Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1
  Üyelik tarihi
  03.Ekim.2014
  Mesajlar
  3,099
  Aldığı Teşekkür
  55
  Ticaret Puanı
  0

  Standart Diyarbakır HDP Mitingine Bombalı Saldırı: 4 Ölü, Yüzlerce Yaralı

  Diyarbakır'da HDP mitinginde önce patlama, sonra polis saldırısı: Dört ölü, yüzlerce yaralı


  Diyarbakır'da gerçekleştirilen HDP mitinginde Selahattin Demirtaş'ın sahneye çıkacağı anda yaşanan patlamada yüzlerce kişi yaralandı. Patlamanın ardından polis kitleye saldırdı. Demirtaş DBP il binası önüne çağırdığı Diyarbakır halkını sakin olmaya, tahriklere gelmemeye ve gerekli yanıtı 7 Haziran'da sandıkta vermeye çağırdı, 'Barış kazanacak' dedi. Yaşamını yitirenlerin sayısı saat 21 sularında 4'e yükseldi.
  Yüz binlerin tarihi bir seçim mitingi gerçekleştirdiği HDP'nin İstasyon Meydanı'ndaki mitinginde iki ayrı noktada patlamalar meydana geldi. Patlamalar biri Ofis civarında bir çöp kutusuna, diğeri de sahne yakınında bir seyyar araca yerleştirilen iki bomba nedeniyle yaşandı.


  HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş, platformdan saldırının izlerini görünce...

  Patlamalarda yaralananlar ambulanslarla hastaneye taşınırken, miting alanında zırhlı araçlarla dolaşan polis kitleye gaz bombaları ve tazyikli su ile saldırdı. Saldırı yaralılara ulaşılmasını da engelledi.


  Polisin tazyikli suyla patlamanın yaşandığı alana saldırması, delilleri karartma girişimi olarak yorumlandı. Polis alan ve çevresinde saldırılarını sürdürerek halkı provoke etmeye çalışırken, HDP yöneticileri halkı sakinleştirmeye yönelik çağrılar yaptı. Halkı, cevabı 7 Haziran'da demokratik haklarını kullanarak vermeye çağırdı.


  Yaralı sayısı 350'yi buldu
  Sağlık Bakanı saat 19.30 sularında açıklama yaptığında verdiği yaralı sayısı "50 civarı" idi. Diyarbakır hastanelerine kaldırılan yaralılar için kan verme çağrısı yapıldı.


  İlerleyen saatlerde ise yaralı sayısı artmaya başladı. Saat 21.15 sularında ulaştığımız bilgiye göre toplam yaralı sayısının 194'e ulaştı. Dicle Üniversitesi'ndeki 84 yaralının 20'sinin durumunun ağır olduğu, 15'inin ameliyata alındığı belirtildi.


  21.40 sularında ise ANF'nin geçtiği haberde yaralı sayısının 350 olduğu dile getirildi.


  Dört kişi yaşamını yitirdi
  Özgür Gündem’in saat 20.05 itibariyle patlamadaki yaralılardan birinin yaşamını yitirdiği haberini geçti. Saat 21 sularında ise yaşamını yitirenlerin sayısı 4’e yükseldi. Hayatını kaybedenlerden biri 16 yaşındaki bir çocuk, Ramazan Yıldız. Yerel kaynaklardan öğrendiğimiz ilk bilgilere göre hayatını kaybeden bir diğer isim Remzi İpek.


  DTK Sağlık Meclisi’nin 22.30 civarında yayımlanan raporunda yaralılar ve hayatını kaybedenlerle ilgili şu bilgiler paylaşıldı:
  Diyarbakır Dicle Üniversitesi Hastanesi
  Ramazan Yıldız (16) hayatını kaybederken 2’si ağır 15’i ameliyatta olmak üzere toplam da 83 yaralı.


  Eğitim ve araştırma hastanesi
  1’i ağır olmak üzere 1’i ortapedi ameliyatında 1’i genel cerrahi ameliyatında toplam 52 yaralı.


  Devlet hastanesi
  3’ü çok ağır olmak üzere toplam 60 yaralı.


  Veni Vidi Hastanesi
  Kimliği belirlenemeyen 50 yaşındaki vatandaş hayatını kaybederken 3’ü ağır olmak üzere toplam 38 yaralı.


  Memorial Hastanesi
  1’i ağır toplam 27 yaralı.


