Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu devri kapandı!

Sarı-lacivertlilerde tecrübeli futbolcu Emre Belözoğlu ile henüz yeni sözleşme imzalanmaması merak konusu olmuştu. Brezilyalı golcü Fernandao'nun imza töreninde konuşan Sportif Direktör Giuliano Terraneo, Emre konusuna son noktayı koydu.

Fenerbahçe Sportif Direktörü Giuliano Terraneo, mukavelesi sona eren 34 yaşındaki orta saha oyuncusu Emre Belözoğlu'nu takımda istemediğini açıkladı.

İtalyan futbol adamı, basın mensuplarının tecrübeli futbolcu ile devam edilip edilmeyeceği yönündeki soruya, "Emre'nin durumu da sözleşmesi biten diğer oyuncularla aynı. Kendisiyle ilgili teknik rapor olumlu yönde olsaydı şu anda sözleşme imzalanmış ve takımla birlikte çalışıyor olurdu. Unutmayın ki kendisini Inter'e transfer eden benim. Türkiye'ye geldiğimde de Emre sorularıyla karşı karşıya kaldım. Sorunuzun yanıtı sanırım anlaşıldı. Rapor pozitif olsaydı teklifte bulunurduk. Hayat devam ediyor" ifadelerini kullandı.

Sarı-lacivertli yönetim, 2008-2012 yılları arası ile Ocak 2013'ten itibaren takımda olan Emre'nin yanı sıra sözleşmesi biten Bekir İrtegün, Egemen Korkmaz, Selçuk Şahin ve kaleci Mert Günok ile yollarını ayırmıştı.

Radikal