PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Galaxy Core Prime için Lollipop Çıktıerkolay
13.Mayıs.2015, 00:26
Galaxy Core Prime için Lollipop Çıktı
Güney Koreli teknoloji devi Samsung, giriş seviye akıllı telefonu Galaxy Core Prime için Android 5.0 Lollipop güncellemesini dağıtmaya başladı.https://s01.shiftdelete.net/img/general_b/15-05/12/galaxy-core-prime.jpg

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, akıllı telefonlarına güncelleme desteği sunmaya devam ediyor. Bir çok üst seviye modelini Android'in son sürümü 5.0 Lollipop'a güncelleyen Samsung şimdi ise bir giriş seviye modelin Android'in son sürümüne yükseltiyor.

Galaxy Note 3, Galaxy Alpha gibi modeller için güncellemeyi yayınlayan Samsung şimdi ise Galaxy Core Prime modeli için Android 5.0.2 Lollipop güncellemesini başlattı. SM-G360F kod adlı cihaz için güncelleme ilk Polonya'da dağıtılmaya başlandı.

Kısa süre içerisinde diğer ülkelere de ulaşması beklenilen güncellemeyi Kies veya OTA yoluyla cihazınıza kurabileceksiniz. Güncelleme ile Samsung'un kullanıcı arayüzü TouchWiz'i Material Tasarımla uyumlu hale getiriliyor.

Performans geliştirmeleri, hata ve güvenlik düzenlemeleri dışında pil verimliliğini de arttırması beklenilen güncelleme yakın zaman içerisinde ülkemiz içinde yayınlanacaktır diye düşünüyoruz.

Güncellemenin cihazınıza gelip gelmediğini ise Ayarlar>Cihaz Hakkında>Yazılım güncellemeleri>Şimdi Güncelle bölümünden denetleyebilir ve eğer mevcutsa yükleyebilirsiniz.

Bekir Can Yumrutepe - SDN (https://shiftdelete.net/galaxy-core-prime-icin-lollipop-cikti-60447)