Günümüzde reklam sektörü, özellikle son yıllarda promosyon ürün ve ürünler kullanılarak tüketicilere ulaşmaktadır. Promosyon firmalarının hızla büyümesi ve çoğalması sonucu ürettikleri mal ve hizmetlerinde çoğalarak çeşitlenmesi, reklam sektörünün işini zorlaştırmaktadır.


Promotarz promosyon reklam firması müşterilerinizin veya portföy odaklı müşterilerinize doğrudan satış odaklı olarak yapılan teşvik mantığı ile çalışan bir yapı oluşturulur. Müşterilerimiz tarafından talep edilen promosyon ürünlerini anlaşmalı olduğumuz büyük markalar ile fiyat analizi yapılarak sizlere en uygun fiyat garantisi verilmektedir.

Kurumsal veya kurumsal olma yolunda ilerleyen şirketlerin bayilerine veya kullanıcılarına yönelik firma adına özel baskılı Anahtarlıklar, Promosyon Kalemler, Tükenmez Kalemler, Karton Bardak, Baskılı Duvar Saatleri, Promosyon Usb Bellek, Masa Setleri, İş Kıyafetleri, Şapkalar, İş Tulum Kıyafetleri, Ajandalar ve Çakmaklar gibi bir çok ürünün tedarik hizmetini firmamız tarafından gerçekleştirilerek, şirketlerin satış pastasındaki payını arttırmak hem de isimlerinin her an göz önünde olması marka değerlerini psikolojik olarak etkilemek amacı güder.


Beyaz Eşya : Bu grupta firmaların, bayilerine veya kullanıcılarına yönelik evlerinde, iş yerlerinde kullanabilecekleri Buzdolabı, Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası, Derin Dondurucu, Kahve Makinası, Çay Makinası, gibi bir çok ürün sunulmaktadır.


Elektronik Ürünler : Bu grupta firmaların, bayilerine veya kullanıcılarına yönelik kullanabilecekleri LED Televizyon, Monitör, Fotoğraf Makinası, Cep Telefonu, İpad, Akıllı Telefon, Tabletler ve bir çok ürün sunulmaktadır.