Galaxy Note 4 için Android 5.1.1 güncellemesi başladı

Android 5.1.1 güncellemesi Galaxy S6'nın ardından bu defa Galaxy Note 4 için buluştu.Bu reklam sadece misafirlere görünüyor. Oturum açar veya üye olursan, bu reklamdan kurtulursun.

Samsung'un son birkaç gündür Galaxy S6 ve S6 Edge modelleri için dağıtıma sunduğu Android 5.1.1 güncellemesi bu defa Güney Koreli üreticinin büyük ekranlı akıllı telefonu Galaxy Note 5 için yayınlandı. Exynos işlemcili Galaxy Note 4 için başlatılan güncellemenin dağıtım işlemi Kies ve şebeke üzerinden sağlanıyor.


Android 5.1.1 güncellemesi güvenlik ve hata düzeltmelerinin yanı sıra kamera tarafından önemli yenilikler getiriyor. Bunların başında da RAW çekim desteği geliyor. Tabii Samsung'un amiral gemisi modellere sunduğu kamera yeteneklerinin Galaxy Note 4 için hazırlanan güncellemede yer alıp almadığı şimdilik bilinmiyor. Arayüz iyileştirmeleri, Misafir Modu, performans ve kararlılık geliştirmeleri güncelleme kapsamına dahil edilen diğer yenilikler oldu.


Samsung'un özellikle Rusya'da yayınladığı güncellemeler bir nevi test özelliğindedir. Herhangi bir sorun yaşanmadığı takdirde güncelleme kademeli olarak diğer ülkelere verilmeye başlanır. *Teknolojioku