General Mobile?ın Dicovery isimli akıllı telefonu yüksek özellik ve düşük fiyatıyla yoğun ilgi görmüş satış rekorları kırmıştı. General Mobile?ın bir süredir merakla beklenen modeli Discovery Elite resmi sitesinde tüm özellikleri ile birlikte yerini aldı.

General Mobile Discovery Elite, 5.5 inç Full HD JDI ekran, 2.5 GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 800ac işlemci, 550 MHz frekans hızında çalışan Adreno 330 GPU ve 3 GB RAM gibi oldukça etkili özelliklere sahip. Cihazın arka kısmında 16 megapiksel ve ön kısmında 8 megapiksel çözünürlüklü kameralar mevcut. Ayrıca cihaz, 2500 mAh batarya, 32 GB dahili depolama alanı, Wi-Fi, Bluetooth 4.0 ve GPS gibi özellikleri de bünyesinde barındırıyor.

Ayrıca şirket General Mobile Discovery Elite Lite akıllı telefon modelini de satışa sunacak. Elite Lite, normal Elite modelinde göre 2 GB RAM ve 16 GB Bellek gibi özelliklerle biraz daha düşük olacak.

Cihazların bu ay içerisinde satışa sunulacağı söyleniyor. Discovery modelinde olduğu gibi bu modellerinde piyasadaki akıllı telefonlara göre daha hesaplı olması bekleniyor. Özellikleri ile diğer amiral gemileriyle yarışan Discovery Elite bakalım ne kadar ilgi görecek?


Kaynak