  MUĞLA 3 NURETTİN DEMİR
  MUĞLA 4 BURAK ERBAY
  MUĞLA 5 EMRAH DOĞU
  MUĞLA 6 SÜLEYMAN GİRGİN
  MUŞ 1 MUSTAFA FIRAT
  MUŞ 2 YILDIRIM PAÇAL
  MUŞ 3 EKREM DİZDAROĞLU
  NEVŞEHİR 1 OSMAN FAHRİ ERTİK
  NEVŞEHİR 2 MEHMET SEYHAN DURU
  NEVŞEHİR 3 FULYA GÜLŞEN ALTINSOY
  NİĞDE 1 ÖMER FETHİ GÜRER
  NİĞDE 2 SEVGİ ÖZBEK
  NİĞDE 3 RAMAZAN ERTAN
  ORDU 1 SEYİT TORUN
  ORDU 2 MUSTAFA ADIGÜZEL
  ORDU 3 İSA MARAL
  ORDU 4 NURAY ATAOĞLU
  ORDU 5 ZEKAİ SANA
  OSMANİYE 1 NİHAT ÇERÇİ
  OSMANİYE 2 GALİP KUTLU HAKTAN
  OSMANİYE 3 SERPİL DÜZGÜN
  OSMANİYE 4 ZEYNEL DEMİRBÜKER
  RİZE 1 KEMAL KÖYMEN
  RİZE 2 ÇETİN KEÇELİ
  RİZE 3 ALİ ŞAHİNLER
  SAKARYA 1 ENGİN ÖZKOÇ
  SAKARYA 2 HÜSEYİN AVNİ ŞAHİN
  SAKARYA 3 ERDOĞAN ISIR
  SAKARYA 4 AYHAN BAL
  SAKARYA 5 ELİF ASİYE BAŞER
  SAKARYA 6 AYŞE KILIÇ
  SAKARYA 7 İLKER YILMAZ
  SAMSUN 1 KEMAL ZEYBEK
  SAMSUN 2 HAYATİ TEKİN
  SAMSUN 3 ŞABAN SEVİNÇ
  SAMSUN 4 NESLİHAN HANCIOĞLU
  SAMSUN 5 MÜŞFİK VEYSEL ERDOĞAN
  SAMSUN 6 FATMA NECİLE ÇOKAY
  SAMSUN 7 ŞEVKİ YILMAZ
  SAMSUN 8 CEM YILMAZ
  SAMSUN 9 NURCİHAN TOMRUKÇU
  SİİRT 1 CEMAL SİLAH
  SİİRT 2 ÖZLEM GEDİZ
  SİİRT 3 MEHMET ALİ ENGİN KOYUNCU
  SİNOP 1 BARIŞ KARADENİZ
  SİNOP 2 TUGAY DİNCEL
  SİVAS 1 ALİ AKYILDIZ
  SİVAS 2 HAYDAR GÖLBAŞI
  SİVAS 3 ULAŞ KARASU
  SİVAS 4 FİLİZ GÜR
  SİVAS 5 MEHMET KAVAS
  ŞANLIURFA 1 MEHMET VEDAT MELİK
  ŞANLIURFA 2 ALİ ERSÖZ
  ŞANLIURFA 3 SEDAT SAĞIR
  ŞANLIURFA 4 HALE SORAN
  ŞANLIURFA 5 AKİLE YEKTAŞ
  ŞANLIURFA 6 MEHMET RECAİ ÜSTÜNDAĞ
  ŞANLIURFA 7 MURAT YAZAR
  ŞANLIURFA 8 FERİT ÖNCEL
  ŞANLIURFA 9 MEHMET FARUK GÖKKAN
  ŞANLIURFA 10 MAHMUT HAN ŞAHİN
  ŞANLIURFA 11 HASAN KONGÜL
  ŞANLIURFA 12 KEMAL EŞSİZ
  ŞIRNAK 1 MEHMET BİLİR
  ŞIRNAK 2 SELAHATTİN UĞUR
  ŞIRNAK 3 MUZAFFER CİNGÜ
  ŞIRNAK 4 SALİH UĞUR
  TEKİRDAĞ 1 FAİK ÖZTRAK
  TEKİRDAĞ 2 CANDAN YÜCEER
  TEKİRDAĞ 3 EMRE KÖPRÜLÜ
  TEKİRDAĞ 4 İLHAMİ ÖZCAN AYGUN
  TEKİRDAĞ 5 ARZU MANDALI SUCU
  TEKİRDAĞ 6 ŞERAFETDİN TERZİ
  TOKAT 1 KADİM DURMAZ
  TOKAT 2 MELİH YARDIMCI
  TOKAT 3 HÜSEYİN TUNÇ
  TOKAT 4 ŞAFAK BAYINDIR
  TOKAT 5 TAHİR YILDIRIM
  TRABZON 1 HALUK PEKŞEN
  TRABZON 2 YAVUZ KARAN
  TRABZON 3 AHMET KAYA
  TRABZON 4 MURAT ÖZÇİLİNGİR
  TRABZON 5 ALİ TÜREN ÖZTÜRK
  TRABZON 6 CEMİL BOZBAŞ
  TUNCELİ 1 GÜRSEL EROL
  TUNCELİ 2 POLAT ŞAROĞLU
  UŞAK 1 ÖZKAN YALIM
  UŞAK 2 ALİ ERDOĞAN
  UŞAK 3 İSMET AKIN
  VAN 1 CEMAL ŞEN
  VAN 2 MEHMET KURUKCU
  VAN 3 SERAP ALKAN
  VAN 4 KASIM BEYAZ
  VAN 5 ŞANEL GÜLOĞLU
  VAN 6 FIRAT KUVETLİ
  VAN 7 SIRACEDDİN İLDEŞ
  VAN 8 NEVZAT KOÇ
  YALOVA 1 MUHARREM İNCE
  YALOVA 2 MURAT OCAK
  YOZGAT 1 ONUR KAYTAN
  YOZGAT 2 AHMET PEKER
  YOZGAT 3 AHMET KARAHAN
  YOZGAT 4 KEMAL BAYRAMOĞLU
  ZONGULDAK 1 ŞERAFETTİN TURPCU
  ZONGULDAK 2 ÜNAL DEMİRTAŞ
  ZONGULDAK 3 HARUN AKIN
  ZONGULDAK 4 DENİZ YAVUZYILMAZ
  ZONGULDAK 5 BUKET MÜFTÜOĞLU

