İşveren misiniz? Çalışanlarınızı istediğiniz gibi takip edemiyor musunuz? Sürekli seyahat durumunda mısınız? Çalışanlarınız geçekten de çalışıp çalışmadığını öğrenmeniz artık bir tık kadar yakın size.
Türkiye'de bir ilk yapan DesktopGate programı bütün beklentilerin karşılığını veriyor. Uzun soluklu çalışmaların ardından tüm güncel yenilikleriyle karşımızda.

Peki DesktopGate nedir? Özetle anlatacak olursak

Desktopgate gerçek zamanli ağdan bilgisayar izleme ve yönetme programıdır. DesktopGate tüm ağınızı tek bir merkezden kolayca kontrol edebilmenizi sağlar.

DesktopGate, piyasadaki en iyi ve en gelişmiş çalışan izleme yazılımıdır. Kolay kullanımı, canlı monitör izleme ve SQL Server üzerinde çalışan aktivite kaydı gibi özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

DesktopGate uzaktan destek, isçi izleme ve bilgisayar aktivitesi loglama özelliklerini kullanımı kolay tek bir uygulamada birleştirmektedir

Canlı izlemeyi sağlar:
Yöneticilerin çalışan ekranları ve aktivitelerini canlı olarak izlemesine olanak tanır. Binlerce elemanları olsa da performans kaybı yaşanmadan hepsine ulaşabilirler.
Canlı izlemeye ek olarak, DesktopGate geçmişe dönük raporlama da sunar. Bu sayede seçilen herhangi bir çalışanın belli bir tarihte ne yaptığı gözlemlenebilir.

Aktivite raporlari:
DesktopGate çalışanların bilgisayarlarındaki tüm ziyaret edilen web sitelerini, messenger yazışmalarını, uygulama geçmişini, taşınabilir medyaları ve bir çok başka olayı kaydeder.
Eğer aktif edilirse, DesktopGate istenilen olaylarda yöneticilere uyarı mesajları gönderir..

Çalışan performansını arttırır:
DesktopGate size elemanların bilgisayarı nasıl kullandığı ile ilgili değerli bilgiler verir. Bu bilgileri performans değerlendirmelerinin doğru şekilde yapılmasında önemli rol oynayacaktır..
Hangi uygulamalarda ne kadar zaman harcandığını gün ışığına çıkartır. Bu bilgilerin ışığında isçi verimliliği üzerine rapor ve grafikler sunar.

Uzaktan erisim:
Ofisteki PC lere ofis dışından erişmek için kolay ve güvenli uzaktan erişim çözümüdür.
Yetki verildigi taktirde, IT departmanlarına yardımcı olabilecek bir uzaktan erişim çözümüdür. Bu sayede ofis bilgisayarlarına kurulum ve ayarlamalar çok daha kolay yapılabilir.
Yerel ağ ya da internet üzerinden tüm şirket bilgisayarlarini tek bir pencereden izleyin
Bilgisayar kullanımını görüntüleyin
Kullanıcılara sezdirmeden ekranlarının uzaktan izleyin
Tüm firma bilgisayarlari aktivitesini tek bir merkezde güvenli baglanti kullanarak kaydedin

DesktopGate uzaktaki ofis bilgisayarlarını kontrol etmek, kayıt altına almak, ve geçmişini raporlamak için her büyüklükteki takımların yöneticileri ve takim liderleri için üretilmiş kolay kullanımlı bir programdir.

Ayni zamanda son derece güçlü ve kişiselleştirebilir niteliktedir.

Demo Yazılım :

https://www.desktekranlarınılownload.aspx