PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : PES serisinin sonu geliyor!erkolay
13.Mayıs.2015, 16:22
PES serisinin sonu geliyor!

Konami, PES serisini unutmuş gibi.

Pro Evolution Soccer ve FIFA serisi arasında büyük savaşların geçtiği o güzel günleri hatırlıyor musunuz? Gün geçtikçe piyasayı eline alan FIFA, görülen o ki futbol oyunları arasında tek olmaya hazırlanıyor. Yani, eski günlerdeki gibi PES vs. FIFA savaşları göremeyeceğiz gibi.


https://leadergamer.com.tr/img/haber-foto/konami2015.jpg

PES serisinin oynanış ve gerçekçilik ile anıldığı, FIFA'nın ise grafiksel olarak öne çıktığı o günler artık geride kaldı. Bunu sanıyorum ki herkes kabul ediyor. PES serisi, bir şekilde FIFA serisinin ardında kaldı. Fakat bizler Konami’den bu kadar erken bir beyaz bayrak beklemiyorduk. Konami, geçtiğimiz saatler içerisinde 2015 için finansal raporlarını açıklarken, çıkartacakları oyunların da bir listesini yayına aldı. Yayına alınan bu listede yeni bir PES oyunu ne yazık ki gözükmedi. Evet, seride bir Wining Eleven oyunu bulunuyor fakat Wining Eleven serisi son yıllarda Japonya dışına çıkabilmiş bir seri değil ne yazık ki.

Leadergamer (https://leadergamer.com.tr/pes-serisinin-sonu-geliyor-72904.html)

Sir.Vanity
13.Mayıs.2015, 17:30
FIFA dan sonra tutmuyo zaten.

erkolay
14.Mayıs.2015, 16:23
Konami: "PES 2016 Konusunda Endişelenmenize Gerek Yok"

Konami'nin zor bir süreçten geçtiğine şahit oluyoruz. Kojima'nın firmadan ayrılmasından sonra Konami'nin ABD'deki operasyonlarını durduracağı konuşuluyor. Bu durum firmanın geleceğinden endişe edilmesine sebep oluyor.

Firmanın beklenti raporunda Pro Evolution Soccer 2016'ya yer verilmemesi de endişelerin artmasına sebep olmuştu. Buradan yola çıkarak PES 2016'nın iptal edilmiş olabileceği konuşuluyordu.

PES'in Avrupa Ürün Müdürü Adam Bhatti'nin Twitter üzerinden yaptığı açıklama neyse ki yüreğimize su serpti. Bhatti; PES'in geleceği ile ilgili endişelenmeye gerek olmadığını, oyunun önünde parlak bir geleceğin bulunduğunu söyledi.

Eğer PES serisini yakından takip ediyorsanız, PES 2016 konusunda endişelenmenize gerek yok gibi görünüyor.

Bölüm Sonu Canavarı (https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Konami_PES_2016_Konusunda_Endiselenmenize_Gerek_Yo k-78468.htm)