PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nishart Duvar Kağıdı - nishartmondestore
15.Mayıs.2015, 07:52
https://nishart.com/resimler/ayarlar/logo.png


NISHART; SANATÇIYI SANATSEVERLE, MEKANLARI SANAT ESERLERİYLE BULUŞTURUYOR...


Özel tasarım sanatsal duvar kağıtlarımız ile mekanlarınıza benzersiz bir atmosfer katabilir aynı zamanda duvarlarınızı birbirinden değerli sanatçıların tablolarıyla süsleyebilirsiniz.


"Zaman"ın en değerli kavram haline geldiği günümüzde, showroom, galeri, sergi vb mekanları ziyaret ederek tüm sanatçıların ve tasarımcıların çalışmalarını görmek neredeyse imkansız hale gelmiş durumda. Nishdecor olarak, kendi markamız Nishart ile; yaptığı işlerle dünya çapında beğeni toplayan, ressam, illustratör, fotoğraf ve grafik sanatçılarının eserlerini ortak platformda bir araya getirerek, web sitemiz üzerinden ulaşmanızı hedefledik.


'Dünyadaki trendler değişiyor.Kurumlar ve kişiler artık kendini ifade etmeye ve bireyselciliğe yöneliyor. Dünyada çok az sayıda verilen böyle bir hizmet ile bireyler de mekanlarında kendi kişiliklerini tam anlamıyla yansıtma olanağına sahip oluyorlar.'


https://nishart.com/resimler/hakkimizda/nish-1.jpgSipariş üzerine özel sanat eserleri, portreler ve grafik enstalasyonları üretiminde uzmanlaşan görsel ambians atölyemiz, zevk sahibi özel müşterilere, kurumlara ve mimarlara hizmet vermektedir.


NishArt dev duvar resimleri, soyut portreler, aile freskleri, dekoratif uygulamalar, enstalasyonlar, Bizans ikonalarının reprodüksiyonları, antik freskler, büyük ölçekli projeler için fine-art baskı, yağlıboya/akrilik tablolar, fotoğraf çalışmaları ve serigrafi işleri gibi geniş bir stil ve teknik seçeneği sunuyor.
https://nishart.com/resimler/hakkimizda/nish-2.jpg

Bu Hizmeti Farklı Kılan Nedir?Duvar kağıtları bölümünde buluna yüzlerce farklı tasarımdan , mekanda vermek istediğiniz ambiansa uygun olarak seçtiğiniz modeli, mekana uygun ölçülerde yeniden tasarlıyor, vinil veya tekstil tabanlı ithal duvar kağıtlarına baskı yaparak size özel üretiyoruz. Veya bize nasıl bir konsept yaratmak istediğinizi ve hayalini anlatıyorsunuz, biz sizin için yeni bir eser tasarlıyoruz. İsteklerinizi hazır kalıplara sokmanıza gerek kalmıyor.

Açıklama:
https://nishart.com/resimler/hizmet/yuzdeyuzuygun.jpg


KOLAYLIK


Konseptinize veya projenize uygun eserler bulmak için bir çok galeri ve mağaza araştırmak yerine, mekandaki tüm sanatsal dekorasyon ihtiyaçlarınızı sadece size özel tasarımlarla tam anlamıyla karşılanıyor.

MEMNUNİYET GÜVENCESİ


Yapılacak eseri ilk önce dijital ortamda görüp onaylayabiliyorsunuz, böylece alacağınız nihai eserin tam hayal ettiğiniz eser olduğunu garantileyebiliyoruz.


Açıklama:
PROFESYONELLİK


Ekibimiz iç mekan dekorasyonu konusunda uzmanlaşmış mimar ve sanatçılardan oluşuyor. Bunun verdiği bilgi birikiminin en büyük avantajı çalışmalar zamanında, tam istenilen şekilde ve kalitede teslim ediliyor olması. Numune ve sabit fiyat teklifleri sunuluyor,güvenlik, nakliye ve risk bilgisi veriliyor.Açıklama:
PRESTİJ
Dünyamızın en büyük trendlerinden birisi de kişiselleştirmek. Bu konuda öncü olan kurum ve kişiler, özel olarak yapılmış sanat eserleri ile yatırımlarının ve markalarının değerine değer katıyor.


duvar kağıdı (https://www.nishart.com)