  Bağlar Hastanesi
  56 yaralı.


  Patlama sonucu 2 kesin olmak üzere miting alanında bir kişinin düşme sonucu toplam 3 kişinin hayatını kaybettiği, 10’u çok ağır, olmak üzere toplam 316 yaralı bulunmaktadır. Hayatını kaybetme sayısının yükseleceği maalesef doktorlarımızdan aldığımız bilgiler arasındadır. Bu temelde HDP’ye yapılan bu saldırıyı nefretle kınarken, halkımızı sağduyu ve sükunete davet ediyoruz.”

  Diyarbakır eylemde: Halk sokakta, tencere tavayla balkonda
  Diyarbakır’da Demirtaş’ın konuşmasının ardından kitle dağıldı ancak eylemler sonlanmadı. Halk evlerinde “Seni başkan yaptırmayacağız” sloganlarıyla ışıklarını açıp kapamaya, tencere tavalarıyla gürültü çıkarmaya başladı.


  Yüzlerce kişi yaralıların kaldırıldığı hastane önlerine geçti, araç konvoyları oluşturuldu, kornalarla kent ayağa kaldırıldı.
  DİHA’nın haberine göre, Ekinciler Caddesi üzerinde toplanan kitleye ise polis gaz bombalarıyla saldırdı.
  “Halkımız provokasyona gelmesin, biz bu barajı aşacağız”


  DBP ve HDP yöneticileri miting alanında yaptıkları anonsta halkı sakin olmaya ve saldırganlara gereken cevabı 7 Haziran’da sandıkta vermeye çağırdı.


  Halkımıza geçmiş olsun diyorum, bunlar HDP’yi baraj altına bırakmaya dönük kirli provokasyonlar. Halkımız provokasyona gelmesin, biz bu barajı aşacağız, demokratik hakkımızı kullanarak gerekli cevabı vereceğiz” diyen Selahattin Demirtaş tüm Diyarbakır halkını DBP il binası önünde yapacakları açıklamaya katılmaya, polisin provokasyonuna gelmemeye çağırdı.


  DBP’deki açıklamadan önce CNN Türk canlı yayınına katılan Selahattin Demirtaş, “Ne olursa olsun barış kazanacak” dedi.


  Basın açıklamasına çağrı
  Kentteki sendikalar, odalar ve demokratik kitle örgütleri 6 Haziran cumartesi sabah saat 10’da Ofis’te AZC Plaza önünde kitlesel bir basın açıklaması çağrısı yaptı.


  Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ilk açıklamasında patlamanın miting ile bağlı değerlendirilmemesi gerektiğini ileri sürüp trafo patlaması olduğunu iddia ederken, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız 20.00 sularında patlamanın trafodan kaynaklanmadığını açıkladı.


  Alandan bir görüntü. Patlayan bombalardan birinin bu çöp kutusuna yerleştirildiği sanılıyor.


  Sendika.Org, DİHA, İMC TV

 2. #2
  Üyelik tarihi
  03.Ekim.2014
  Mesajlar
  3,099
  Aldığı Teşekkür
  55
  Ticaret Puanı
  0

  Standart Demirtaş: Sakın ola öfkenize yenilmeyin

  Demirtaş: Sakın ola öfkenize yenilmeyin

  HDP Diyarbakır mitinginde meydana gelen patlamanın ardından, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş açıklama yaptı.  HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, CNNTÜRK'e telefonla bağlanarak Diyarbakır mitinginde yaşana patlamayla ilgili olarak ilk açıklamalarını yaptı. Demirtaş'ın konuşmasının önemli satırbaşları şöyle:
  "Ben konuşma yapmak için aracımdan çıkış için hazırlık yaptığım sıra, sahneye yakın, bir kaç metre ileride meydana geldi. Patlamanın bulunduğu yerde bir trafoda var. Vali Bey ve Emniyet Müdürü ile de görüştüm. Şimdi olay yeri inceleme ekipleri henüz çalışmalarını tamamlamadığı için patlamanın neden kaynaklandığını bilmiyoruz. Fakat 10 civarında arkadaşımız yaralı. Durumu ağır olan da var, hafif olanda var. Bütün halkımıza, yararlılarım başta olmak üzere geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.


