Pazarlama girişimlerinizin mükemmel bir uyum içinde çalışılabilmesini sağlamaktadır. Rastgele bir kurumun başarı elde edebilmesi, ne ile çalışabileceğini ve büyüyebileceğini araştırmaktan geçmektedir. İnternet sitenizle mobil, sosyal medya, e-posta ve diğer kullanılan bölümlerinizi karşılıklı olarak ölçebilir ve müttehit sunma stratejileri kullanabilirsiniz.

Sitecore Kullanıcı Etkileşim Platformu, farklı gereçler ve veritabanı ile etkileşim analizi ve etkileşim otomasyonu kanallarını bağlayarak en mükemmel entegre alternatif çözümler sunar. Bütün bunların yanında Sitecore, web sayfasına ait içeriklerin hepsi benzeri hiç olmamış büyüklükte ölçekler ve oluşturulabilen çeşitli içerik sürümlerinin kullanımını sağlamaktadır. Böylece çok miktarda içeriği şirket içi çalışanlar ve kullanıcılar hem yönetilebilir kılar, hem de ileri seviyede hedefleme ve etkileşim için erişilebilir sağlar. Pazarlamacılar için tasarlanmış güçlü araçlarıyla Sitecore, kurumsal sınıftaki müşterilerine dair istikrarı, sağlamlığı ve esnekliği ve istikrarı birleştiren bir Web İçerik Yönetim Sistemi sunmaktadır. Web içerik yönetim ve dijital pazarlama gereksinimleriniz için Sitecore Danışmanlığı teknolojisini uygulamaya sertifikalı mühendis çalışanları ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Sektöre tam entegre yapısıyla ve arama düzeyli yapısıyla pazarlayıcılara web sayfasına gelen kullanıcılar ile ilgili daha çok fazla şahsi veri ele alma imkanı sağlamaktadır. Microsoft Office benzeri düzeltme imkanları ile tüm maharet seviyesindeki uygulayıcılara kullanımı kolay bir ön panel sunar. Etkileşim Platformu ile kullanıcılarla bütün kanallar üzerinden tüm düzen boyunca bir iletim yeteneği sağlamaktadır ve verimliliği en üst düzeye çıkararak satış beklentilerini çoğaltır. Kullanıcı kullanımı profili oluştur ve seviye ile ziyaretçiler için daha bireysel bir kullanıcı deneyim imkanı sağlar. Sitecore AIDA ™ Teknolojisi aynı anda veri toparlar, analiz süresine tabii tutar, yönetir, tasarlar, davranış ve kararları çoklu kanallar üstünden toplar. Tüm bu sonuçlardan elde edilen veri ve analizler, pazarlamacılar için pazarlama programlarında en üst seviye kesin sonuçlar elde etmesine olanak sağlar.