PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Velvet Sky: Ücretsiz PrestaShop + WordPress Temasıdeniz
19.Mayıs.2015, 14:22
E-ticaretle ilgilenenler için WordPress ve Prestashop teması: Velvet SkyTema, hem PrestaShop hem de WordPress için uyumludur. Şahsen, PrestaShop ile e-ticaret mağazası ve içinde blog kurarak WordPress'in gücünü kullanmanızı öneririm. Ama hayır, ben WordPress ile de e-ticaret mağazası yapmak istiyorum derseniz WordPress temayla direkt olarak mağazanızı oluşturabilirsiniz.

https://www.ozdtasarim.com/wp-content/uploads/2011/06/velvet-sky-wordpress-prestashop-e-ticaret-tema1.jpg

E-ticaret sitesi diyince, Prestashop akla en çok gelen hazır alışveriş sistemlerinden biri. Esnek ve kullanışlı yapısı bir yana dursun, Prestashop’un bu kadar rağbet görmesinde profesyonel olarak hazırlanmış temalarının ilgili ortamlarda ücretsiz bulunabiliyor olmasının payı büyük. Prestashop geliştiricileri her geçen gün ücretsiz Prestashop temalarına bir yenisini daha ekliyor. Smashing Magazine (https://www.smashingmagazine.com) de bu konuda kendine düşen görevi başarıyla yerine getirip kusursuz güzellikte bir tema hazırlamış. Veltvek Sky hizmetinizde.


Velvet Sky temasının hazırlanışında dünyanın en iyi içerik yönetim sistemi WordPress‘in unutulmaması da güzel bir jest. Zira, temayı hem Prestashop hem de WordPress için indirebiliyorsunuz. WordPress ile e-ticaret sitesi hazırlamak istiyorsanız bu tema tam aradığınız şey olabilir. Hem de Smashing Magazine farkıyla yine ücretsiz!


DapurPixel (https://www.dapurpixel.com/) tarafından geliştirilen Velvet Sky temasının öne çıkan özelliklerini aşağıda bulabilirsiniz:
Temanın özellikleri:

WordPress 3.1+ uyumlu
Prestashop 1.4.2.5 uyumlu
Yatay menü ve alt menü entegrasyonu
Anasayfa için özel slayt modülü
Üye girişi yapmadan alışveriş imkanı
Özel reklam bölümleri
IE7+, Safari, Opera, Firefox ve Chrome uyumlu


https://www.ozdtasarim.com/wp-content/uploads/2011/06/velvet-sky-2.png


Temanın bütün görselleri için Smashing Magazine (https://www.smashingmagazine.com/2011/06/26/free-prestashop-and-wordpress-e-commerce-theme-velvet-sky/)‘i ziyaret edebilirsiniz.
Temayı indir WordPress teması (.zip, 1.1 MB) >> İndir (https://media.smashingmagazine.com/wp-content/uploads/2011/06/velvetsky-Wordpress-Theme.zip)

Prestashop teması (.zip, 6.7 MB) >> İndir (https://media.smashingmagazine.com/wp-content/uploads/2011/06/VelvetSky-Prestashop.zip)

OZD Tasarım (https://www.ozdtasarim.com/blog/wordpress-ve-prestashop-temasi-velvet-sky.html)

erkolay
19.Mayıs.2015, 16:37
Anladım ki sen beni seviyorsun Deniz. :)

Paylaşım için teşekkürler. Eline sağlık.