  Radikal

 2. #2
  Üyelik tarihi
  05.Ekim.2013
  Mesajlar
  4,401
  Aldığı Teşekkür
  30
  Ticaret Puanı
  0
  Blog Başlıkları
  3

  Standart

  Kemal Kılıçdaroğlu yine memleketinde sıfır çekmekten korkmuş, bu nedenle İzmir'e kaçmış yine.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Benzer Konular

 1. Cevap: 1
  Son Mesaj : 27.Eylül.2015, 00:08
 2. 1 Kasım Genel Seçimleri MHP Milletvekili Aday Listesi
  Konu Sahibi erkolay Forum Haberler
  Cevap: 3
  Son Mesaj : 19.Eylül.2015, 02:39
 3. 1 Kasım Genel Seçimleri HDP Milletvekili Aday Listesi
  Konu Sahibi erkolay Forum Haberler
  Cevap: 1
  Son Mesaj : 19.Eylül.2015, 02:22
 4. 1 Kasım Genel Seçimleri AKP Aday Listesi
  Konu Sahibi erkolay Forum Haberler
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 18.Eylül.2015, 21:21
 5. 7 Haziran 2015 Genel Seçimleri Sonuçları
  Konu Sahibi erkolay Forum Seçim Sonuçları
  Cevap: 4
  Son Mesaj : 06.Haziran.2015, 23:29

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
Yasal Bildirim
Sitemizde paylaşım yapan tüm üyeler T.C.K 20. Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre kendi konu ve mesajlarından sorumludur. Webmaster.bbs.tr hakkında yapılacak olan hukuksal ve diğer şikayetler için iletişim bölümünden iletişime geçilmesi halinde site yönetimi tarafından gereken işlemler yapılacak ve ilgili kişilere/kurumlara/vekillerine bilgi verilecektir.
Sosyal Medya