LG?nin yeni nesil amiral gemisi G3?e ilişkin detaylar gelmeye devam ediyor. Kısa süre önce suya ve toza karşı dayanıklı bir yapı sergileyeceği iddia edilen G3?ün bu defa kamerasından yansıyan bir fotoğraf internet ortamında gezinmeye başladı. Söz konusu fotoğrafın Exif bilgilerine göz atmadan önce yayınlanan ve arka bölümü bulanıklaştırılan fotoğrafın oldukça etkileyici olduğunu söylemeliyiz.

Exif bilgilerinde LG-D972 model numarasına sahip bir telefonla çekildiği bildirilen fotoğrafın çözünürlük seviyesi ise 4.160 x 2.342p olarak kaydedilmiş. Alt bölümde yayınladığımız görselin orijinal boyutu içinse buraya göz atıp indirebilirsiniz.

LG G Pro 2?de olduğu gibi 13MP çözünürlüklü ve OIS teknolojisine sahip bir kameranın eşlik etmesini beklediğimiz LG G3?te ayrıca 5.3-inç boyutunda 2K ya da Full HD çözünürlüklü ekran, 2.5GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Qualcomm işlemci, 3GB RAM, 16/32GB depolama ve Android 4.4 KitKat işletim sisteminin yer alması bekleniyor.Daha Fazlası için Kaynak


Kaynak