  "BARIŞA İHTİYACIMIZ VAR"
  Coşkulu ve heyecanlı bir mitingimizi tamamlamak üzereyken, böylesine vahim bir olayın meydana gelmiş olması düşündürücüdür. Ama biz her hâlükârda, seçim kampanyasının başından bu yana ısrarla altını çiziyorum. Bizim Türkiye 'de barışa ihtiyacımız var. HDP hepimizin ihtiyacı olduğu için, ekmekten, sudan daha çok barışa ihtiyacımız olduğu için seçim kampanyasını yürütüyoruz.


  "UMUD EDİYORUM Kİ GERÇEK BİR ARAŞTIRMAYLA ORTAYA ÇIKAR"
  Bu patlamam neden kaynaklı olursa olsun, Diyarbakır halkını ben sağduyuya davet ediyorum. Birazdan il binamızın önünde gerekli açıklamaları yapacağım. Orada konuşma yapacağım. Diyarbakır halkını, mitingimize gelen bütün kardeşlerimi il binasının önünde toplanmaya çağırıyorum. Hiç bir yerde gerileme, provokasyona, asla mahal vermesinler. Gerilim yaratmak isteyenler olursa, asla tahriklere kapılmasınlar. Sokakları ve miting meydanlarını boşaltarak, bütün arkadaşlarımı il binası önünde toplanırlarsa, biz gerekli açıklamaları yapacağız ve seçim çalışmamıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bu patlama umut ediyorum ki gerçek bir araştırmayla ortaya çıkar, sonuçlarıyla hepimizi tatmin edecek bir soruşturma yapılır. Beklentimiz o yöndedir. Yaralılarla ilgili bilgi almaya çalışıyoruz. Üzücü, vahim bir olayla mitingimizi sonlandırmak zorunda kaldık.


  "HDP BU TÜR GERİLİM YARATMAK İSTEYEN ODAKLARIN ALETİ OLMAYACAK"
  Gerekli soruşturmalar yapılmadan da, resmi makamlar incelemesini tamalamadan bir şey söylemek, spekülasyona mahal vermek de doğru olmaz. Ama etkili bir patlamaydı, öyle görünüyor. Maalesef ki o bölgede bulunan çok sayıda arkadaşımız ayaklarında ağar yaralar aldı, ayakları kopanlar oldu. Bekliyoruz.

  Türkiye'nin her yerinin buna ihtiyacı var. İnanıyorum şu anda Karadeniz'den, Trakya'dan, Ege'den, Orta Anadolu'dan, Doğu, Güneydoğu Anadolu'dan, her yerden barış severlerin duası bizimledir, gönlü bizimledir. Türkiye'nin her yerinde, herkes artık Türkiye'de bu tür tahriklerin, bu tür ortamların yaşanmaması için dua ediyor.... Bizde onun için çaba sarf ediyoruz. Elimizden geleni yapacağız. Türkiye toplumu emin olsun, HDP bu tür tuzaklara düşmeyecek. HDP bu tür gerilim yaratmak isteyen odakların aleti olmayacak. Biz bu seçimi yapacağız ve inşallah da kazanacağız,


  "HİÇ BİR PARTİ DÜŞMANIMIZ DEĞİLDİR, HİÇ BİR PARTİLİ SEÇMEN DÜŞMANIMIZ DEĞİLDİR"

  Bazı yerlerde küçük gerginlikler olmuş. Arkadaşlarımızda onlara müdahale ediyorlar. Polisinde özellikle sağ duyulu olması için, Vali ve Emniyet Müdürü ile görüştüm. Müdahale edilmemesi, kütlemizin zaten büyük bir panik ve öfke halinde ki kitlemize müdahale edilmemesi konusunda kendileri ile de görüşme yaptım. Hiç bir parti asla hedefimiz değildir, seçim büroları... Bu konuda çok dikkatli olunması lazım. Hiç bir parti düşmanımız değildir, hiç bir partili seçmen düşmanımız değildir. Seçim rekabeti; biz bu rekabeti eşitsizliğe, adaletsizliğe rağmen tamamlamak istiyoruz.


  "İZDİHAMA MAHAL VERMEDEN ALANI BOŞALTMAYI BAŞARDI ARKADAŞLARIMIZ"

  Her halde bir 30 metre uzağımda patladı. Sahneye çıkmak üzereydim. Yükselen dumanı, patlamayı yakinen görebilme şansım vardı. Arkadaşlarımız sahneden ve otobüsten yaptıkları anonsla izlahamı, paniği önlediler. Çok büyük bir panik ve izlaham yaşansaydı çok ağır sonuçlara ortaya çıkabilirdi. Küçük bebekler, kadınlar, yaşlılar... Miting alanı hıncahınç doluydu. Herhangi bir izlahama mahal vermeden alanı boşaltmayı başardı arkadaşlarımız.


