PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türk hackerlar Alman Gizli Servisi'ni çökerttiSir.Vanity
17.Mayıs.2015, 09:12
Türk Hack Team üyesi hackerlar, sözde Ermeni soykırımını tanıyan ülkelerden Almanya’nın, aralarında gizli servis ve merkez bankası sitelerinin de bulunduğu yaklaşık 300 devlet sitesine erişimi saatlerce kapattı.

Ermenistan ve Avusturya devlet sitelerine yaptıkları siber saldırılarla dikkat çeken Türk Hack Team, hedefine bu kez sözde Ermeni soykırımını tanıyan Almanya’yı aldı. Saat 13:00’da saldırılarını başlatan Türk Hack Team üyeleri, Almanya Gizli Servisi (bnd.bund.de), Almanya Bağımsız Katolik Haber Portalı (kath.de), Almanya Merkez Bankası (bundesbank.de), Federal Almanya Araştırma ve Eğitim Bakanlığı (bmbf.de) ile Başkent Berlin (berlin.de) adreslerinin de aralarında bulunduğu yaklaşık 300 devlet sitesini saatlerce erişime kapattı. Saldırılar nedeniyle Alman sunucularında yüksek miktarda zarar meydana geldiği öğrenildi.

"SALDIRILARIMIZ ARTARAK DEVAM EDECEK"*

Türk Hack Team’dan yapılan açıklamada, “Siber saldırılarımızın sözde soykırım komedisini kabul eden devletlere artarak devam edeceğini belirtmiştik. Ermenistan devlet siteleri ve ardından Avusturya Merkez Bankasını iletişime kapatarak sözümüzde durduğumuzu gösterdik. Aziz Milletimize saygıyla arz ederiz ki; bizler sağ oldukça bu ve benzeri olaylara tepkimiz yöneticimiz ZoRRoKiN liderliğinde artarak devam edecektir. Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın sözünü bir kez daha hatırlatırız; ’Tarih ucuz siyasi oyunlara alet edilemeyecek kadar derin bir konudur ve tarihçilere bırakılmalıdır’” ifadeleri kullanıldı.

https://wupz.net/forum/showthread.php?t=29

deniz
17.Mayıs.2015, 09:49
Ermeni Tehciri tarihsel bir gerçekliktir ve Osmanlı Devleti kadar Almanya da bu olaydan sorumludur. Osmanlı Devleti, müttefik olarak anlaştığı Almanya'nın, katılım şartlarını kabul ederek ordunun komutasını Alman generallere ve kararları da Alman diplomatlara teslim etmişti.

Türkiye, tarihi çarpıtmak yerine anlattığım gerçeklik üzerinde yoğunlaşsaydı bu konuda bir rahatsızlık yaşamazdı şimdiye kadar.

Erdoğan'ın "Tarihi tarihçilere bırakın" sözüne en başta kendisi uysa zaten gerçekleri herkes görecek.

Bu olayda savunma lobisi yanlış tercihler yaparak inkarcı yaklaşım nedeni ile Türkiye Cumhuriyeti'ni boş yere sorumluluk altına sokuyor.

Bu hack olaylarına da tüm Dünya sadece güler. Boş iş bunlar.