Mount&Blade oyununun en gelişmiş versiyonu olan Warband versiyonunun yaması olan Osmanlı Senaryosu v1.1 ile sizlerleyiz. Mount&Blade, geniş harita ve işlevselliği ile geniş çaplı hayran kitlesine sahip Türk yapımı bir oyundur. Oyunun Türk yapımı olmasına karşılık Türkçe olmaması şikayetlere sebep olsa da Türk yetkilisinin maddiyat üzerine açıklaması haklılık payını arttırmaktadır.

Oyuna gelecek olursak, bu yama ile şanlı tarihimizi yeni baştan yaşayabilir sevdiğimiz bir oyunda atalarımızı canlandırabiliriz. Bu haliyle oldukça eğlenceli bir hal alan Mount&Blade, her oyun gibi zamanla oyuncusunu sıksa da yamalar ile geliştirilmeye açık yapısı ile oyuncularına yeni heyecanlar yaşatabilmektedir.
İsterseniz yamamızın nasıl kurulacağına ve oyun içi görüntülere geçelim,

Rar'dan çıkarılan Ottoman Scenario dosyasının içindekileri, Mount&Blade Warband\Modules\Ottoman Scenario klasörüne atın.(Dikkat: bu yol için ottoman scenario modunun önceki sürümü gereklidir.

Önceki sürüm:
İndir

İndirme Dosyası: İndir


GörsellerBir önceki yazımız olan Police Force 2 %100 Türkçe Yama başlıklı makalemizde Police Force 2 Türk yama, Police Force 2 türkçe indir ve Police Force 2 yama indir hakkında bilgiler verilmektedir.