PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Webmasterların Yeni Yeri - WM-Yerimondestore
15.Mayıs.2015, 19:18
https://wmyeri.net/images/misc/vbulletin3_logo_white.gif


Türkiyenin en iyi forumları arasına girmeye hazırlanıyor.wepmasterforum wmyeri tüm alanlarda


konular acabileceginiz makaleler yayınlayabileceginiz yeni nesil bir forum anlayışı ile hizmete acıldı.


Kullanıcılarına basit bir arayüz sağlayan wmyeri alışveriş,site tanıtım,ücretli ve ücretsiz paylaşımlar,adsense kazancları gibi bir cok bir cok forum konularını bünyesinde barındırıyor.


Webmaster Forum WM Yeri en iyi 100 forum arasına yerleşmeye aday.


Site tanıtmları gibi baclink sağlayabileceginiz ve tanıtımlar yapabileceginiz bir platform.


Üye sayısı günden güne atarken sizde wmyeri.net e şimdiden ücretsiz kayıt yapabilirisniz.


wmyeri.net Donanım / Hardware,Google,Hi Tech & Teknoloji GüncelGüncel Genel Bilişim &Webmaster,Mobil Dünyası Tablet ve Akıllı Telefonlar Hakkında Herşey,E-Ticaret,Domain konusunda her konu,Webmaster Genel,Webmaster genel


paylaşım,Wordpress Genel,Wordpress Hakkında Herşey,Genel Programlama,Genel Programlama ve Script istek kategorisi,Client side Programlama Client side Programlama,Server


Side Programlama Server Side Programlama,Web Hosting Firmaları,Sosyal gibi ana kategoriler altında bilgi paylaşımı sunmakta ve bu kategoriler ile en iyi forumlar arasına girmeye aday.


webmaster Forum WM Yeri tüm ziyaretcilerine keyifli bir paylaşım olanıgı sunarken ,ziyaretcilerini ve forum hakkında yorumlarını ve calışmalarını bekliyor.


İyi bir webmaster forumu arıyorsanız WMYeri.net sizler için en ideal forum sitesidir.


Webmaster olmak istiyorsunuz veya bu konuda detaylı bilgi almak istiyorsanız sitemizi mutlaka tercih etmelisiniz.


Yararlı webmaster araçları, ayrıntılı site yönetme bilgileri ve site paylaşımları yapabileceğiniz kaliteli forum sitesi olan wmyeri.net sayesinde aradığınız tüm sorulara da cevap bulabileceksiniz.


Webmasterların sorunları kategorisi ile aklınıza takılan soruları sorabilir ve deneyimli üyelerden cevaplar alabilirsiniz.


Aynı zamanda webmaster site güvenliği sorunlarınıza çözüm bulabilir bu konuda en güvenilir bilgileri forum üzerinden edinebilirsiniz.


İyi bir web sitesine sahipsiniz ve ziyaretçi sayınızın daha da fazla olmasını istiyorsanız ücretsiz link değişim olanakları ile diğer sitelerden sizin sitenize ziyaretçi transferini de yapabilirsiniz.


Eğer deneyimli bir webmaster olmak istiyorsanız sosyal ağlarla ilgili çok daha güncel bilgiler edinebilir sahibi olduğunuz sitelerin bu ağlardan tanıtımı konusunda püf noktalarına da ulaşabilirsiniz.


Ayrıca son yıllarda popüler olan web 2.0 dünyası ile ilgili en kaliteli bilgilere yalnızca wmyeri ile ulaşabilirsiniz.

erkolay
15.Mayıs.2015, 20:51
Hayırlısı olsun. Başarılar dileriz.

Konunun eski yeri yanlıştı. Ait olduğu yer burası. Bölümleri doğru kullanın lütfen.