PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yandex, Seyahat Uygulaması ile Başarıyı Hedefliyorerkolay
14.Mayıs.2015, 18:09
Yandex.Seyahat ile Başarıyı Hedefliyor
Türkiye'de seyahat ederken oldukça kolay ulaşımı aynı zamanda uygun fiyatı belirleyen Yandex.Seyahat yeni bir mobil uygulama olmak için kolları sıvıyor.


https://www.veteknoloji.net/resimler/haberler/yandex-seyahat-ile-basariyi-hedefliyor.jpg

Türkiye'de seyahat ederken oldukça kolay ulaşımı aynı zamnanda uygun fiyatı belirleyen Yandex.Seyahat yeni bir mobil uygulama olmak için kolları sıvıyor. Firmanın, Türkiye içerisinde yapmış olduğu şehirler arası ulaşım sefer bilgilerini, Yandex.Seyahat adını vermiş olduğu uygulama çatısı altında bir araya getiriyor. Düzenlenen turlara ait olan sefer bilgilerine göz atarak biletlerin satın alınabilmesini sağlayan Yandex.Seyahat mobil uygulaması, Kısa bir süre içerisinde kullanıcıların hizmetine sunulacak. Geliştirilen uygulama içerisinde yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere uçuşlar, 80 Otobüs, 32 Denizyolu Firması ve TCDD'nin tüm sefer bilgilerini içerisinde barındıracağı platform oluşturdu.

Rus firma tarafından aynı zamanda servis içerisinde mobil uygulaması üzerinden kaliteli bir serviste sunuyor. Android uygulamasından hızlı bir şekilde haberdar olmak isteyenler için https://yandex.com.tr/promo/seyahat adresini ziyaret ederek kayıt yaptırabilirler. Sistem için ayrılan davetiyeler kısa süre içerisinde tükeniyor. Sayfa ziyaretinde "Davetiye Al" butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Veteknoloji (https://www.veteknoloji.net/haber/yandex-seyahat-ile-basariyi-hedefliyor-76786.html)