Herkese merhaba arkadaşlar,

PAİDVERTS NEDİR VE PAİDVERTS'DEN NASIL PARA KAZANILIR?


Yatırımsız da para kazanabilirsiniz fakat çok yavaş ilerlersiniz. Bir reklam 1.05 dolar. Bu miktara ulaşıp daha sonrasında yatırım yapabiliyorsunuz. Fakat benim tavsiyem ufakta olsa bir yatırım yaparak başlarsanız daha hızlı kazanç elde etmek.

REFERANSIMDAN KAYIT OLANLARA HER TÜRLÜ YARDIMI YAPICAM.

Referanslı link:https://www.paidverts.com/ref/Muammerc
Referanssız link:
https://www.paidverts.com/Paidverts Nedir ?
Paidverts PTC siteleri dediğimiz Paid To Click yani tıklama başına para kazandıran siteler anlamına gelmektedir. Paidverts sitesi bu siteler arasında en iyisidir. Neden mi ? Lütfen aşağıyı okuyunuz. İnternet Cafeniz varsa veya pc başında zaman geçiriyorsanız harika bir ek gelir kazanabilirsiniz. Referansımla kayıt olabilirsiniz. Referansım olan kişilere bire bir yardımcı oluyorum.
Referans Linkim : https://www.paidverts.com/ref/MuammercEKRAN GÖRÜNTÜLERİ BANA AİTTİR.


Peki neden En iyisi Paidverts ?


1) Mayıs 2014 yılında açılmış ve PTC sitelerinde devrim yaratmış gelmiş geçmiş en iyi PTC sitesidir. Neden mi ? Alttaki maddeleri okuyabilirsiniz.


2) Diğer PTC siteleri gibi aylarca hesapta para biriktir ve referans kirala diye uğraşmazsınız. Çünkü Paidverts'de referans kiralama yoktur. Puan biriktirir ve puanına göre reklam çıkmasını sağlarsınız. Ne kadar çok puanınız varsa o kadar büyük meblalı reklamlar çıkar. 1 ay sonunda 0.25$, 0.45$, 0.85$'lık reklamlar çıkabilmektedir. Ayrıca diğer PTC sitelerinde referans kiraladığınızda referanslarınızın bazıları tıklama yapmayabilir veya istendiği oranda tıklamaz bu da para kaybetmenize neden olur. Paidverts'de böyle bir dert yoktur. Hak edip kazandığınız puanları biriktirir ve puanınıza göre seviyelere girersiniz ve hangi seviyede iseniz o seviyenin rakamlarını kazanırsınız. Yani emeğiniz boşa kesinlikle gitmez.


3) Paidverts sitesinin sahibi Joel William Cook PTC dünyasında en dürüst admin olarak tanınır ve kendisinden dahi olarak bahsedilir. Bunu da araştırabilirsiniz.


4) Site hazır PTC scripti değildir. Tamamen özel olarak kodlanmıştır ve alt yapısı çok sağlam algoritma kullanılarak hazırlanmış eşi benzeri olmayan bir sitedir. Siteyi incelerseniz zaten bunu siz de anlayacaksınız. Jo'nun diğer sitesi MyTrafficValue 2011 yılından beri açık ve hizmet vermektedir. Şirketi bellidir. Admini bellidir. Facebook'u bellidir. Şeffaftır. Diğer adminler gibi gizli saklı işler yapmamaktadır.


5) Referansınız olursa puan kazanmak için yapmış olduğu yatırımlardan %10 izlemiş olduğu reklamlardan ise %5 kazanırsınız. Mesela referansınız 0.1$'lık reklam izlemiş ise sizin balance'ınıza direk 0.05$'lık bir para yansır. İleride bu referansınız puan olarak yükseklere çıktığında ve 20$'lık bir reklam izlediğinde sizin hesabınıza direk 1$ yansıyacaktır.