  "SAĞDUYUYU, SERİN KANLILIĞI ELDEN BIRAKMAMAK DIŞINDA HER HANGİ BİR SEÇENEĞİMİZ YOK"
  "İl binasının önünde yapacağımız açıklama eterli olacaktır. Ben yarın İstanbul 'un 2 ayrı ilçesinde zaten miting gerçekleştirip kampanyamızı tamamlayacağımızı duyurmuştum. Planlamamızda her hangi bir değişiklik olmayacak Sağlıkçı arkadaşlarımızdan biz de bilgi alamaya çalışıyoruz, hekimlerden, hastanelerden bilgi almaya çalışıyoruz. Maalesef patlama etkili olduğu için çok sayıda arkadaşımız kan kaybı yaşamış durumda. Kan ihtiyacı da olabilir. Bu konuda arkadaşlarımız gerekli girişimleri sürdürüyorlar. İnşallah daha ağır bir fatura ile karşılaşmayız. Kendileri aradılar, Vali ve Emniyet müdürü bilgi verdiler. Onlarda olay yerine inceleme ekipleri gönderiyorlar. İncelmeler yapıldıktan sonra. Belki kendileri resmi açıklama yaparlar, onu da bekliyoruz. Bütün Türkiye halkına, Diyarbakır'a geçmiş olsun diyorum. Bir kez daha sağduyuyu, serin kanlılığı elden bırakmamak dışında her hangi bir seçeneğimiz yok. Ne olursa olsun, barış kazanacak bu ülkede. Herkesin içi rahat olsun."

  Radikal

 3. #3
  Üyelik tarihi
  03.Ekim.2014
  Mesajlar
  3,099
  Aldığı Teşekkür
  55
  Ticaret Puanı
  0

  Standart Diyarbakır'daki patlamada hayatını kaybedenler toprağa verildi

  Diyarbakır'daki patlamada hayatını kaybedenler toprağa verildi

  Diyarbakır'daki HDP mitingi sırasında meydana çifte patlamada ölenler toprağa verildi. Sivil toplum örgütleri de saldırıyı kınayarak, olay yerine karanfiller bıraktı.  Diyarbakır'da dün HDP'nin düzenlediği mitingde 3 kişinin ölümü 100'den fazla kişinin yaralanmasına neden olan bombalı saldırıyla ilgili çok yönlü soruşturma sürerken, bombanın metal bilyelerle güçlendirilen ve TNT patlayıcı yerleştirilen piknik tüpü olduğu belirtildi. Patlamada 2'si bomba parçalarının isabet etmesi, 1'i de ağaçtan düşme sonucu ölen 3 kişi gözyaşları arasında toprağa verildi, yaralanan 100'den fazla kişinin tedavisi ise hastanelerde sürüyor. Diyarbakır'daki sivil toplum örgütleri saldırıyı kınayarak, olay yerine karanfiller bıraktı. Bombalı saldırıda hayatını kaybedenler gözyaşlarıyla toprağa verildi.

  Diyarbakır İstasyon Meydanı'nda dünkü mitingde HDP Eş Genel Başkan Selahattin Demirtaş'ın kürsüye çıkmasına dakikalar kala 5 dakika arayla 2 patlama oldu. Patlamada Şeyhmuz Kaçan, Necati Kurul hayatlarını kaybederken, mitingde Ramazan Yıldız'ın da ağaç düşerek öldüğü, 100'den fazla kişinin de yaralandığı açıklandı.

  SALDIRININ FAİLİ ARAŞTIRILIYOR
  Bombalı saldırının ardından Ankara'dan gelen uzman ekiplerin de destek verdiği istihbarat ve terör uzmanlarından oluşan ekipler, İstasyon Meydanı ve çevresinde bulunan tüm Mobese ve güvenlik kamerası kayıtlarını incelemeye aldı. Ekipler, kamera kayıtlarından bombanın miting alanına nasıl getirildiği ve failin kimliğinin tespitine yönelik çalışma yapıyor. Patlamayla ilgili adli soruşturma da devam ediyor. Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz ve Emniyet Müdürü Halis Böğürcü de gece boyu Emniyet Müdürlüğü binasında çalışmaları bizzat yönetti. Olayla ilgili olarak sabah saatlerine kadar bir Cumhuriyet Başsavcı vekili ve 4 Cumhuriyet Savcısı'nın da çalışmalara refakat ettikleri belirtildi.


