Merhaba arkadaşlar size webmaster forumumuzdan bahsetmek istiyorum.:

Sitemizin İçeriği & Amacı :
Webmasterler arasında tercih edilen ve kaliteli bir
Webmaster
Forumu olmak.

Sitemizin avantajlı taraflarları ve bizi diğer sitelerden ayıran ve bizi gerçek bir Webmaster sitesi yapan özelliklerden yazabildiğim kadarıyla birkaçı:
1-Kaliteli, temiz, öz ve yararlı bir içerik barındırmaktadır.
2-Sitemiz yeni olduğu için rütbe alma işlemleri vs. diğer birçok foruma göre kolaydır. Ve gelişmekte olan bir site olduğu için çok çabuk yükselebilir ve sadece yeni açılan sitelere özgü olan çekiliş vs. gibi etkinliklerden çok fazla yararlanabilirsiniz.
3-Gelişmekte olan bir site olduğumuz için siteden tam anlamıyla yararlanabilirsiniz.
4-Kaliteli tasarım; ciddi, disiplinli, tecrübeli, alanında etkili bir yönetim kadrosu.
5-Köklü bir webmasterlik kariyerine sahip yöneticiler.(Gerekli çalışmaları gösterirsen sende bizim aramıza katılabilirsin tabiki )
Burada anlatamadığımız birçok özellik sizleri bekliyor.Unutma sen yoksan 1 kişi eksiğiz! Forum adresimiz:

Bekliyorum forumumuza. Rütbe vs. falan istekleriniz olursa bana burdan veya üye olup forumdan (nickim TRCilekesTR) ulaşabilirsin. Facebook üzerinden ulaşmak istersen eğer facebook adresim: www.facebook.com/TRCilekesTR

Bir sorun olursa sorabilirsiniz. Teşekkür ederim mesajımı okuduğunuz için.

Forum adresimiz:

Webmaster forumu

Üye olmak için direkt link ise: https://www.simdikaydolun.com/ucp.php?mode=register

Bekliyorum foruma herkesi. Rütbe vs. falan istekleriniz olursa bana burdan veya üye olup forumdan (nickim TRCilekesTR) ulaşabilirsiniz. Facebook üzerinden ulaşmak isterseniz eğer facebook adresim: www.facebook.com/TRCilekesTR

Bir sorununuz/sorunuz olursa vs. hiç çekinmeden sorabilirsiniz. Teşekkür ederim mesajımı okuduğunuz için.

Bize destek vermek için en azından üye olan herkese çok teşekkür ederim Herkese iyi forumlar