Hiç yeni etkinlik yok
ayseyucel Hakkinda

Temel Bilgiler

İstatistik


Mesaj adeti
Mesaj adeti
0
Günlük Ortalama Mesajlar
0
Son Mesaj
IPL lazer Cihazları hakkında 21.Mayıs.2015 08:31
Total Thanks
Total Thanks
0
Genel Bilgiler
Son Aktivitesi
21.Mayıs.2015 09:18
Üyelik tarihi
16.Nisan.2015
No results to display...
No results to display...
No results to display...
View ayseyucel's Blog

Recent Entries

Diode Lazer Cihazları ve Gelişmiş Teknolojileri.

by ayseyucel on 13.Mayıs.2015 at 10:53
Lazer epilasyon cihazları denince aklımıza diyot lazer gelmekte. Her tip cilde epilasyon tedavisi uygulayabilen diode lazer gerçekten çok özel cihazlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu tip cihazların başında ise Exemice ve Exem diode lazer cihazları gelmekte.
IPL ‘e göre çok daha yeni bir teknolojiye sahip bu tip cihazlar gerçekten çok özel cihazlardan olup mikro bar sistemi ile çalışmaktalar. Şimdi gelin hep birlikte sizlere bu cihazlardan biri olan Exem’i tanıtalım.
Özellikle

Read More

Katagoriler
Uncategorized

Diode Lazer cihazları ve teknolojisi

by ayseyucel on 11.Mayıs.2015 at 13:01
Geçmişten günümüze pek çok farklı yöntem ile istenmeyen tüylerden kurtulma yöntemi geliştirilmiştir. Bu yöntemler eski dönemlerde ağda, jel kullanma gibi yöntemler iken şimdi lazerli epilasyon sistemleri ön plandadır. Lazerli epilasyon ise günümüzde diode lazer sistemlerinin oldukça yaygın kullanıldığı bir teknolojiyi ifa ediyor.

Lazer epilasyon cihazları
olan bu tip lazerler IPL yöntemine göre oldukça yeni bir teknolojidir. Bar sistemi ile çalışan diyotlar 300 ila 800 watt arası

Read More

Katagoriler
Uncategorized

IPL lazer Cihazları Hakkında.

by ayseyucel on 08.Mayıs.2015 at 09:56
Lazer epilasyon cihazları günümüzde lazer epilasyon tedavisi uygulamak isteyen güzellik salonları, kuaförler ve estetik merkezleri tarafından talep edilmektedir. Genelde güzellik merkezleri ve kuaförler IPL lazer ve diode lazer cihazlarını talep etmekte olup bu cihazlardan daha çok verim alma yoluna gitmektedirler.

En cazip IPL lazer cihazlarından biri olan Exemice, Alexandrite lazer konforunu IPL sistemi ile birleştirerek çok özel bir epilasyon tedavisi uygulamaktadır. İşlem

Read More

Katagoriler
Uncategorized

IPL lazer nedir ?

by ayseyucel on 07.Mayıs.2015 at 10:57
Işığın dalga boyunda saçılması ile istemediğimiz tüylerden kurtulma anlamına IPL lazer epilasyon tedavisi son zamanlarda çok revaştadır. Bu tedaviyi uygulayacak olan lazer epilasyon cihazları ise gerçekten çok teknolojik cihazlar olup , oldukça çeşitli ve sayıları piyasada hayli fazladır.
En cazip IPL Lazer cihazlarından olan Exemice ile istediğiniz o mükemmel tedaviye ulaşmanız artık zor değil. Etkin bir soğuk hava üflemeli tedavi sistemine sahip olan Exemice ile jel ve jilet kullanmadan

Read More

Katagoriler
Uncategorized

Lazer Epilasyon Cihazı seçerken.

by ayseyucel on 06.Mayıs.2015 at 12:30
Merhaba, bugünkü makalemizde lazer epilasyon cihazları hakkında geniş bilgiler vereceğiz. Soğuk hava üflemeli lazer cihazları seçerken gerçekten çok dikkat etmek gerekir. Seçilen cihazın etkin bir soğutma sistemine sahip olması birinci öncelik olmalı, ikincisi ise fiyatı ve teknik özellikleri.
Mgs Kozmetik & Medikal güvencesi ile piyasaya sunulan bir IPL lazer cihazı olan Exemice gerçekten çok önemli bir marka. Alaxandrite Lazer konforunu jelsiz, jiletsiz ve soğuk hava üflemeli tedavi

Read More

Katagoriler
Uncategorized
iTrader Profile Recent Ratings
Ticaret Puanı:
Positive Feedback:
0
0%
Members who left positive:
Members who left negative:
0
0
Total positive feedback: 0
Submit Feedback For ayseyucel
View Complete Feedbacks for ayseyucel
  Past
Month
Past
6 Months
Past
12 Months
  0 0 0
  0 0 0
  0 0 0
Yasal Bildirim
Sitemizde paylaşım yapan tüm üyeler T.C.K 20. Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre kendi konu ve mesajlarından sorumludur. Webmaster.bbs.tr hakkında yapılacak olan hukuksal ve diğer şikayetler için iletişim bölümünden iletişime geçilmesi halinde site yönetimi tarafından gereken işlemler yapılacak ve ilgili kişilere/kurumlara/vekillerine bilgi verilecektir.
Sosyal Medya