6) Sitenin forumu sürekli açıktır ve Jo site ile ilgili tüm bilgileri paylaşmaktadır. Hatta bir önceki gün hangi puanda olan kişiler ortalama ne kadar kazanmış onların bilgilerini düzenli olarak paylaşmaktadır. Bu paylaşımlardan hangi puanda kimler kazanıyor görebilirsiniz. Siz hangi puanlarda ne gibi rakamlar kazanacaksınız görebilir ve ona göre yatırımlar da yapabilirsiniz. Örneğin 100$ yatırsam şu puana ulaşırım (310.000 puan yapar ve 6.grupta yer alırsınız) ve 1 ayda geri çıkartırım sonra kazanmaya başlarım şeklinde..


7) Mini ve Mega Upgrade seçenekleri sayesinde 2.99$ veya 19.99$ vererek siteye yapılan yatırımlardan 1 hafta boyunca %1 komisyon almanız mümkün. Şayet siteye yatırımlar çoksa size dönecek olan komisyonlar da o kadar çok olur. 2.99$ veya 19.99$ verip fazlasını almanız mümkün tabii yatırımları takip etmeniz önemli.


8) Hesabınızı tatil moduna alabilir ve dondurabilirsiniz. Tatilden döndüğünüzde kalmış olduğunuz yerden devam edebilirsiniz.


9) Siteye cebinizden para yatırarak puanınızı bir anda arttırabilir ve yüksek mebladaki reklamların çıkmasını sağlayabilirsiniz. Örnek : 1.600.000 puanı olan bir kişi 10 Kasım'da 56$ kazanmıştır. Bir tane 35$'lık reklam çıkmıştır. Şayet bu kişi referansınız olsaydı sadece o reklamı izleyerek size de yaklaşık 1.5$ kazandırmış olcaktı.


10) Site şeffaftır. Site istatistiklerini, üyelerin istatistiklerini, kimin kaç puanı olduğunu, kimin reklamdan ne kadar referanslarından ne kadar kazandığını, siteye yapılan yatırımları.. Herşeyi görebilir ve takip edebilirsiniz.

11) Daha iyisi varsa zaten kesinlikle oraya üye olunuz. Şayet hergün düzenli puanlara ve reklamlara tıklarsanız 1-2 ay içinde çok iyi kazançlara ulaşabilirsiniz. Deneyin ve görün.
Sormak istediğiniz her türlü soruyu pm yolu ile sorabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı oluyorum.


BAP PUANI SİSTEMİ
Sisteme referansım ie üye olanlara yardımcı olacağım.Bi kaç Ön bilgi vereceğim..
Sistem mantığı 1$ a 1,5$ a verir ve bunun katları şeklinde artar.

Puana göre leveller mevcuttur.
BAP Group 1 ........ 1600 to 12000
BAP Group 2 ........ 12000 to 24000
BAP Group 3 ........ 24k to 48k
BAP Group 4 ........ 48k to 96k
BAP Group 5 ........ 96k to 180k
BAP Group 6 ........ 180k to 360k
BAP Group 7 ........ 360k to 720k
BAP Group 8 ........ 720k to 1.5m
BAP Group 9 ........ 1.5m to 3m
BAP Group 10 ....... 3m to 6m
BAP Group 11 ....... 6m to 20m
BAP Group 12 ....... 20,000,000+
BAP Group 13 ....... 50,000,000+
BAP Group 14 ....... 100,000,000+
BAP Group 15 ....... 500,000,000+


Şu an 15 level de kımse yokdur en fazla 14 vardır 370 kişi civarı,
Günde 1 saat ayırarak 30 sn lık reklamları izliyoruz.Karşılığında $ kazanıyoruz.
Hergün levelinize göre sizde n puan kesilir ve 0,1 $ gelir vergisi otomatik olarak hesabınızdan düşer.
Aynı şekilde 400 puan hergün eklenir bap puanlarınız.Çünkü reklam geldikçe bu puanlar düşüyor.
Puanları sabit tutmak gerekiyor.Bu yüzden gelen paraları kampanya oluşturuyorsunuz ve hergün yüzde 10 civarı bi kar elde etmiş oluyorusunuz.Geriye kalanı sistemde çeviriyoruz ki levelimiz düşmesin sürekli kazanalım.

- - - Updated - - -

Skype adresim : Blencher09
Facebook adresim : fb.com/Blencher09
Twitter adresim : twitter.com/muammer_calik

Herhangi birinden yazarsanız elimden geldiği kadar yardım ederim haydi kazanmaya !