  TNT OLABİLİR
  Saldırıda bomba haline getirilerek kullanılan piknik tüpü ve bomba parçalarının kriminal incelemesi de devam ediyor. Olay yerinde inceleme yapan uzmanlar, saldırıda kullanılan patlayıcının büyük olasılıkla TNT olduğunu söyledi. Uzmanlar patlayıcı maddenin içinde yaklaşım 250 civarında metal bilye konulduğunu ve yerleştirilen bir düzenekle patlamanın gerçekleştirildiğini kaydetti. Olay yerinde de parçalanmış bir telefon ve telefon bataryası da incelemeye alındı. İstihbarat uzmanlarının da dün gece patlayan tüpün üzerinde bulunan parmak izi ile ilgili karşılaştırma işlemi yaptıkları kaydedildi.


  BAŞSAVCI SOLMAZ: HER İHTİMAL TİTİZLİKLE ARAŞTIRILIYOR
  Soruşturmayı yöneten Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, olaya ilişkin yazılı bir açıklama yaptı. Mitingin yapıldığı İstasyon Meydanı'nda ilk patlamanın saat 17.46, ikinci patlamanın 17.48'de meydana geldiğini belirten Başsavcı Solmaz, olayda iki vatandaşın hayatını kaybettiğini söyledi. Patlama ve sonrasında yaşanan izdiham nedeniyle 100'ün üzerinde vatandaşın yaralandığını kaydeden Solmaz, şöyle dedi: "Bazı kolluk görevlilerinin de patlama esnasında ve sonrasında yaralandığı olay hakkında soruşturma başlatılmıştır. Otopsiler 2 Cumhuriyet Savcısı nezaretinde 2 Adli Tıp Uzmanı ile gerçekleşmiş olup, olay kapsamında diğer delillerin toplanması için ayrıca bir Cumhuriyet Savcısı görevlendirilmiştir. Miting alanında, patlama olayından yaklaşık 2 saat öncesinde yüksekten düşmesi sonucu hayatını kaybeden 1999 doğumlu R.Y. isimli bir çocuğun ölümünün patlama olayına bağlı olmadığı tespit edilmiştir. Olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında delillerin toplanması ve faillerin tespitine yönelik olayın yerinde Terör Suçları Soruşturma Bürosu'ndan sorumlu Cumhuriyet Başsavcı Vekili ile Terör Suçları Soruşturma Bürosu'nda görevli Cumhuriyet Savcısı nezaretinde Olay Yeri İnceleme ekiplerince gerekli inceleme yapılarak olay ve olay yeri ile ilgili kamera görüntüleri ve olay yerinde bulunan delil niteliğindeki materyaller muhafaza altına alınarak incelenmeye başlanmıştır. Şahsım nezaretinde 1 Cumhuriyet Başsavcı Vekili, 4 Cumhuriyet Savcısı ile meydana gelen olayla ilgili yürütülen soruşturma tüm ayrıntılarıyla çok yönlü olarak devam etmekte olup, olası her ihtimalin titizlikle araştırılmaktadır."  OLAY YERİNE KARANFİLLER BIRAKILDI
  Aralarında Diyarbakır Barosu ve İnsan Hakları Derneği'nin de bulunduğu sivil toplum örgütleri saldırıyı kınadı. Yaklaşık 2 bin kişi merkez Yenişir İlçesi Ofis Semti'nde toplanarak patlamanın olduğu yere yürüdü. "Her şeye rağmen barış" yazılı pankart eşliğinde patlamanın yaşandığı alana giden protestocular olayda yaşamını yitirenler için 1 dakikalık saygı duruşunda bulundu. Sivil toplum örgütleri adına konuşan Diyarbakır Barosu Başkanı Tahir Elçi, saldırıya vahşet olarak değerlendirerek, şunları söyledi: "Bu katliam girişimi Halkların Demokratik Partisi'ni baraj altında bırakmak isteyen güçlerin girişimi olup, seçim sonucunu etkilemeye yönelik bir provokasyon girişimidir. Seçim süreci boyunca HDP'ye yapılan sistemli saldırılar ve dün Diyarbakır'da yaşadığımız olaylar bizi bugün ve yarın seçim sandığında olabilecekler ile 8 Haziran sonrası gelişmeler konusunda büyük kaygılar taşımamıza neden olmaktadır. Seçim sürecince yapılan saldırılar ve dün yapılan bombalı saldırılar karşısında halkımızı HDP yöneticileri göstermiş oldukları soğukkanlı, demokratik ve barışçıl tutumları nedeniyle selamlayarak kutluyoruz. Ülkemizde yakaladığımız barış ortamının maalesef bir seçime feda edilmeye çalışıldığını kaygıyla izlemekteyiz. Gerilim arttırılarak çatışmalar yaratılarak, kan dökülerek seçim iradesine ve seçim sonuçlarına müdahale edilmektedir. Ülkemiz bölgemiz ve Diyarbakır bu süreçleri çok gördü ve çok büyük acılar yaşadı. Artık tüm bunlara yeter diyoruz. İçinde bulunduğumuz Ortadoğu'daki savaş atmosferi bize uzlaşı ile yakalanan barışın ne kadar değerli olduğunu bizlere bir kez daha göstermektedir. Buradan bir kez daha belirtmek istiyoruz ki, tüm sorunların çözüm adresi parlamento olup her kesimin ve görüşün temsil etmesini istemek ve sağlamak demokrasinin en temel kuralıdır. Bunun dışında yürütülen politikalar ne olursa olsun ülkenin çatışma ortamına girmesinin temel nedenidir. Bizler STK'lar olarak tüm bu provokasyon ve saldırılıları şiddetle kınarken, bu provokasyonları yapanlar kadar bu provokasyonların yapılmasına zemin hazırlayanların da onlar kadar suçlu olduklarına inanmaktayız. Bu çerçevede herkesi sağduyulu davranmaya ve olumlu açıklamalarda bulunmaya davet ederken, yetkilileri de etkin önlemler almaya ve bu sadırların gerçek faallerini ortaya çıkarmaya davet ediyoruz. STK'lar olarak tüm bu süreçten kaygı duyarken her şeye rağmen barış diyoruz." Açıklamanın ardından patlamanın yaşandığı yere karanfiller bırakan protestocular daha sonra sessizce dağıldı.


