Genelde Türkiye içinde , gerektiğinde dünya çapında, global anlamda tasarımlar yapmaktayım. fakat şuan paraya ihtiyacım olduğundan size uygun tasarımlar yapıp güzel anlaşmalar yapacağımıza inanıyorum.

iletişim adresi vermek yasak mı bilmiyorum ama uygun değilse moderatörler editler ;
[email protected] adresinden mail yoluyla bana ulaşabilirsiniz. veya konunun altına yazın.
( yada özel mesaj yoluyla ulaşın );

Referanslar ;

Albüm kapağı ;
Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Resmin orijinal halini görmek için tıklayınız. Orijinal boyut: 1280x1280

---
Bardak tasarımları ;
Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Resmin orijinal halini görmek için tıklayınız. Orijinal boyut: 1280x853

Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Resmin orijinal halini görmek için tıklayınız. Orijinal boyut: 1280x853

wallpaper
Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Resmin orijinal halini görmek için tıklayınız. Orijinal boyut: 1280x800

Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Resmin orijinal halini görmek için tıklayınız. Orijinal boyut: 1024x800

--
Realistik 3D tasarım ;
Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Resmin orijinal halini görmek için tıklayınız. Orijinal boyut: 1280x815

Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Resmin orijinal halini görmek için tıklayınız. Orijinal boyut: 1280x880

--
Ice Jungle ;
Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Resmin orijinal halini görmek için tıklayınız. Orijinal boyut: 1280x720

--
kurumsal logo'lar ;
Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Resmin orijinal halini görmek için tıklayınız. Orijinal boyut: 1280x1280

Web tasarım ;