PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : IPL lazer Cihazları hakkındaayseyucel
21.Mayıs.2015, 08:31
IPL lazer Cihazları Hakkında
Bugün sizlere IPL lazer (https://mgskozmetik.com/tr/)cihazları arasında gerçekten çok özel bir cihaz olan Exemice’ı tanıtıyor olacağız. Jel ve Jilet kullanmaksızın mükemmel bir epilasyon tedavisine ne derseniz ? Cevabınız evet ise sizlere hemen Exemice’dan bahsedelim zira Exemice jelsiz ve jiletsiz tedavisini Alex konforunda sunarak mükemmel sonuçlar almayı hedefliyor. Lazer epilasyon cihazları (https://mgskozmetik.com/tr/)içinde haklı bir yer edindiğini de hemen burada ifade edelim.

Diode Lazer (https://mgskozmetik.com/tr/)lere göre çok daha mükemmel sonuçlar alabileceğiniz Exemice IPL türünde tasarlanmış bir cihaz. Başta kuaför salonları, güzellik salonları ve estetik merkezleri tarafından yaklaşık 2 senedir kullanılan Exemice tam bir beğeni topladı. Zira çok özel testlerden geçen Exemice lazer epilasyonda tam bir marka konumuna erişti.

Üretiminde flaş lamba teknolojisinin kullanıldığı Exemice ile çok farklı uygulamalara sahip olabilirsiniz. Lazer epilasyon cihazları arasında gerçekten kendine özel bir yer edinen Exemice çok özel bir başlığa sahiptir. Bu özel yapım başlık 640 nm den 800 nm aralığına kadar atış yapma konusunda değişmektedir. Hijyenik bu başlığı sayesinde çok özel epilasyon tedavisi uygulayan Exemice’a çok özel koşullarda sahip olabilirsiniz. Ortalama başlık ömrü 250.000 olan Exemice’ın garantili başlık ömrü ise sadece 200.000 ‘dir. Sınırsız atış garantili bu özel ürünlü cihazı ise asla unutmayalım.

Lazer epilasyon cihazları arasında çok özel bir cihaz olan Exemice tüm cilt ve kıl tipleri üzerinde etkili, güvenli ve hızlı tedaviyi sağlamak amacı ile üretilmiş entegre soğutmalı mükemmel bir üründür. Entegre cilt sensörü sayesinde cilt tipini belirleyerek özel sonuçlar elde etmek isteyen Exemice için gerçekten çok özel koşullarla sahip olabilirsiniz.
Mgs Kozmetik ve Medikal güvencesi ile sahip olacağınız Exemice’a gelerek özel bir cihaza sahip olmanın inceliklerini elde edin. Mgs Kozmetik ve Medikal 2003 senesinden beri bu cihazların aktif olarak satış ve pazarlamasını yapmaktadır.