  ÖLENLER TOPRAĞA VERİLDİ


  Bombalı saldırıda hayatını kaybeden 34 yaşındaki Şeyhmuz Kaçan merkeze bağlı Silim Köyü'nde, 4 çocuk babası 47 yaşındaki Necati Kurul merkez Yeniköy Mezarlığı'nda, miting sırasında ağaçtan düşerek öldüğü açıklanan 16 yaşındaki Ramazan Yıldız da merkez Dörtyüz Evler Mahallesi'nde gözyaşları arasında toprağa verildi.  Ramazan YAVUZ- Felat BOZARSLAN- Canan ALTINTAŞ- Serdar SUNAR- Ahmet ÜN/DİYARBAKIR (DHA)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Benzer Konular

 1. Cevap: 11
  Son Mesaj : 11.Aralık.2016, 11:23
 2. Yüzlerce Wikipedia Hesabı Kapatıldı
  Konu Sahibi erkolay Forum İnternet
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 04.Eylül.2015, 11:47
 3. Donetsk'te yüzlerce madenci yeraltında mahsur kaldı
  Konu Sahibi erkolay Forum Haberler
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 26.Ocak.2015, 16:03
 4. Aradığınız Yüzlerce Oyun Sadece Burada
  Konu Sahibi ayfareli Forum Site Ekle
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 19.Ağustos.2014, 19:55
 5. Diyarbakır Tv
  Konu Sahibi diyarbakirtv Forum Site Ekle
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 25.Aralık.2013, 09:51

Bu Konu için Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
Yasal Bildirim
Sitemizde paylaşım yapan tüm üyeler T.C.K 20. Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre kendi konu ve mesajlarından sorumludur. Webmaster.bbs.tr hakkında yapılacak olan hukuksal ve diğer şikayetler için iletişim bölümünden iletişime geçilmesi halinde site yönetimi tarafından gereken işlemler yapılacak ve ilgili kişilere/kurumlara/vekillerine bilgi verilecektir.
Sosyal Medya